Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.09.18 21:18



Що не виждам тука тема за протеста? Дет от чужденци се организира и трябваше вчера да е свалил правителството? Следите ли го, участвахте ли?



Тема Re: Тук налинови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.09.18 21:28



За чужденците не знам, но ето мирна непротестираща софиянка:





Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.09.18 21:38



Какво е това ПРОТЕСТ?
Защо, срещу кого, за какво, как и с какво??????


Ти нормална ли си или ни имаш за идиоти?
Даваш ли си сметка колко е ниско нивото ви според нашето?
На българите...за теб знаем че си се чукала с швейцарец.
Знаем още че жената няма Родина.
Ако има ПРОТЕСТ срещу швейцарските нередности, всички ние от клуба ще излезем да те подкрепим... само заради теб...с ракети СС 300

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Тук налинови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.09.18 21:40



Ма то толкоз пара се вдигна... по фейса... един англичанин го организира...врясъци, трясъци, като румънското протест щяло да бъде, триста хиляди се очакваха... и пред посолствата във всяка държава...



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.09.18 21:41



Валериан или имодиум? Или и двете?



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.09.18 21:59



А то какво друго да отговориш ти остана.
И двете да нагълташ няма те оправят....твоето е по - рождение...
Дори не ми е интересно какво ще пееш утре, този филм съм го гледал много пъти...пребоядисваш си гъза с жълта боя и ставаш най- китайката от китайките.
Не те упреквам за боята, все пак и ти трябва да живееш, но за голямата ти уста няма как да ти простя..тя е от глупост, а за нея лекарство няма... нормално е целият ни свят е такъв и ти си от него.
Няма как да си друга..но, не съм прав, за голямата ти уста има лек!
По- голяма уста!
Комунистическа.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Редактирано от PYTnik на 17.09.18 22:00.



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.09.18 03:08



ГЕРБ са ми безразлични, БСП- антипатични.



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано18.09.18 06:00



Само недоволни и оплакващи се хора протестират а аз не съм такъв.



Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.

Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.09.18 07:02



Добре. Нямах много време снощи, изморена бях, субективна съм (не по партийна линия), може би малко несериозно поставих темата. Но наистина МНОГО бих искала да разбера нещо много важно. Ако поставя темата по друг начин - може би този път ще разберете, ще ме вземете "на сериозно" и ще вземете отношение.

Защото АКО НИЕ ТУК, в този клуб, с широките си възрастови граници, като все още жизнени и ефективни граждани от една страна, и от друга страна - родители, възпитали и все още възпитаващи почти две поколения на тази държава, НЕ ВЗЕМЕМ ОТНОШЕНИЕ или поне НЯМАМЕ КАТЕГОРИЧНО МНЕНИЕ по този въпрос - значи КОЙ, БЕ ХОРА?? Хората на нашата възраст плюс децата ни представляваме повече от три поколения българи и то - и у нас, и в чужбина! И смея да твърдя от 7-годишното ми познаване на клуба - ние бихме могли да се наречем "представителна извадка" от българите у нас и в чужбина, и то - на по-образованата и интелигентна част. (Макар и само защото по-бедните и неуки от нас не ползват интернет и не дращят по клубове и фейсове)

И така - ДОВОЛНИ ЛИ СМЕ от това, което става в държавата? (няма да конкретизирам, защото почти ежедневно тук си говорим по тези въпроси в детайли и различни аспекти). Писали сме си - и за корупцията (главно), и за децата с увреждания, и за пътищата, и за образованието, и за медиите, и за здравеопазването... СИГУРНА СЪМ, че поне 80% от нас ще отговорИМ - НЕ СМЕ ДОВОЛНИ. И това се задълбочава.

Последствията от начина, по който КАТО ЦЯЛО се управлява държавата (почти 30 години вече!) малко по малко започнаха да излизат наяве във все по-жестоки измерения, въпреки привидното лустро и действителните постижения, които не липсват и с които поредните управляващи, които и да са те, ни замазват очите. Бяха заложени огромно количество бомби със закъснител във ВСИЧКИ СФЕРИ на живота ни, и то - ОЩЕ ОТ 1989 ГОДИНА. И те почнаха да гърмят една по една.

Пропуските в образователната система "гърмят" в невероятна неграмотност и все по-ширеща се агресия навсякъде. Пропуските в здравеопазването "гърмят" във все по-високата смъртност във всички възрасти и на всички нива. И за да не продължавам да раздробявам излишно, защото никой тук не е нито сляп, нито глух, нито глупав - ВСИЧКИ ТЕЗИ пропуски правят живота все по-несигурен, неприятен и ЗАВИСИМ отвсякъде. Не индивидуалните ни животи и битиета, защото всеки клубар се бори и се старае някак да ЗАОБИКОЛИ избухващите бомби по всякакъв начин, а НА ВСЕОБЩО НИВО.

Добре бе, ЗАЩО тогава търпим?? Очевидно такива, които залагат подобни бомби, си има във всяка държава в различна степен. Очевидно този начин на управление е сладичък и примамлив, и всеки, дошъл на власт, опитва да го приложи. (ДОРИ ОРБАН, когото доста от нас хвалим за цялостната му вътрешна и външна политика).

Но вижте какво става в съседни държави. Румънците, поляците, гърците реагират спонтанно и масово. Чрез МНОГОХИЛЯДНИ протести, често - резултатни. По-старите демокрации правят контра на бомбозалагащото статукво чрез създаване на нов вид партии, които печелят избори и по този начин се опитват да противодействат...

ХОРА, ЗАЩО У НАС НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА?? На никакви нива и по никакъв начин? Нито хората реагират, нито партии нови се създават...от свестни хора, които да заслужат масовото доверие и да променят очевидно вредното управление. Хем наистина сме най-зле от всички други европейски държави, дори и тези, които не са в ЕС, хем - НИЩО не се случва, за да се излезе от това положение...

Ето, този протест, който е повод на темата ми... Бях редовно във ФБ групата им. Ако искате да знаете - ЗАРАДИ ТОВА се разръчках около "фирмения" ни профил - защото чух за протеста и исках отблизо да следя какво и как се случва. Наистина имаше ПРЕДПОСТАВКИ за нещо, за първи път истинско, масово, резултатно. Вече и с участието на тези, които са избягали от статуквото, но не им е приятно това, което става в държавата. Дет се вика - понеже ние тук дремем - те, наистина по-широко скроените, по-успелите в някакъв смисъл - опитаха да ни организират протест и да ни покажат КАК трябва да си отвоюваме държавата.

И какво стана? ПАК НИЩО... който от вас се е поинтересувал - знае. А може би повечето от вас, които сме (заедно с децата си) ЯДРОТО на държавата - може би и изобщо не са чули... ВЪПРЕКИ че сме недоволни...въпреки, че по цял ден сме(сте) във фейсбук...

Добре, пак питам - ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ХЕМ СМЕ АБСОЛЮТНО ОСНОВАТЕЛНО НЕДОВОЛНИ, ХЕМ НИЩО НЕ ПРАВИМ?? Имате ли за себе си отговор на този въпрос? И изобщо - ЗАДАВАТЕ ли си го?



Редактирано от UnicaDonna на 18.09.18 07:11.



Тема 1915, другаря ленин е отговорилнови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.09.18 07:22



и това е не само в българия, така е по целия свят



Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 18.09.18 08:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.