Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.09.18 09:10



Напиши конкретно за себе си в кои години от живота си живяла най-добре в България.

Това в известен смисъл отговаря на въпроса ми, макар и заобиколно.

НЕ Е въпросът аз лично кога как съм живяла. Аз НИКОГА не съм живяла "като всички". Сега говоря за ВСИЧКИ.

Въпросът е, че не съм глупава и виждам отлично НА ВСЯКА КРАЧКА пропуски, които вече започват да дават отражение. ОТВРАТИТЕЛНА здравна система - няма направления, трябва да доплащаш, монополна каса... В училищата и ВУЗ-овете - никакво старание за качество, само търговия, диплома взимат всички, като изпитите се ПОДАРЯВАТ, за да има студенти и такси... а излизат неграмотни и недостатъчно компетентни хора... Когато шофирам - вече СЕ СТРАХУВАМ и от качеството на пътищата (до Шипково ходих - ами то магистралата е цялата на дупки и кръпки бе!!), и от идиотите, които карат агресивно, извън всякакви правила, и в София е така... абе чудя се - защо се захванах да ти обяснявам, ако не си наясно - НИКОГА няма да ме разбереш.

ПРИСПОСОБЯВАМЕ СЕ към зле изградена и зле функционираща система!! Това е истината.



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.09.18 09:11



А аз няма за какво да протестирам, щото не ме интересува. Важни и приоритетни са ми: животът, здравето, близките, професията, имотното ми състояние и т.н.
Докато някой не ми се набърка по грозен начин в тези важни за мен неща - нямам нужда да протестирам или да взимам каквито и да са мерки.


ми за къв "праг на търпмост пълниш дира с дрънканици, ве!" ако някой не си фърли фасовете на твоя балкон, нито ще се сетиш, че живееш в общество, нито ще ти дреме.

туй, еднодневките, сте най-шумни в общественото пространство.



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.09.18 09:14



Някакъв нацепен батка се пенявеше на мегафон. На площада има-няма бяха 100-200 човека, а гледащите лайфа - 4100!

Слаба организация!


слаба, щото не са раздавали кинти за присъствие.





Тема абсолютно е актуален, без значение чий енови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.09.18 09:15







Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано18.09.18 09:17



Така или иначе на балкона ми падат боклуци, така или иначе го чистя. Дреме ми, че живея в общество - нали си плащам необходимите данъци, осигуровки и т.н. за привилегията. Това за мен е достатъчно. Ако не ти харесват дрънканиците ми - просто ги подминавай.



Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.

Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.09.18 09:29



Дреме ми, че живея в общество

кат не ти дреме, че живееш в общество, ко си се раздрънкал!



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано18.09.18 09:31



Така си и знаех. За всички говорела, не за себе си, кат един Левски същи. Хайде не реви на чужд гроб. Като видиш, че твоят живот почне да се влошава, тогава почни да се чувстваш недоволна.

По-добрият живот разглезва и създава мрънкала. Това е краткият отговор на въпроса горе.



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано18.09.18 09:36



"Въпросът е, че не съм глупава и виждам отлично НА ВСЯКА КРАЧКА..."

Ако да не беше глупава, нямаше да питаш защо хората не протестират, при фактите че половин България избяга вън.
Протестите са на терминал 2.


... абе чудя се - защо се захванах да ти обяснявам, ако не си наясно - НИКОГА няма да разбереш... щото си глупава и мислиш че и другите са глупави като теб.

Ако да беше поне малко с акъла си, нямаше в собствената си тема да спамиш като ми предлагаш хапчета, а щеше да дадеш някакъв отговор на въпросите ми по темата.

Колко, колко трябва да е идиот човек, че да си въобрази, че някой го ебава, че той увиснал на улицата да "ПРОТЕСТИРА"!
Нали видя колко сте, стотина души пълни идиоти въобразяващи си, че съществува Демокрация и мирен Протест.

Страната се обезлюди, какъв по- голям протест от това ти трябва.
Та какви въпроси ти зададох на което ти не можеш да си отговориш?
Или можеш, но като ги напишеш ще ти паднат килотите и ще ти лъсне насраният задник.

Ако не ти хареса мнението ми, протестирай..как пред кого-пред Киро!
Как как да протестираш-излез на улицата... и чакай аз да те подкрепя.
Даже и може да ме питаш защо не те подкрепям и защо ми е през оная работа, че ти си протестираш.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Тук нали всички сте АНТИГЕРБ, бяхте ли на протестанови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано18.09.18 09:37



И пак. Дрънканиците са си мои. Ако не ти харесват - подминавай без да се колебаеш. Избягвай да ми се бъркаш какво пиша и защо го пиша - това си е лично моя работа и теб не те касае. Казвам си мнението по темата, като не претендирам, че съм прав непременно... просто така мисля и си пиша МОИТЕ си доводи по въпроса, поставен от Уника. Ти си напиши твоите и това прави темата интересна.

Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.


Тема Re: Тук налинови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.09.18 09:45



В течение съм бе


Това са чужденците, ама не са ония от "Фермата", като гледам. Някакви лозунги от сорта на "СССР", "Nazi" и подобни. Червено-кафяв оттенък някакъв. Тия са по-популисти от Бойко.

А, ето и виц (в който подмених една-две думи):

При нас на работа имаме правило: който псува на майка, оставя 50 цента в касичка. Идваме на работа, един колега мълча, мълча, после извади 20 евро и разказа как е прекарал отпуската си в България. Спогледахме се и оставихме по 5 евро за коментари.

Редактирано от Crrafterr на 18.09.18 09:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.