Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 00:16



Руже, честно казано съм изненадана от твоята реакция.. как се чувстваш напследък? Чувстваш ли се обичана или по-скоро си в подчинена позиция.. не е нормално, не си такъв човек, не се хващай там.. повярвай ми, не е за тебе!



Когато срещна такъв, дето да му нося куфарите, ще ти кажа.. последният път много ми държа влага и ходех като болна с месеци.. може би затова душата ми да се е капсуловала..



Тема Re: Любовнови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 00:28



.. знаеш ли, имам много забавна история по този повод.. преди много години се влюбих в един мъж.. аз бях на 26-27, той на 37-38 /11 години по-голям/ .. един път бяхме с племенникът му, ходихме на пица, че момчето беше в софия на гости, по повод кандидат-студентски изпит /въпросният човек беше родом от едно много китно село в западна България/. И моят човек ни остави в колата на път към пицарията, и слезна да купи цигари.. беше финансов директор в голяма компания. И аз се чудя какво да го питам това момче на 17-18 години... и му казвам "какво ще учиш, по какво е изпитът".. и той "абе, изпитът.. искам да стана като вуйчо"... викам му "финансист", а той "не, готин пич, в когото всички мацки са влюбени".. вуйчо му /демек моят приятел/ беше два пъти женен и втори път разведен.. та.. явно когато човек се влюби, няма значение наистина има ли брак или няма.. майка ми имаше една приятелка, която все казваше "ако харесам някой, не ме интересува има ли жена или няма - взимам го, мой си е".. направо да й се учудиш на самочуствието.. ама, Дъннинг-Крюгър ефектът, който и в този клуб се забелязва - тя, както казваше моята шефка в данъчна служба, срещу страх да я гълташ, обаче самочувствие до небето...

аз обаче не мога да разделям женени мъже.. като чуя, че някой е женен и бия контра.. там не пипам.. както дрогата.. дрогата обаче по други причини... та.. разбирам те, обаче..

та, бях почнала да ти разправям историята.. и, след две годишна връзка и много истории, сготвени вечери /на практика си живеехме на семейни начала/, почивки по цяла България и така нататък се разделихме с тоз човек.. той си намери по-млада жена, която не го караше да се чувства глупав /това е дълга тема, обаче се скарахме за един данъчен акт, който аз написах, както аз смятах, че трябва да се напише.. той беше на друго мнение и искаше да формулирам различно аргументацията си.. разбира се, моят вариант беше правилният и актът не падна в РДД ... и той май не го понесе много добре.. / .. та, аз месеци наред ходех в полусън.. и се запознах по АйСийкЮ с някакъв момък.. той ме спипа, така да се каже, емоционално изтощена и от дума на лаф.. стана много приятно познанство.. и той понеше живееш в Германия /това е 2003-та, 2004-та година зимата/, ми иска адреса, че щял да ми прати някаква книга за лечение на Душата.. и не щеш ли, на 14-ти февруари каца в нас със парфюм на Черути и букет.. никакво физическо привличане... и аз веднага оргганизирам цяла тумба приятели, с които имаме среща в кръчма, да го вземем с нас.. той се начерпи и пя цяла вечер с пълно гърло, вкл. и в таксито, с което го прибрахме в хотела, който сподели, че е този, в който е отседнал.. толкоз за интернет анонимните познанства!



Тема Re: Любовнови [re: MilaO6]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 00:42



много точен анализ! знаеш ли, Мила, виждам себе си във почти всичко, написано от теб.. т..е аз бих го написала по същият начин.. може би затова ме разбираш толкова добре..

по отношение на топлината обаче .. не е точно така.. точно преди малко писах на някой в темата, че любовта е топлина във всички смисли на тази дума..

знаеш ли, когато изкараш неорайхиянска психотерапия, а за ходех на психотерапевт 5 години, първо към центъра "Кризалидзе", основан от Валдо Бернаскони в България, а след като го закриха към две от терапевтките, които работеха с нас.. бяхме 12 момичета, болни от анорексия.. през първите три години две от момичетата починаха .. та когато караш такава терапия, много добре осъзнаваш кой си, какви са лимитите ти, къде са бариерите ти и какво представлява Аз-ът ти... аз съм циничен, егоцентричен, добър човек, със ужасна критичност, първо към себе си, и след това към целият Свят, с иронично, понякога саркастично чувство за хумор.. може би това ме е спасявало през целият ми Живот.. да оставя контролът.. това е много хубава тема... на един от сеансите в групата / макар, че никой няма право да казва какво се случва в групата и какво преживява/, трябаше да напишем на лепящо листче какво мислим за другият, без да го подписваме, и да го залепим на гърбът му.. продължи около час, всички обикаляхме в кръг.. след това свалихме жилетките и листчетата.. на едно от моите пишеше /още го държа на стената в нас, доста избледняло, че беше преди 15 години/ "Животът ти ще почне, когато успееш да излезнеш от главата си!!" .. та.. може би в това е разковничето... трябва да излезна от главата си... все още само опитвам..

и моля те, не казвай на никого в България, че съм ходила на психотерапия, защото веднага ще ме изкарат луда.. в България се ходи на врачка, при жена, която не е учила нищо, обаче ти гледа на карти и ти казва, как всичко ще бъде наред.. да ходиш при жена, която е учила 6 години за да излекува Душата ти е лудост!! Никой не прави така!!





Тема Re: Любовнови [re: Koftia]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 00:45



може би не трябва да го намериш.. може би трябва да си оставиш любовта такава, несподелена...

аз имах само една несподелена любов.. и то не е точно любов, а много приятно чувство.. имахме приятелство с един момък, много приятен, много добър.. но нещо го спираше.. водеше ме на вечери, кафета и т.н. и винаги ме прибираше вкъщи.. никога не ме покани в тях.. да му видя кучето, новите тапети, завесата за баня, новата пералня или, знаеш, каквото там казват мъжете, когато всъщност искат да кажат "искаш ли да идем в нас да правим секс".. и това продължи почти две години..

и после аз забременях и го поканих на сватба.. и той ми каза "явно ти си много сериозна".. и две години по-късно му се роди дете и на него.. та.. остави така нещата..

несподелената любов топли с химерата, че ще е бъдела различна, топлеща, единствена и голяма.. всичките ла@на щяха да бъдат, просто ти не го знаеш..



Тема Re: Любовнови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.09.18 01:25



Дейва!
Наздраве!!!





Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.09.18 01:27



Ща пребия, бе!

Лабаф е тоя контра-аргумент, Уника щта удуши с любимия ми пенйоар на баклавички





Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.09.18 01:33



У ваз, жените, са 50% от средствата и 100% от мутките. Имате сички ловни атрибути. Въдицата ви е марка Флирт, чак па да не знаете как се заметате .... но внимавай си не закачиш капелата, тоест, не се ползвайте обемисти прикрития щот друг нема да ви е виновен после





Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.09.18 02:59



Да си готова за нея, значи да можеш да й се отдадеш, без да се замисляш за други неща. Да, да си готов вътре в себе си, да не мислиш за последствията и прочее. Когато си готов на това, тя идва сама и срещаш човека, в когото да се влюбиш.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Редактирано от Lucky Eva на 16.09.18 03:00.



Тема Re: Любовнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.09.18 06:22



Дейва!
Наздраве!!!


Ся мя озагадачИ тотално!



Първото ми се види критика и несъгласие, а второто - обратното...

Не ма карай да мисля излишно, да хАбя сиви клетки, ами кажи направо - кое от двете беше?



Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.09.18 06:37



Вкарваш още елементи в задачата. До тук беше да чете и да припознае някой като сродна душа и после да действа, без да си уточнявала, че сродната душа едва крета в брака.

Добре, че димо не се вяска наоколо тия дни, щото ако някой тук прилича на панелна домакиня с ролки на главата - в момента, ша ма прощаваш, ама си ти. Нямаше да ти прости италЯнката!



Чела-недочела, разбрала-недоразбрала - и айде да скочим отгоре, както казва Джес - с бутонките, макар и възпитано прикрити.

Казах ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ясно още в първия си за темата пост (щото аз не смятам, че любовта е нещо, върху което трябва да се философства) - ако си намериш сродната душа, и ако и ти си за него такава.

Сродната душа, Втасо, е ЕДНА. Ако я намериш, макар и случайно - и до момента успешен брак може да ЗАПОЧНЕ да крета.

Да не говорим, че тоз, дет си я има сроднаТА душа вкъщи - не намира втори дубъл из нетя. Такива имаме няколко в клуба, доколкото имам сетивност за тия нещица.

Повече не смятам да ти философствам оттук-оттам. Ако разбереш - разбереш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.