Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:22



Виж сега, ти понеже изобщо не ме познаваш и представа си нямаш, както винаги ме накълва... не, че аз не написах постът си точно така точно заради теб и още една-две персони... но ти пък съвсем бързо клъвна...

фокусирай се върху въпросът, личността тук няма никакво значение..





Тема Re: Любовнови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:24



Номер две!



Ако не разбираш какво съм написала, помоли някой да ти го прочете.. желателно е веднага след ставане, че явно почваш отрано и към края на денят вече не разбираш Стискам ти палци! и ще ми кажеш после какво мислиш, нали? Много ми е важно!



Тема Re: Любовнови [re: tia9]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:28



и аз го помня това с клубарът ... не помня кой беше.. и, да, това е любов.. обаче колко хора имат такава?! Аз все пак съм на достатъчно години за да познавам много семейни двойки.. и нямам добро мнение за бракът като институция.. защото, покрай "заради децата", става "абе, къде ще вървя сега" .. и това е всъщност Живот напразно.. защото става така, че после срещаш случайно случайна жена на летището, след като са ти отменили полетът, и я каниш в хотелът да пийнете по нещо, понеже е много секси.. за разлика от жена ти.. обаче пък имате малко дете, и трябва да си го отгледате.. и да беше само един, да кажеш "случва се"... когато си сама жена .. това е често срещана случка.. повярвай ми.. та... какво всъщност е любовта?! .. моментно състояние или усещане.. можеш ли да си щастлив през цялото време с един и същи човек? Вероятно можеш, ако и двамата сте постоянно едни и същи.. обаче, човек се променя с Времето.. мироглед, цели, посока, виждания.. имам близка приятелка, която все ми казва "днес е в добро настроение, ще се вечеря спокойно.".. ти представяш ли си да живееш в такава среда?! .. аз не... ако това означава, че не съм готова.. не съм





Тема Re: Любовнови [re: PYTnik]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:33



ето на, и ти ме съдиш, без да знаеш нищо за мен, какво съм дала, какво съм взела, какво съм аз.. не е хубаво да съдиш някого и да даваш крайни оценки..

даже в книгата, която си ми цитирал го пише..



Тема Re: Любовнови [re: tirtirlin]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:35



нали.. и аз така си мисля, да ти кажа.. може би е от многото разбити надежди... като си спомня колко много обичах последният човек, с когото имах някаква връзка... и как буквално ми спираше сърцето всеки път, когато се карахме за нещо.. и той не е лесен характер.. да... много си прав... може би е от това.. както винаги съм си мислела.. не си ли намериш години на млади години, когато е възможно да напаснеш характерът с неговият.. на стари става много трудна задачка..



Тема Re: Любовнови [re: Raf OFecin]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:45



здрасти Кафенце! Да.. това съм чувала и друг път... че любовта идва полека.. даже май такъв филм имаше преди време.. разбирам какво имаш предвид.. обаче това изисква много .. отново да попаднеш на правилният човек, който да искаш да ти стане приятел.. а при мен някак нещата са свързани.. аз не се сприятелявам, ако не намирам нещо от себе си в другият човек.. било той мъж или жена .. а всичките ми приятелки са много хубави жени, по тази причина !

шегувам се, разбира се, отново се бъзикам с кибиците, макар че обещах, че няма.. но наистина, всичките ми приятели са много стойностни и добри хора.. обаче някак, при мен тази граница е много трудна за минаване.. когато приема някой мъж като приятел не мога да го видя като нещо повече.. може пък да не съм попадала на правилният мъж... това обаче изисква много време за прекарване с някого.. което в днешният динамичен Живот е много трудно постижимо.. и наистина ли смяташ, че привличането следва после?!? .. аз никога не съм имала връзка, в която да не е имало физическо привличане от самото начало.. може би обичам с очи, както обичах да казвам навремето.. може би мен така ме обичат, знам ли.. има нещо сбъркано някъде, може и да е това.. любовта от съзнанието и не от страстта.. обаче априори любовта е страст, приемане, отдаване, топлина.. любовта е топлина във всичките форми и значения на тази дума .. трябва искра, за да пламне огън.. може и да пламне под натрупвани емоции.. но дали ще гори като клада, или просто като пушек от коминче през зимата в малко село в полите на Витоша?! .. или Алпите?! .. не знам.. разбирам какво искаш да кажеш, не съм сигурна, че е приложимо за мен.. може би трябва още да остарея..



Тема Re: «Съвършената любов не носи отрада. »нови [re: Nerv]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.18 23:59



Здравей Нерв! /прав или изправян/.. линкът не се отваря..



понякога просто рибите не знаят какво е да се спасяват взаимно, защото винаги са били в просторите на реките и езерата.. тогава всичките интелектуализации просто отиват по Вятъра..

стареем, да.. изхабяваме се .. не.. просто разбираме колко преходно е всичко, колко е илюзорно съществуването, как наистина цялата тази борба няма никакъв смисъл.. как наистина е по-важно да бъдеш, отколкото да имаш.. разбира се, не всички и не всякога стигат до този извод.. някои изобщо не търсят..

имено търсенето е това, което не ми дава мира.. общуването, досегът до Светът.. там, където свършва Аз-ът и започва социумът.. понякога се чувствам като страничен наблюдател.. и не защото съм емигрант в чужда държава.. тук съм отвън защото съм чужденец, в родината бях отвън, защото не приемах и разбирах повечето от разбиранията и допусканията на съгражданите ми.. някак.. продължителното стоене отвън кара Душата ти да започне осезателно да отделя вътре от вън... и да няма желание да излезне навън.. може би това е най-доброто описание, което мога да дам на състоянието в което се намирам.. имам отчайваща потребност да се влюбя, да изпитам любов, да искам да дишам въздуха на някой и да го завивам нощем, за да не настине.. обаче не мога..



Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано16.09.18 00:02



А какво би казала за несподелена любов ?
Аз съм бил много пъти влюбен, споделено. С вино, без вино, с целувка, без целувка, със секс, без секс, с женене , с разоставане........


Обаче съм бил влюбен веднъж без да е споделено, и този период си ми остава като един мой щастлив период. Момичето дори и не знаеше за моето съществуване. Аз и до ден днешен се опитвам да го намеря и да му кажа само с две думи колко съм бил влюбен. Но не го намирам.




Тема а, сега го видях и аз..нови [re: Nerv]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 00:11



а виж детето какво ми пусна... това е новата Лана Дел Рей, поне за мен.. момичето е на 18, когато записва тази песен.. /сега е на 19/ .. много подходяща песен по темата..





Thought I found a way
Thought I found a way, yeah (found)
But you never go away (never go away)
So I guess I gotta stay now

Oh, I hope some day I'll make it out of here
Even if it takes all night or a hundred years
Need a place to hide, but I can't find one near
Wanna feel alive, outside I can fight my fear

Isn't it lovely, all alone?
Heart made of glass, my mind of stone
Tear me to pieces, skin and bone
Hello, welcome home

Walkin' out of town
Lookin' for a better place (lookin' for a better place)
Something's on my mind
Always in my headspace

But I know some day I'll make it out of here
Even if it takes all night or a hundred years
Need a place to hide, but I can't find one near
Wanna feel alive, outside I can fight my fear

Isn't it lovely, all alone?
Heart made of glass, my mind of stone
Tear me to pieces, skin and bone
Hello, welcome home



Тема Re: Любовнови [re: .Jess.]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 00:14



да.. сигурно си права.. така съм забелязала и аз... че идва сама.. може би в това е ключът.. когато искаш, не става..



Адмиралът е с най-добри чувства, честно казано!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.