Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.09.18 19:17



Дано да не е реклама, ако е истинска, ще живее в любов и ще бъде щастлива.

Като чуя някой, който е по по най и не могат да му стъпят на малкия пръст на левия крак и ...се чудя, дали тези хора си вярват и дали знаят какво ги очаква и как така са убедени, че вечно ще са по по най?
Животът е такава палачинка, че е сега както си пиша, ще кльопна на клавиатурата, ще стане е такаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа , докато се събуди Карамфилов да види, че съм кльопнала ехееее, що а-та и шпации. И кво, или ще стана зеленчук или ще си викате, еее, де зачезна ружа


За любовта аз говоря от лично преживяно, казвала съм тук когато се влюбих кой какъв беше.

Абе, хора... учим се.
Първати е млада и всъщност иска да се покаже, че се справя с живота, а отвътре я гори.
И това чувство го познавам, но не се фуклявех, щото не се гордеех с това.



Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.18 19:43



Как да се влюбя, бе?! .. как става тази работа.. аз ли остарях твърде много или просто .. душата ми загрубя... вие как се влюбвате?

Няма да ти философствам като всички останали, не че не бих могла...

Като практик и прагматик - ще ти дам съвет.

Тръгни из нетя. Ама не в клубове като този, а в някакви места, свързани с твойте интереси. НЕ В САЙТОВЕ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА!!! Пиши, чети... повече второто. Влюби се в същността на някого, преди да си го видяла. В начина му на комуникация, в стила му на мислене... И стискай палци да не е женен!

А и ако е - кво от това? Може да си му сродната душа, и той на теб. Както има сватби - така има и разводи... (не ме бийте!

)

Обаче недей да планираш или да мислиш кое-що. То само ще ти дойде.



Тема Re: Любовнови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано15.09.18 20:46



Машалла, съветнико!



А сега дай опорни точки за действие, след намирането на сродната душа по дълготраен прочит и елиминирането на законната му половинка, до привеждане в състояние за настъпване на истинска любов.
Ща пребия, бе!

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.09.18 20:48



Ща пребия, бе!
уф, брее, как го прочетох : щъ пропия, бе


викам си сакън, още едно пиянде в компанията



Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор Munyta ()
Публикувано15.09.18 20:54



елиминирането на законната му половинка,
Че каква любов ще е, ако тръгнеш да елиминираш, при това законната и настояща половинка?!





Тема Re: Любовнови [re: Munyta]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано15.09.18 20:59



Ко питаш мен, задай въпроса към Уни Кобилкина



Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор Munyta ()
Публикувано15.09.18 21:03



А да, извинявай - както винаги не я чета внимателно и до края.



Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.09.18 21:23



Има известна разлика във влюбването и в любовта... понякога едното неусетно преминава в другото и двете се сливат, друг път пък влюбването така и си отминава и отмира без да прерастне в любов...

Влюбването си е нещо като лека, през среда до много тежка форма на лудост, зависи си от човека и също е въпрос на риск... Някак готовността да скочиш от високо, когато в стомаха ти пърхат пеперуди и не знаеш и не искаш да знаеш, и 5 пари не даваш, какво ще се случи като паднеш, интересува те само тази смесица от болка и наслада да не свършва никога, колкото и да е изтощаващо...

Така, както ти говориш за влюбването и любовта отстрани изглежда, че питаш как да се самоизлъжеш или подлъжеш да скочиш от високото... Значи, първо ти е проблем да се оставиш на завихрянето, от което губиш почва под краката си, губиш контрола над себе си, над ситуацията, над бъдещето, а ти си човек, който никога не губи контрол, който има ясни цели пред себе си, ясно предначертан път у знае какво след ккое следва и пр... Или първият вътрешен сблъсък е именно между спонтанността и контрола.

Тренирай си спонтанността. Ако някога си я имала, пък сега от години си я загубила, спомни си усещането, спомни си минали ситуации, в които си била спонтанна и си спомни как беше, къде в тялото ти се е съхранил споменът за това усещане за спонтанност...

Ако никога не си била спонтанен човек, научи се да бъдеш спонтанна! Направи неща, които никога не си правила - сачак с бънджи, с парашут, тръгни на "околосветско пътешествие" пеша или с велосиед със случайна компания... само името му е "околосветско пътешествие"... може да тръгнеш по пътя Ел Камино, или да отидеш на изкачване в Тибет или пък да потрамбоваш по пългарския пешеходен маршрут от вр. Ком до н. Емине и прочее...

Следващата фаза след влюбването - преминаване към по-зрялата любов също е свързана с контрола. Или по-скоро с поемането на риска да оставиш част от контрола за себе си в чужди ръце. Така както звучиш, това ще е вторият много сериозен препъникамък за теб... Това, твоето "всичко постигнах сама", "аз съм свръхценност, защото сама съм постигнала всичко" и прочее не знам доколко ще ти позволи да оставиш някой друг да направи нещо за теб, за да се почувстваш също толкова ценна, но не защото си "направила всичко сама", а защото някой друг е наптавил нещо за теб...

И накрая третото... ти просто не си представяш любовта като топло, ненатрапчиво присъствие или съвместно споделяне на времето и пространството с още някой... Този трети препъникамък не е по-малък от предишните два... защото най-трудно е да осъзнаваш любовта, когато я няма наивността и лудостта на влюбването, нито осъзнатата изгаряща страст на любовта... Прекалено си всрастнала в самотата си и ако искаш да не остаряваш сама, ще трябва да поемеш риска да допуснеш някой друг до себе си, да го оставиш да оспори всичко, което си постигнала сама, защото очевидно не си способна сама да постигнеш взаимната любов:-)))



Тема Re: Любовнови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.18 21:24



Аре ся, моралистките... когато някой си намери сродната душа, ако таз душа едва крета в семейството си - защо да се мъчат и тримата?

В някоя друга тема, ако си коментираме струва ли си един брак да се поддържа заради деца, пари, или други подобни, но без любов - ПЪРВИ ще отсечете - НЕ!

Следващия коментар го очаквам - ами на теб ако ти се случи? Ми на мен ако ми се случи - ще го преживея. Кат се е влюбил безпаметно - да си върви по пътя.

Редактирано от UnicaDonna на 15.09.18 21:25.



Тема Re: Любовнови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.09.18 21:42



ако таз душа едва крета в семейството си - защо да се мъчат и тримата?
НИЩО, че не ми говориш, ще си кажа по повод на горно
Ако някой напусне семейното огнище заради трети, в повечето случаи третият е следствие, а не повод.

Едва ли някой ще отде някъде ако у дома му е гот и всичко е на 6, дори на 5.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.