Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор .Jess. ()
Публикувано15.09.18 12:41



Как да се влюбя, бе?! .. как става тази работа.

Отговор няма. Когато любовта се появи, със сигурност няма да си задаваш такива въпроси.
И да знаеш, че възрастта няма нищо общо

. Остави, какво ти говорят мъжете.

Редактирано от .Jess. на 15.09.18 12:44.



Тема Re: «Съвършената любов не носи отрада. »нови [re: Green Light]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано15.09.18 13:56



Любовта е начин на употреба . Просто начинът е такъв.



Тема Re: «Съвършената любов не носи отрада. »нови [re: PYTnik]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано15.09.18 14:14



Имам преимуществото да съм срещала Парвати няколко пъти, освен това съм наясно какво е да си жена - единствен родител, да работиш и да си в чужбина, без близки, роднини и стари приятели.
Имам и предимството да съм я чела години наред.
Затова й написах, каквото й написах, без да се позовавам на "Коринтяни".



Известно е, че повечето хора желаят да бъдат обичани така, както самите те са способни да обичат. За земни и тленни създания, каквито сме, е напълно в реда на нещата.

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: «Съвършената любов не носи отрада. »нови [re: tirtirlin]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.09.18 14:20



Нерв я приравни с Живота и Смисъла. И Валери Петров така пише.

Начинът, макар да ме разсмя, не е в мишената.



Тема Re: «Съвършената любов не носи отрада. »нови [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.09.18 18:13



Не познавам Парвати, мнението ми е принципно и се отнася до всички, и в него няма нищо обидно към никого.
Не разбирам защо ти го приемаш лично и навлизаш в личностна фактология.

"Известно е, че повечето хора желаят да бъдат обичани така, както самите те са способни да обичат."

В онова което ти нарече "Коринтяни", ясно и разбираемо съм написал че Любовта не е това което и ти си мислиш за нея, Тя не е битпазарна обмена стока, ще ти дам ама ИСКАМ и ти да ми дадеш, ама точно толкова да ми дадеш колкото и аз ти давам...иначе не давам!!!!!

А и на теб вече ти е известно, че повечето хора , които желаят да бъдат обичани така, както самите те са способни да обичат, си остават вечно само с желанието или прелитат от цвят на цвят все търсещи и нищо не намиращи.
Чудно е как не ти е известно че и сега на Парвати никой с нищо не и пречи да обича, хора които също като Парвати ЖЕЛАЯТ да ги обичат има навсякъде в голямо количество, ...но ти самата казваш че проблемът е че Парвати желае да я обичат..и то поставя и условия как точно-както тя самата може да обича????!!!

Това не го казвам аз, казваш го ти, и твърдиш че отлично познаваш Парвати, аз само го коментирам с цел да ти покажа Принципът.

В първото мнение съм го написал, и съм наясно че не е лесно и за разбиране и за изпълнение, написах дори, и че е излишно това Знание, така че съм наясно с мнението ти.

Тук няма място за засягане, а и нищо обидно няма, само се иска да излезеш извън себе си и да погледнеш безпристрастно принципите и на Любовта.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Редактирано от PYTnik на 15.09.18 18:16.



Тема Re: «Съвършената любов не носи отрада. »нови [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.09.18 18:24



"Известно е, че повечето хора желаят да бъдат обичани така, както самите те са способни да обичат. За земни и тленни създания, каквито сме, е напълно в реда на нещата."

Всичко е в реда на нещата, за земни и тленни създания е в реда на нещата да не намират каквото търсят там където него го няма.

За земни и тленни създания е оставен и чист извор..и този извор е достъпен за всички земни и тленни.

Какво не е наред?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема линкът:нови [re: Green Light]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано15.09.18 18:39





прав или изправян

Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.09.18 18:55



макар да знам колко сложна персона съм
Любовта е просто нещо, ей така, просто се случва, но не и на сложни хора, защото те търсят сложните неща и пропускат простите.

От друга страна е сложен биохимичен процес, но умните хора не се замислят за това.

Когато си готова да се влюбиш в човек, който не е достоен да ти носи куфарите, но това за теб няма значение, просто не се замисляш за това...е, тогава вече ще се влюбиш. Само дано не е в човек, който си мисли за теб, че ни достойна да му лъскаш обувките.



Тема Re: линкът:нови [re: Nerv]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.09.18 18:56




Готино, и никога не съм го чувал.
От къде ги копаеш, бе?!
Не ми отговаряй, знам. Океана живот зад нас...



Тема Re: Любовнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.09.18 19:08



Преди дни в някакъв руски сайт прочетох, според мен, изпуснато и значи истинско мнение на тяхна свръх известнс плувкиня и секс символ. Амнайсе пъти световна шампионка, но съвсем малко лапе. Русо, красиво, успешно, но малко. Тия същобиватмалки. Аз, уви, съм пропуснал тая кариера, както ме убедиха снимките- около 80-90 процента от статията.
Другите десет казваха мещо от сорта

Аз, казва, чакам шлорер. Счетпводител, инженер, някакъв, какъвто и да е. Обаче да има нещо отвътре, понеже тези, които ми предлагат по едонмилион рубли за „вечеря” нямат.

Аз и вярвам. Хвана ме

Пък и видях снимките...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.