Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.09.18 00:38



точно затова са ми смешни... защото са достатъчно компрометирани и продължават да го играят от клуба "прилична съпруга"

аз съм от неприличните съпруги.


а туй, дето ти е смешно, е горчив смях през стиснати зъби пред фактите.
А фактите са всеизвестни:
ти си живееш с въздухарските теории за любов, мъж и семейство,
аз си живея със семейството.

кофти смешка, а? пък гроздето киселоооо.



Тема Re: Любовнови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.18 00:41



Лисо, защо си мислиш, че Вселената има нужда от твоите мнения?



А и не си спомням да съм пуснала темата специално за теб. Айде, проумей, че нямам нужда точно ТИ да ми бъдеш ориентира в Живота,

ЗАЩОТО - понеже много държиш да ми носиш куфарите: например, за 10 години АЗ научих на едно прилично ниво два чужди езика, взех два езикови сертификата /вярно, В2, можеше да е С1, но и така съм доволна/ и завърших още два професионални курса /аз се дипломирах като магистър по счетоводство на 22, 1997-ма, от 98-ма работя по специалността. /

ТИ какво направи със себе си за тия 10 години? След като ще си мерим пишките, де? Къде си ти??



Тема Re: Любовнови [re: lipari]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано22.09.18 00:43



Не й се присмивай
Да остарееш с някого в хармония си е дар Божи



Бъдете високи!

Редактирано от spunk на 22.09.18 00:44.



Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано22.09.18 00:46



Еми да, ваш за мъжките ти хормони иде реч)))

Бъдете високи!


Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано22.09.18 00:48



Аааа,щом си пуснала тема, трябва да си понесеш мненията, всеки може да си джари, нали??!!

Бъдете високи!


Тема Re: Любовнови [re: spunk]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.18 00:52



признавам си, сигурно ми липсва от твоята напитка в момента, нищо не разбрах...

Купона изтича?! .. ама ти сериозно ли!?!





Тема Re: Любовнови [re: spunk]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.18 00:53



уоу, да развиваш себе си е привилегия на мъжете, така ли?! ... не, бе, давай, пиши още, отивам да изпукам едни пуканки!





Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.09.18 01:37



Лисо, защо си мислиш, че Вселената има нужда от твоите мнения?

Да те питам същото, Парватицо?
Защо си мислиш, че Вселената има нужда от твоите теми и пространни писания и терзания?



Клуб сме, всеки пише заради себе си. Ай проумей накрая, че като си се надупила на мегдана, който мине, може да те уважи - тва са правилата във форумите. Не ги научи за толкоз години.

Охо, додохме си на куфарите, колко си предвидима само.

ЗАЩОТО - понеже много държиш да ми носиш куфарите: например, за 10 години АЗ научих на едно прилично ниво два чужди езика, взех два езикови сертификата /вярно, В2, можеше да е С1, но и така съм доволна/ и завърших още два професионални курса /аз се дипломирах като магистър по счетоводство на 22, 1997-ма, от 98-ма работя по специалността. /

Всичкото изброено добре, но в сивито за постъпване на работа.
Не си служител във форума, нали? Та да има някакво значение какви професионални бумаги си натрупала ти в твоите куфари, аз в моите, Хасан в неговите. Тоест, не сме в трудово-правни отношения, няма и да бъдем, не текат избори за директор, нито се разглеждат кандидатури за професури.

Клубът е място, в което всеки разпуска в свободното си време.
Дипломи, езици, длъжности, заплати и сертификати се веят на работното място.
И пиЖките се мерят там.

Аз, и да ти разкажа докъде съм я докарала в професията, работя в бранш толкова различен от твоя, че изобщо няма да се впечатлиш. Както аз не се впечатлявам от пустите ти куфари - ми нали си счети, нормално да зубриш за квалификации - секи иска по-висока заплата, постига се с копане на професионалната нива. Навила си се да живееш в Европата - зубриш езици, естествено.

Няма какво да ме впечатли от изписаното, защото е рутинно за всеки работещ.
И счети не съм, че да си премерим пиЖките и да ти завидя.
Ама да не те връщам хептен с празни ръце: аз имам 2 професии и се развивам добре във втората, първата вече ми е помощно средство към втората. А през последните 3-4 години усвоих, надобрях и добре се развивам и в трета професия, коренно различна от първите две и също висококвалифицирана.

Ма не ми е на ума, нито ми е болна тема да си вадя куфарите на всеки 5 постинга в клубЪ, за да се хваля - кои сме ний, кои сте вий.
Къде съм - точно там, където искам да бъда и мий толкова добре в кожата ми, че не се сещам да натривам нечий нос със системни рецитации и декларации на професионални умения и постижения. Комай почти никой друг, освен тебе не го прави в този клуб.

Що ти е толкоз важно, не знам, ама омръзва и досмешава. С оная, снизходителна усмивчица на каките и батковците към хлапето, което тича и крещи, че получило шестица в училище, гаче снесло златно яйце.




Тема Re: Любовнови [re: spunk]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.09.18 08:00



крушката си има опашка. не се присмивам на безбрачни,
но парватица е специален случай:
защото отдавна системно и упорито натяква убеждението, че е постигнала всичко сама, а семейните жени не са достойни и куфарите и да носят - един вид, втора ръка хора - въртят се край мъжете си и чакат на тях за всичко.

сега заразпитвала как да се влюби и как се прави двойка. ама пак с рогата напред - моите скъпоценни куфари и недостойните.

когато някой е толкова глупав, че след дълги, търпеливи обяснения и аргументи не схваща защо сравняването на ябълки с круши е умряла работа, а продължава да го ползва, и то, за умишлени персонални нападки, е време да бъде зашлевен с фактите. грубичко, но не е оставил друга възможност за освестване.



Тема Re: Любовнови [re: lipari]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано22.09.18 11:37



Тъна в самодоволство, и никва потребност да са хваля.

Държа го с едната ръка сутринта, и го тръскам с другата, и в един момент си викам,- Боже господи, и тва всичко е мое !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.