Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: shshtt]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:11



не е грешка. Просто дОма никой не я бръсне за слива и събира жената негативна емоция.. та ти си в момента боксовата круша.. аз по едно време си мислех, че тя е злобна само към мен, обаче явно си е просто такава.. никак не обичам злобни жени.. обаче таз преминава всички възможни граници - все тя знае, само тя от всичко разбира и навсякъде е мерудия! Баси.. да ти се доповръща братче...

А отвреме - навреме другата капацитетка й приглася... дето не може да чете, щото от пиене не й остава време..

понякога се чудя и аз защо продължавам да пиша тук.. може би заради малкото останали готини хора.. и остават все по-малко..



Тема п.п. щото нали,нови [re: shshtt]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:15



да напишеш "след малко ще се напия като тАраба и ще ме носят към хотела" .. някак, може да е повод за гордост в тийнейджърските години, ама над 16 направо си е жалка картинка.. и да се напиеш така,че и да го напишеш публично.. и тези жени седнали да дават акъл, дето го нямат, и морал, който пък хич липсва... абе, моля ти се.. не обръщай внимание.. аз по принцип не ги чета, обаче темата все пак е моя, ама онова не спира да пише насам-натам, та рекох да видя какво ти е писала.. и съжалих за пореден и последен път.. аз хубаво не четях ни една от двете с месеци.. що ми трябваше...



Тема Re: Любовнови [re: Baldrian]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:20



е ти ме разби... ние сме набори, доколкото помня, а аз имам гадже от 17 годишна.. да речем, ти от 16.. това пак прави 27 години общо..



и аз бях така... не съм търсила, и съм намирала.. обаче сега искам да се влюбя, а не мога.. това е разликата.. излизам /когато не знае детето/ чат-пат с някой момък.. обаче..нищо не ми тръпва отникъде... може да не са правилните момъци, знам ли.. или пък аз съм в някаква такава.. възраст.. май е това..



Тема Re: Любовнови [re: Kitty Emp]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:41



благодаря ти!



Тема Re: Любовнови [re: Liya]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:44



не знам какво е станало с теб.. тъмната страна те е обзела

... определено ти ме познаваш най-добре от всички тук..

защо говориш така ... ти си знаеш! Извинявай, ако съм те обидила нещо!

аз не чакам принцът на белия кон и ти много добре го знаеш... ако съм искала принц на бял кон, тамън на два пъти имах уникалната възможност да се омъжа за такива.. друго трябва, друго..



Тема Re: Любовнови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:52



аз дори не съм сигурна, че искам да се науча на такива.. може би исках, когато бях по-млада.. понякога прост ми се иска да изпитам любов, защото ми се струва, че вече няма.. а не съм сигурна, че съм имала любов.. била съм много влюбена, може би съм била обичана.. със сигурност поне за един от мъжете ми съм сигурна, че ме е обичал.. обаче.. само поняога се питам какво е това любов? .. какво е усещането да живееш с някой 25 години и да искаш да живееш още 25.. или 50.. аз честно казано, не познавам нито една двойка, която да е прекарала такъв брак, и при това щастлив.. и по-долу Спуска обясняваше майките ни и бабите ни какви любови са имали пък сега, видиш ли, било друго.. няма такова нещо.. едно време мъжете са биели жените и никой не ги е напускал, защото да си разведена жена е било табу.. то в България и сега до някаква степен е... да не говорим пък за самотен родител.. направо си за боклука от-вся-къ-де.. така, че...

да откриеш любовта никак не е лесна работа и съвсем не мисля, че има повече от 5 процента от населението, което да преживяло такава.. всичко друго е компромиси.. ама не е любов..

какво означава "да се научиш на взаимоотношения"?!? Как можеш да научиш сърцето си да допуска някой? Аз да не съм куче, че ще се уча да свиквам с команди.. или аз не те разбирам, или затова не разбирам, защото просто не мога.. любовта не е това.. любовта е .. да не правиш граница между твоето и неговото его, но не защото си се приучила, а просто защото се отпускаш и го правиш.. може би върховното доверие... и може би затова не ми се получават нещата.. аз нямам доверие на никого... за съжаление..

твърде много пъти са ме предавали и наранявали... вече съм се барикадирала здраво и просто не мога да излезна.. а и да мога, защо?! .. вече съм достатъчно възрастна, за да няма никакъв смисъл в това..



Тема Re: Любовнови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 20:58



О, познавам и аз много такива хора...

не са ми много завишени критериите.. търся това, което предлагам и нищо повече.. нито искам богаташ несметен, нито неземен красавец... искам един нормален човек за нормални неща... обаче в тоя шашав свят нищо нормално не остана, да ти кажа, Биричка...



и както казах на Лия - принцове не чакам.. да си купят джипиес, бахги.. 43 години да не хванат пътя.. ти представяш ли си колко са смотани?!?

Редактирано от parvaty на 21.09.18 21:07.



Тема Re: Любовнови [re: Monica123]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 21:13



гледах тия дни един сериал.. "Атипичен".. за едно момче, аутист, и историята на неговото съзряване, семейството му и т.н... много хубав .. та, майката кръшна и бащата така и не можа да й прости.. както и всички в семейството... та.. не може да живееш дълго с един и същи човек, без да погледнеш встрани, защото не е в човешката природа да бъдеш моногамен.. може би повечето хора са, защото нямат излишно време и енергия за лъжи .. нямам никаква представа, честно казано.. аз например имах една приятелка, и й говоря за един мой ухажор.. аз бях на към 30, той на 41, тя на 42.. и излезнахме една вечер тримата, и тя после "абе, аз мисля, че той е за мен, не за теб.. ти си млада, ще си намериш друг".. аз, честно казано, много се изненадах от тази й реплика и само казах "ако смяташ, че той има интерес към теб - давай".. имахме така или иначе уговорка за следваща обща среща... само дето си развалихме вечерта.. та.. не знам, в смисъл, тя беше женена.. обаче той заможен, хубав.. защо да не си смени интериора жената.. и то да беше само една.. доста пъти съм чувала подобни реплики "ти като не го искаш този - дай ми го на мен".. не знам как си ги представят тия работи тия жени... това да не е плик за писмо?! .. исках да кажа, че може би когато отмине ендорфинът човек почва да размишлява какъв е тоз мазол, дето живее с него.. може би.. както казах още в темата .. аз не съм имала такъв тип отношения за да мога да преценя.. и може би затова не съм имала, защото не е лесно.. освен, мисля си, ако не е любов.. тогава не би възниквал въпросът "дали"? ..





Тема Re: Любовнови [re: spunk]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.18 21:15



както писах по-горе - не мисля, че си права... едно врем, та и досега, жените са яли много бой от собствените си съпрузи, обаче да се разведеш е немислимо, защото обществото веднага те дамгосва, заклеймява и отхвърля.. аз знам много истории и изобщо не съм на това мнение.. не е било по-различно, просто е нямало тази публичност и тези възможности, която има сега... въпреки, че по българските географски ширини и сега да си разведена жена не е окей.. за обществото.. като се замислиш..



Тема Re: Любовнови [re: shshtt]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.09.18 21:24



Радвам се на това мнение.



WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.