Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.18 11:43



Ами,това е много хубаво и се радвам за теб.. Извинявай, ядосала съм те без причина, знам , има много страшни неща. Аз не питам за тях..

Ще пробвам .. ако успея да се “пусна”..

Хубав ден ти желая





Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.09.18 11:48



Сега пък си ме ядосала. Как така пишеш за неща, които няма как да усетиш, защото това са мои чувства? Отдавна чувството яд не вирее в мен. И то пък заради друг, мен да ме яде. Няма начин, голяма съм вече.

Много медиуми в този клуб


Благодаря, хубав и на теб



Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано16.09.18 13:17



не са ти проблем само пълните членове мила моя. с тез граматики ли знаеш 4 езика. ша умра от смех



Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано16.09.18 13:29



Парвати, нямах предвид изобщо да не ти харесва физически, с надеждата някой ден да те привлече.

Това може и да е възможно, но аз нямам представа как и дали.

Говорех за това "обичане с очи", както казваш ти, на кое място стои в скалата ти на важните характеристики на този хипотетичен партньор? Как го "обличаш" в представите си - отвътре навън или обратното? Тоест, представяш си първо качествата му, характерът му, личността му, а после външността или по-скоро наопаки?

Може би е време да пренаредиш тази скала, може би е време да се отпуснеш, да спреш да си задаваш въпроси, още по-малко да позволяваш да ти се влияе отвън, може би е време да се оставиш на естественото течение на живота, да поспреш за миг това лудо напреварване с времето и да се огледаш.

А може би не му е времето.
Най-често привличаме хора с подобни на нашите вътрешни настройки. Прочети всичко, което написа в първия си постинг и поразсъждавай над него, сякаш го е писал бъдещият ти мъж. Би ли искала подобен партньор до себе си? Съвсем обективно, без фрустрация или гняв.

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.09.18 13:30



Идва когато му дойде времето...при едни на 20, при други на 30, на 50....понякога никога. Няма как да разбереш))) ако не допуснеш някой до себе си. Безусловно, не на кастинг, тогава ще разбереш дали те приема, такава истинска....но първо трябва да го приемеш ти, също истински, без 40 кръга кастинг))).

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Любовнови [re: tia9]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.09.18 13:31



....и да си готова да си простиш)) ако сгрешиш.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Любовнови [re: parvaty]  
Автор shshtt (VIP)
Публикувано16.09.18 17:54



Я и аз като виден експерт по любовните въпроси да се изкажа.
Къде е любовта ли? Ами сигурно не си я срещнала още, тази бъдещата имам предвид. И аз мисля, че трябва да е лесно и да ти е леко на душичката и по това се познава дали е любов. Налага ли ти се много въпроси да си задаваш и вземе ли някой да се назландисва - заеби, нищо няма да излезе от това.

А дали е важна и с какво? Зависи дали се чувстваш самотна или не.
Аз малко ги бъркам любовта и приятелството, но ми се струва че ако някой ми държи ръката отвреме на време или някое комплиментче ми пусне и си приказваме и е мил и ми е спокойно, това съвсем успешно може да ми замести секса. Но аз сама много зле се чувствам, трудно се справям, налягат ме депресии и вселенски тъги.
А че на тези години е възможно любовта да се прояви с шеметни трепети и припадания съвсем не вярвам. Изхабява се емоционалността на човек.

Всички интелектуалци на пача и прокарани с боза!< Lucky Eva


Тема Re: Любовнови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.09.18 19:55



Е па така пряко и точно аз не мога да и го кажа...не се възгордявай, не е от теб Господ говори...и я чука с тояга по главата данл и се отпушат очите и ушите

Пък после върви ми разправяй, че няма Господ и че не ни отговара на въпросите.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Любовнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.09.18 20:01



Ама ако напише някой тук, че го прави от чувства, ще бъде разпнат

То и ти ще бъдеш разпната ако кажеш че оргазмите не са чувства



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Любовнови [re: shshtt]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.09.18 20:08



И аз мисля, че трябва да е лесно и да ти е леко на душичката и по това се познава дали е любов.


Кога това, преди или след секса?


Щото иначе се е безсъние и блян до болка...и бедно ти е въображението.


Било е отдавна и си забравила

Мнението е позиционирано и няма нищо общо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.