Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: Lucky Eva]  
Автор .Jess. ()
Публикувано12.09.18 20:28



Става дума за милиони, огромни суми, откраднати от европейските фондове!
Точно човекът, който говори срещу ЕС, се е облагодетелствал най-много от него.
Това за теб принципи ли са?! Или не ти пасва на схемата, колко смел бил.





Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: .Jess.]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.09.18 20:35



Навсякъде има корупция. Бих се учудила, ако някъде няма.






При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Мастиянови [re: 741]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 20:46



Много е далече от същото. Щото мен държавата не ме е изучила безплатно, тъпунгер, взела е пари от майка ми и баща ми, дето са плащали данъци 40 години. Ако не бяха плащали данъци, със спестените пари можех да уча в Принстън, а не в български пуц. Аз пък за 20 години изучих също баят народ. Та на тая държава аз нищо не дължа, тя ми дължи, щото се налагаше да издържам пенсионирани родители години, че пенсиите им не стигах за хляб и мляко.

За разлика от мене, Орбан е учил с пари, дето Шорош му е харизал. Та и колко пъти още. Ама де та ти увре тъпата тиква, че като гражданин на държава, ако си плащаш данъците, ти не си хрантутник. Виж Обран е хрантутник. И краен неблагодарник.



Тема Ма тя ева енови [re: .Jess.]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 20:48



по всички въпроси капацитет бее. Като й видиш източничите на информация само и ти става ясно.



Тема Ти въобщенови [re: Lucky Eva]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 20:49



ако разбереш истината за нещата, цял живот ще си стоиш учудена. Ама няма такава опасност. Глей си там световната конспирация



Тема Следващият простнови [re: 741]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 20:51



та вдлъбнат! Още те държи комунистическата пропаганда, че образованието в България беше безплатно, нали?! Тапир с тапир!



Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.09.18 21:06



Навсякъде има корупция. Бих се учудила, ако някъде няма.


Нещо съвсем разбърка и тема, и акценти... Разбира се, че навсякъде има корупция. Някой спори ли? Това обаче значи ли, че трябва да се възхищаваме от някого, който е доказано корумпиран? И не само корумпиран, а и нагъл при това, щом му е стил да рита срещу тези, от които забогатява? Сорос, ЕС...



Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: Lucky Eva]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.09.18 22:54



Навсякъде има корупция. Бих се учудила, ако някъде няма.

Викаш, всички крадат, ама тоя краде по принцип, пък ти харесваш принципните крадци.





Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.09.18 23:13



Аз, по принцип, политиците много не ги харесвам, защото няма напълно безобиден политик, щом е стигнал до определен пост, знаци е прегазвал и е вървял напред. Който и да е човек, не можем да твърдим, че е безгрешен, камо ли пък политик. Но, този се оказа смел мъж, отстояващ ценностите на народа си, натири банкерите, даде субсидии при обучението на младите, за да остават в страната си, намали данъците, увеличи заплатите на унгарците в пъти октак е на власт, направи всяко подпомагане на бежанец под каквато и да е форма углавно престъпление, затвори границите си за тях, натири Шорош и нпо-тата му и си опазва нацията. Като адвокат има необходимите знания и знае как да ги приложи в законодателната система в полза на народа си. Шапка му свалям за това! Де и ние да имахме тук един такъв политик, нашите са в пъти по-продажни и по-прости. Меркелица също предаде народа си като вкара бежанците в страната си, Макрон, и той е от този дол дренка.

Няма друг като Орбан в ЕС.

При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Редактирано от Lucky Eva на 12.09.18 23:20.



Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: Lucky Eva]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.09.18 23:18



Викаш, обра парите на Сорос и го натири.
Сега обира парите на ЕС, ама им се репчи.
И това било смелост и ценности?

Ох, добре, че спрях образованието си след седмата година,
че ако бях учила още толкоз...






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.