Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Айдееенови [re: echr]  
Автор 741 ()
Публикувано12.09.18 18:52



вързаха й ръчичките на мастията! Без право на глас, само ще слуша и ще се хапе по гъза.

Лишаване от право на глас става с пълно мнозинство от останалите членки. Хайде изчакай всички от вишеградската четворка да гласуват срещу Унгария, че тогаз се радвай.



Тема Re: Мастиянови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.09.18 18:53





При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: vozac]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано12.09.18 18:53



И аз съм много принципен. Имам толко много принципи, че винаги ползвам най удобния.





Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: tirtirlin]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано12.09.18 19:11



И аз съм много принципен. Имам толко много принципи, че винаги ползвам най удобния.

Ако не друго, честен си. Уважавам!
Не ми харесва, когато някой ползва радостно този принцип, но на приказки е толкоз ангажиран, че няма време да си измие... устата.

... ще настане валкирия!!! - Nut


Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: vozac]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано12.09.18 19:13



Прав си. Определено поне за принципен човек не може да се говори а за човек на интереса. Интереса клати феса откакто свят светува.

Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.


Тема такива сме мъжете, незрелинови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.09.18 20:02



за разлика от момиченцата, които още докато си играят на кукли си мислят за сватба





Тема значи е в часнови [re: osvoboden pich]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.09.18 20:09







Тема Re: Айдееенови [re: 741]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.09.18 20:12



Нищо не могат да му направят, Полша и Италия няма да гласуват.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: Lucky Eva]  
Автор .Jess. ()
Публикувано12.09.18 20:16



Мдаа, много е принципен, да, особено когато става дума за развихряне на корупция и злоупотреба с европейски пари на роднини (зет му, Istv&#225;n Tiborcz) и приближени лица, които забогатяват внезапно с милиони!

Ева, преди да се възхищаваш на някого, не е лошо да се информираш по-добре.



Тема Re: Този човек е не само принципен,нови [re: .Jess.]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.09.18 20:20



Па то това из Сички държави го има, да не би да го няма у нас, или в Германия, или във Франция. Съученици, емигранти, с които съм учила 5 години, лично са ми разказвали за корупцията във Франция и Германия. За коя страна точно твърдиш, че няма корупция?

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.