Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Да, принципен, ако принципа е да си гледаш собственови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.09.18 16:16



Междудругото съм учила вечерно докато учех редовно и фоп по технически английски към ТУ, взех всички изпити, но не си написах дипломната работа, въпреки, че ходих на занимания в продължение на 5 семестъра. Но, тези изпити, които съм положила тогава, не ги смятам, защото не взех тапия, но пък имам алтернативна студентска книжка за това с положени всички изпити. Абе, много усилия съм хвърляла напразно.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Кво да ви стрелямнови [re: Munyta]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 16:19



То вий сте си живи убити. И кажи ми сега идва ли поне една причина в капацуната, поради която искаш да се разпадне ЕС. Кой ще спечели от тая работа, а? Къде ще е България без ЕС можеш ли да си представиш. И какво ще става? Че то с ЕС си правят каквото искат крадците на власт (а те са всички) ама поне пазят малко приличе за лице. Ами без ЕС?!

Ай обЯсни ми логично, щото имам чувство, че съм в стая пълна с идиотчета.



Тема Re: Да, принципен, ако принципа е да си гледаш собственови [re: Lucky Eva]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.09.18 16:20



Даваха на всеки индивидуален ръководител и започваш да четеш и учиш и да се явяваш на изпити, това - около 4 години.

Зубърска раота.



Аз работех по специалността и си карах специализацията, която реално след това не ми послужи напред за нищо друго, освен за обогатяване на личната ми култура и да имам още една тапия.

Значи - чело коте книжки твойта работа.



Тема Айдееенови [re: Lucky Eva]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 16:20



вързаха й ръчичките на мастията! Без право на глас, само ще слуша и ще се хапе по гъза.



Тема Re: Кво да ви стрелямнови [re: echr]  
Автор Munyta ()
Публикувано12.09.18 16:24



Аааа не съм казала, че искам. Успокой се, чети внимателно, как ще ме уцелиш иначе.

То остава и да се редя за визи, за да видя внучетата.



Само споделих какво ми се чини, че ще се случи.
Ама аз съм пас. Мога с виза, мога и без виза.
Вече всякак мога, и не ми дреме. Ако искат и шериата да въведат на територията, именуваща се България.

* Ако търсиш причина, не забравяй девиза на шопа:
Аз не искам на мене да ми е добре, а на Вуте да му е зле

Редактирано от Munyta на 12.09.18 16:27.



Тема Re: Да, принципен, ако принципа е да си гледаш собственови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано12.09.18 16:32



Аз пък учих два месеца учих как да се запозная с ЛАМБИ...плувах все до него в правитеелственият басеин и на края на месеца ЛАМБИ ме изпита: Бай ПЪТник имам една правителствена поръчка за теб!"
И друго не съм учил.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Айдееенови [re: echr]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано12.09.18 16:36



Гладна ще гладуваш ако се разпадне ЕС, дръж здраво клона че майката си е ебало тук с каските.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Кво да ви стрелямнови [re: Munyta]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 16:36



Абе кво ви става, кво ядете и кво пиете там, че всички сте като упоени. Къф шериат, кви 5 лева. Колкото БСП иска да въведе шериата в България, толко и ЕС иска повече мигранти. Никой не ги иска. Меркел се оака и сега си сърба лайняната попара. Всички се чудят как да спрат потока и какви мерки да вземат, без да трепят народа. Защо повтаряте като омагьосани, че ЕС искал мигранти и джендъри. Пълни простотии! И каква е тая дума джендър, дето в другите езици я няма?!

Дет вика Кафето, истинските проблеми никой не ги вижда, че не джендърите са опасни, а просташкия манталитет, дето се натрапва вече колко години, на псевдомъжкарство и бабаитлък. Точно тия са, дето газят народа с колите си, тия са, дето ви бият по автобусните спирки и не подбират жена ли си или мъж. Същите строят по всички забранени места, щото могат и са над закона.

Снощи от любопитство погледнах визитките на 2ма Вип Брадъра. Ми вижте колко простащина и бабаитство пръска от всички тях. И навсякъде е така. Байганьовщина и простащина, лъжливост и крадливост - повсеместно! Ей туй ви е проблема, не са джендърите, ни мюсюлманите. Те така или иначе не щат да живеят там.



Тема Re: Айдееенови [re: PYTnik]  
Автор echr ()
Публикувано12.09.18 16:37



Аз гладна няма да остана, не ме мисли ти. Ти обаче ще ядеш само квото си посадиш.



Тема Re: Айдееенови [re: PYTnik]  
Автор Munyta ()
Публикувано12.09.18 16:38



Ако преди това не й висне ченето от изненада


Като ТЖ на 10.11.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.