Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Взе да ми писва....  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.08.18 08:00



Че нищо не направихме за избирането на нов чистач - не направихме, но на мен вече наистина ми писва да ми святкат нови 3-4-5 мнения, да отварям тема заради тях, и да се окаже пак, и пак, и пак, че те са написани от едни и същи ДВАМА ДУШИ, които от ранна утрин до късна вечер пълнят клуба с такава плява, че САМО ЗАРАДИ ТЯХ вече не ми се влиза. Не става дума за игнор, какъвто правя - просто е ДОСАДНО това непрестанно скролване!

Затова ПРЕДЛАГАМ:

Да се върне ВИП режимът на клуба

Филип да публикува тук списък на всички, които НЯМАТ ВИП достъп отпреди, и ЛИЧНО ПЕРСОНАЛНО ЧРЕЗ БЕЛЕЖКИ ДО НЕГО клубарите да дадат мнение кои от тях да получат такъв. Тоест - ВИП статутът на клубарите да се опредля по някакъв начин от "общественото" мнение, а не от модератори, админи и пр.

Някой може да предложи и по-ефективен начин да се спасим от тая напаст.

Мина доста време откак ВИПът беше свален, мисля, че всички вече разбрахме кой какво прави в този клуб и кой пречи на нормалното му развитие.

Ако болшинство клубари преценят и за мен, че трябва да съм извънвипна - ще го приема.

Редактирано от UnicaDonna на 11.08.18 08:06.



Тема Re: Взе да ми писва.... [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано11.08.18 08:06



Уникалната,
от виртуала не се трупат спомени.
Дом и семейство нямаш ли?



Тема Re: Взе да ми писва.... [re: UnicaDonna]  
Автор Neveja (osvoboden pich)
Публикувано11.08.18 08:10



Вярно има 2-3 дразнещи ника, но вероятно ще получат ВИП достъп по закона на Мърфи.



Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.

Тема Re: Взе да ми писва.... [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.08.18 08:11




Уникалната,
от виртуала не се трупат спомени.
Дом и семейство нямаш ли?



Не повръщай сутрешно. Не те питам ТОВА. Както виждам - и ти си тука първа писта от ранни зори - ДОМ И СЕМЕЙСТВО НЯМАШ ЛИ? Или ти е гот да си чешеш клавиатурата с прасето? Е, на мен пък не ми е гот да ви скролвам денонощно. Пишете си лични! МОЯ РАБОТА си е колко често влизам тук, искам ДА НЕ МИ СЕ ДОСАЖДА. И доколкото прочитам тук-там напоследък - не съм единствената.

Не бой се, за теб ще гласуваме всички. ЗА ВИП.



Тема Re: Взе да ми писва.... [re: Neveja]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.08.18 08:13



Вярно има 2-3 дразнещи ника, но вероятно ще получат ВИП достъп по закона на Мърфи.

НЯМА да получат, ако повечето хора не искат това. Надявам се филип да се съобрази ПОНЕ с тези наши мнения! Или киро, примерно.



Тема Re: Взе да ми писва.... [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.08.18 08:16



Всъщност - твърде възможно е това да са си някакви мои лични усещания. Няма лошо - кажете ми, че не съм права, и ще разбера.

И да сме наясно - не става въпрос за персонални конфликти - с тия двамата, които визирам, дори не знам дали имам конфликти, защото предимно ГИ СКРОЛВАМ.



Тема Re: Взе да ми писва.... [re: UnicaDonna]  
Автор Neveja (osvoboden pich)
Публикувано11.08.18 08:18



Ама нужно ли само заради тези 2-3 ника един куп други да загубят достъп?!

Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.


Тема Re: Взе да ми писва.... [re: Neveja]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.08.18 08:21



Ама нужно ли само заради тези 2-3 ника един куп други да загубят достъп?!

Пич, нали това казах? Чети бе, човек! Филип да даде списък на тия, дето нямат вип - да се прецени пречат ли или не.

Това е КЛУБ все пак, не е поляната пред блока! И на поляната пред блоковете вече гонят хора, ако им пречат и им цапат...

Опитах се да го предложа още от ония дни - нека се гласува! И да се определи - ако повечето хора, примерно, искат клубаря Х да не пише тук - това да се уреди! Не може да няма начини. Фалшиво гласуване - и това може да се контролира чрез ай-пи адресите.



Тема Re: Взе да ми писва.... [re: UnicaDonna]  
Автор Neveja (osvoboden pich)
Публикувано11.08.18 08:23



Да, нека се гласува. Глас народен, глас божи.



Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.

Тема ПРЕДЛАГАМ [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано11.08.18 08:29



Да врътнеш свирка на клубар по желание

Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 11.08.18 08:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.