Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Може линови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано28.07.18 23:00



Оф, да беше и на моите унас. Най-зле е кучето. Онези двамата могат да пърдят по 10 пъти, но кучето ги побеждава само с веднъж





Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано28.07.18 23:00



понеже за три дни краката человечески претърпяват необратими /не-[ел]ластични/ деформации - така е:)!

BTW
Ел = бог.

прав или изправян


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.07.18 23:00



Здравей Алонке



Точно днес се бях сетила за теб, влизайки тук и се чудех къде изчезна.
За съжителството...Може всякак. Можеш да си сама, с някого, да живеете заедно или да сте заедно и отделно, имайки и лично пространство. Важното е да се чувстваш относително добре от избора си към момента.
Пиша го като човек имал и трите варианта...
Късните връзки имат едно предимство-няма прекалени очаквания. Също и един голям недостатък...Не си пораснал с този човек, приемайки недостатъците, навици всичкото му в крачка...между другото...
В същото време са избор. Не са инерцията на годините.
Ако човекът си струва, струват си и компромисите...Даже тежат по-малко, тъй като са осъзнат избор...
Ако ти е добре с някого, докато мълчите заедно, всички разсъждения отпадат...

Оставам с усещането, че случаят не е такъв...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Може линови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано28.07.18 23:02



вземи си куче и претръпни!

прав или изправян


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: Nerv]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.07.18 23:04



Е, Лирата в съседна тема твърди, че не трябвало да пийм, пушим и ядем пражоли, щото следвало омекване, което нищо не побеждавало.





Тема Re: Може линови [re: c@t]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.07.18 23:06



Пак нищо не си разбрала.



Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано28.07.18 23:12



Работатат е малко като оня дядо дето искал от войничето афродизиак и то му рекло, че бобът е панацеята.

Изместване на истината демек.

Като оня виц, дето един ходил на хиромат-ка, па тя, кат му скивала ръката и му рекла:
- Вие ще бъдете заклан, пърлен, одран и изяден с червено вино и сливовица...

Па он отвърнал:

- Момент само да си сваля ръкавицата от свин_ска напа.

прав или изправян

Редактирано от Nerv на 28.07.18 23:14.



Тема Re: Може линови [re: Crrafterr]  
Автор Provalka (Е, и?!)
Публикувано28.07.18 23:12



А аз те мислех за деликатен човек...



Преди години, имам среща рано сутрин с един човек, да ме вземе с колата си и да вършим работа. Той - много възпитан, проспериращ, ерудиран... и с джип.
Аз съм се налъскала, нафръскала на висотата на срещата, обаче чорапогащникът с еластан, който обух, се оказа плитък. Нямам време да сменям, бързам.

Пристигам на срещата, отварям вратата, поздравявам бодро и понечвам да се кача на шибания, висок джип.

Фръс! Фръс-фръс-фръс! - чорапогащникът ми, дере се през чатала и звучи точно, като това, за което се притесняваш да не ти се смеят.

М, по-сащисан поглед не бях виждала. Човекът се чуди как да реагира, щото е убеден, че съм се изпуснала, а на мен ми идва да почна да се обяснявам.

Че тъй де, ти само се изпусни, аз ше ти кажа дали ше ти се смея.

Филип пък е с ролки и пълни чушки(2biri)

Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: Nerv]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.07.18 23:15



Абсолютно! Особено в областта на ароматното измерение.





Тема Re: Може линови [re: Nerv]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.07.18 23:16








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.