Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.07.18 17:01



Лия, в момента обсъждаме НЕЙНИТЕ чувства и поведение. Нейната цел е точно това. Да го покани да се разкрие и той - ще дадем съвети и на него. ТЯ СИ ЗНАЕ какво чувства той и ТЯ ЩЕ ПРЕЦЕНИ доколко съветите ни са адекватни за неговите чувства.

Голем филантроп се извъди!





Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано29.07.18 17:03



Да, но трябва заедно да са по- добре иначе самостоятелността и оставане на саме със себе си води и до противоположни резултати.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.07.18 17:07



като не си готова да делиш емоционалният си живот с мъж!
не се тормози!!!



Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.07.18 17:13



Понеже живеем в ” пустошта” съседите не са пролем, а разстоянието е около 100 м. Спя си в къщи, а повечето време прекарваме със сина в другия дом. По- удобен е, а и има повече работа / животни/.
оттеглям се, не те разбирам. Ще чета



Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ShokoLada]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано29.07.18 17:15



Да се оправям сама мога, но по- добре е да има човек който да ти помогне в определени моменти. Иначе, наистина нишо не губя, напротив живея по- добре и съответно винаги мога да се оттегля. Няма начин да стана зависима или няма да го позволя.
С последната мисъл не съм много съгласна защото такива разсъждения могат да бъдат доста опасни, но аз поне за сега няма нещо което да съм свършила и да съжалявам чак толкоз. Мисля, че и несвършени неща съшо нямам. Може би, трябва да приема, че хората не са идеални и да се опитам да пропускам някои неща, само някои. Ох, трудно се живее с друг.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: c@t]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано29.07.18 17:19



Май, искам човекът да прилича на мен или на моята престава за мъж. Трудно. Мисля, че ще трябва поне да не ядосвам толкоз.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано29.07.18 17:28



За можене, може. Зависи от мотивацията.
За разлика от раздялата, която, независимо поради вътрешни или поради външни сили се е случила, заживяването заедно съвсем не е принудително.
Доброволно решение на двама души е. Какво те напира да го мислиш. Или става, или не.
Едва ли има обстоятелства, които да те принуждават да заживяваш с друг човек.



Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор Neveja (osvoboden pich)
Публикувано29.07.18 17:38



Не, не се чувствам самотна, но ми омръзна да се бутам все сама. Иска ми се някой да свърши нещо вместо мен и за мен. Иска ми се на някой да мога да разчитам поне малко.

Ако намериш свой партньор - едва ли ще бута и заради теб. Неговата причина за да е с теб е много вероятно да е същата. И там вече идва проблемът - по-силният от двамата започва да бута повече от другия и това поражда конфликт, последван вероятно от раздяла.



Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.

Тема Ейй, така като каже някой!нови [re: LAMBl]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано29.07.18 17:54



Ламби> Голям кьотек пада за едното ебане!

Ейй, така като каже някой! Приравнява, обезценява всички ебанета.

Има си ебане и Ебане, с главно Е. За второто вече всичко е оправдано.

~~~
«Тези хора не се усещат, че трябва леко да се извинят!»

радио водещ

Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: c@t]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано29.07.18 18:34



Аз кухнята я оправям, но не е само до кухнята, а въобще. При мен всяко нещо си има място доколкото е възможно. Второ не обичам да оправям неща които като се завърти моя приятел пак не са си на мястото. Достатъчно е само да влезе и нищо да не е на мястото си.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.