Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Цъ!нови [re: LAMBl]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.07.18 10:32



Ако на 40 не проумееш, че "толкова път, за един път - никой път!", значи че предните 20-25 години си ги живял напразно.

Сред жените се носи слух, че мъжете не могат да отказват на "неприлични предложения" ..... до първия "студен душ" ......

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: c@t]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.07.18 10:33



Още не съм видяла българка да каже на мъжа си че бууква почивка сама, защото тя има повече отпуска от него и й се ходи някъде.

Ето ме. Жива, здрава и българка. Правя го от времето когато не буквахме, а просто се обаждахме по телефона или директно на място. Тогава нямаше начин да няма места.



Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано29.07.18 10:42



не е до възраст
ранните стилове на привързване на дете към родител са идентични с романтичното привързване като възрастни
и могат да се предвидят моделите на поведение в зряла възраст





Тема Re: Може линови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.07.18 10:43



Щото аз, не целуна ли и прегърна някого повече от седмица, изкрейзвам.
Щастливец. Аз съм така ако един ден не нагушкам и ненамачкам някого

. Просто имам животворната необходимост да докосвам близките си.

Вероятно съм досадна, затова ги въртя : днес един, утре друг... само Карамфилов го отнася по-често, защото е до мен повече от другите. Казва ми, че съм енергием вампир и черпя от него пауър Обаче... преди 2-3 години попаднахме в случайна компания и там имаше една дама, която се слави с медиумски (или медиумни?!?) способности. И като ни загледа току отсече : външно изглежда, ти черпиш енергия от него, но всъщност е обратното : ти даваш енергия на него, ти го зареждаш

Не пропускам кротко да му напомням, че има нужда от повече енергия и давам, давам, абе като плюшка ми е. Опасявам се, че трябва да си намеря друга играчка вече, щото много му идва



Тема Re: Цъ!нови [re: BATHco]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.07.18 10:54



"Ако на 40 не проумееш..." Това не се проумява, това е физиология - хормони! Като намалее "жегата" в топките, лесно се проумява, до тогава, долната глава е водещата!


Ей сега нека някоя другарка да вземе да ми се прай и да ми се дърпа. Освен да умра от смях, друго не може да се случи! Ама на 18 не беше така...

Та, това не е наука , биВология е!



Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано29.07.18 10:59



Аз буквам поне половин година предварително и се знае кой колко отпуск има откакто р назначен.

Говоря за план единия партньор да ходи на почивка сам, а не на почивка под мотото “ако не успееш да вземеш отпуск -аз тръгвам”





Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: c@t]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.07.18 11:25



Винаги съм била "ЗА" всеки партньор да има няколко дни за своя си почивка. Моите родители ходеха самостоятелно на санаториум (знаеш, едно време имаше много профикториуми), а семейната почивка си беше отделно.

Така бях с предишния ми съпруг, така и сега. Всеки има нужда от това, да остане сам, да си събере мислите, да си ходи некъпан ако ще един ден- сам, гол в хотелска стая



Тази самостоятелност ни дава да разберем какво ни липсва когато го няма партньора ни и да ценим повече миговете, когато сме заедно.

Моят подарък за 50-годишния юбилей на Карамфилов беше ваучер за 4 дни в многозвезден хотел с включени масажи на цяло тяло и разни други глезотии (е, масажите не бяха с хепи енд, но имаше и такава опция). Той, от куртоазия)), се опита да завлече и мен, но бързо се отказа, защото си ме познава))

Тази година за сефте букнах половин година по-рано, но... за двамата. Иначе сам по сам на кой кога му доде музата Трудно ни е с нашата работа тоблкова предварително да решим, не сме на държавна работа, за да планираме.



Тема Re: Цъ!нови [re: LAMBl]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.07.18 11:29



На 18 едно, а на 40 - друго ..... и ако е същото - лошо!

А митът за хормоните и жегата в топките трябва да се разпространява .... доста глави е спасил!



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: ALONE911]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано29.07.18 11:29



Разбира се, че може стига да го искаш. Неволята ни учи да се оправяме сами, но не виждам проблем да си имаш човек, с който да споделяш. И друго, защо го мислиш, нямам как да знаеш какво е, ако не опиташ. Навиците се променят. И друго, остарява само черупката, човешкия дух е винаги търсещ..искащ...
Знаеш ли, накрая човек съжалява за това което е пропуснал, а не за това което е направил..а пък и друго, ако не стане, опитала си.





Тема Re: Може ли човек да живее с някой на тези години.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано29.07.18 11:33



Бре жена, тия уелнес почивки не ги броя


Никога не съм била на такава с моя приятел заедно

Пиша за обикновена почивка, ходене по кръчми, по мероприятия, плаж, каквото се сетиш, без партньора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.