Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За лудите в дира  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 11:49



Не за онези дето се оплакват и искат нещо от живота, не за тези които се нуждаят от гадже, от някакво призвание какво да правят.

А за онези там, прикритите. Дето пускат над 10 000 поста за 1-2 години. И така изопачават нещата, и така таковат мамата на другите, че другите никога не разбират, че те просто им се подиграват.

Възможно ли е да има 1 милион поста. Възможно е. Какъв е той. Ами той не е е нищо особено, тя също, обаче имат 1 милион поста.

А онзи. Онзи е олигофрен защото се оплаква и няма гадже. Онзи другият там трола и той идиот, защото все оплаква. Ами другият и той такъв.

Все идиоти са за вас другите. Все другите онези там идиотите дето се оплакват, те се чудят какво и затова се оплакват из форума. А пък вие като започнете с глупостите да се хвалите, дето и ги измисляте и всякакви простотии.

Това за вас 1 милион поста са нищо. Добре сванах му цаката. Аз дето съм идиот и исках приятел или гадже или нещо друг съм олигофрен, а вие дето се събирате на клубни срещи 1 път в годината и все нищо сте готини.

Като сте толкова готини и толкова се хвалите и 1 милион поста да напишете все се разбирате и се харесвате, без да се харесвате. То това какво е само вие си знаете.

Хайде, разбрах ви вече. Общувайте си там. Забавлявайте се. Каквото и да е там. Нито ви разбирам. Нито искам да ви разбирам.

Редактирано от blood2 на 16.07.18 11:50.



Тема Re: За лудите в диранови [re: blood2]  
Автор Global Express (VIP)
Публикувано16.07.18 11:54



Блъди2, здрасти! Предлагам да започнеш нов живот, ако ти тежи стария





Тема Re: За лудите в диранови [re: Global Express]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 11:57



А на вас като не ви тежи, защо поучавате хората постоянно какво да правят. Докога.



Тема Re: За лудите в диранови [re: blood2]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 12:04



Аз да му простя ли на моя или не дето ми изневерява.



Хайде да в дира да го постна. Моля ви гласувайте. Да простя на мъжа си защото ми изневерява или е безработен или да му таковам мамата.

Линийте са открити. Пращайте по един СМС на майната си.



Тема Re: За лудите в диранови [re: blood2]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 12:07



ЩЕ ДОЙДЕ И ВАШИЯТ ДЕН. ЩЕ ДОЙДЕ И ДЕНЯТ В КОЯТО, СЛЕД МНОГО МНОГО ГОДИНИ МАШИНИТЕ ЩЕ СА ПО-ИНТЕРЕСНИ ОТ ХОРАТА. ЩЕ СА ПО-ИНТЕРЕСНИ И ЗА ВАС, И ЗА ТЯХ. И ТОГАВА ЖАЛНА ВИ МАЙКА, КАКТО СЕ ИЗРАЗЯВА ЕДИН ИДИОТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА.



Тема Re: За лудите в диранови [re: blood2]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 12:12



Моят ден е отдавна дошъл. И вашият ще дойде. Когато ще обичате машините повече отколкото всички хора на Земята.



Тема Re: За лудите в диранови [re: blood2]  
Автор Alice in (прилежна)
Публикувано16.07.18 12:18



Какво да ти отговоря като не съм си изпила хапчетата... понеделнишки...



ad infinitum ...


Тема Re: За лудите в диранови [re: blood2]  
Автор The Ugly Duckling (World Story)
Публикувано16.07.18 12:19



Намери си гадже бе. Няма да ти падне от небето.

ПЪРВО ЧЕТИВО
Иди, пророкувай пред Моя народ.
Четене из книгата на пророк Амос 7,12-15


Тема Re: За лудите в диранови [re: Alice in]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 12:20



Никой не ни гледа дали играем някакви роли на Земята. Олигофрени.

Редактирано от blood2 на 16.07.18 12:21.



Тема Re: За лудите в диранови [re: The Ugly Duckling]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.18 12:21



Животни не се намират, а се купуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.