Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: LAMBl]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.07.18 12:05



Толково нямаш идея за какво става дума, че наистина е по-доцре да не си толкова категоричен. Цаца ти Дора, този дребен странджански терорист, ги е гледала тези 20-30 животни като деца. Тя не отглежда за кланниза. Това и е всичкото на баба ти Дора, спала е с ранни агънца и ярета в една стая, хранила ги е с шише на три часа, да може да оцелеят. Няма пенсия, няма фондове, няма субсидии, има малко стадо животни от които живее. Проблемът е, че ще сложат карантина и ще спрат износа за дебелия бизнес. Това е причината за убийствата. Ще ядат по-малко дебелосерковците. В този район от години се появява чмума по прасетата и по днребния преживен добитък, спира откритата паша и отминава за няколко месеца. Ама това банкерите няма как да го знаят. А тлъстият бизнес ( за 1 милиард, цитат), като иска да не му спират огромните печалбци, да вземе и да компенсира баба ти Дора, но да я компенсира достойно. Та в момента (пак, за пореден път) убиват цаба ти Дора в името на големите пари.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: tia9]  
Автор The Ugly Duckling (World Story)
Публикувано16.07.18 12:30



Тя отдавна се е самоубила.



Ходещ труп е. За съжаление...

Къде са децата на тази жена? Къде са внуците? Къде са роднините?

Мислиш ли, че е нормална жена? Това, че не е посегнала да прави обществено престъпление далеч не означава, че е адекватна на днешното време.

Интересите на обществото са над нейния егоизъм.

Спала с агънцата... Да, бе... Всяка нормална жена спи с агънца.

Я дай снимка на агънцата с които ти спиш. Ей тъй да се успокоя, че ти си нормална жена.

Айде - иди и си изпий адекватно биричката и не ми отговаряй!

ПЪРВО ЧЕТИВО
Иди, пророкувай пред Моя народ.
Четене из книгата на пророк Амос 7,12-15

Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.07.18 16:13



Като гледам и слушам, обаче, си правя извод, равносилен на прогноза. Хорските (пенсионерски, докторски, учителски, селскостопански, майчински и всякакви други) неволи не можаха да обединят народа, обаче неволите на добитъка май ще бутнат правителството... Така ми се струва. Сряда 11 часа е моментът, който ще покаже дали съм права.

И се питам тогава... щом по душа сме си селскостопанска нация - защо всички са избягали в големите градове и се правят на граждани...



Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: The Ugly Duckling]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.07.18 18:19



германски политик хвърли светлина по въпроса какво точно се случва в селата в Странджа в България

глупости
поне линк да беше даден
народът съвсем е изкукал, дали в англия, или другаде, все една тюрлия

няма такова интервю в "нойе оснабрюкер цайтунг"
дрЪпни един сърч и ще разбереш


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.07.18 21:01



Пак интерпретираш неправилно, става въпрос за най-онеправданите и бедни българи. За другото - да, последната капка може да се окаже. А баба Дора, ако не я убият циганите за 10 лева, ще я убие слабоумното управление. Просто търпението свършва, не може само за едрия бизнес да се роботи или за североюжните бълнувания на някой си. Бива кражби, но това веяче е под дъното. Не е реакция само за баба Дора, за цялостно творчество е. Не съм излизала на протест от 90те, но сега съм на крачка.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: eta d]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано16.07.18 21:13



не знаех, че имаш докторат по животински епидемии .....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.07.18 21:18



Още нещо ще ти кажа, на теб, защото ще разбереш. Три пъти съм гласувала за тази дружинка от дебили (парламентарни избори), за кмет за Гойко също, за мекотелото Фандъкова пак. Не съм електорат, няма и да бъда. Сега ме е яд на мене си. Толкова съм била тъпа, че се чудя как пазя равновесие. Вече не му е заплаха Манол.ова, вече и Азис да реши да се яви на избори ще го отвее.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Редактирано от tia9 на 16.07.18 21:19.



Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: jumbles]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано16.07.18 21:18



Избиването на животните започна още през юни месец. Никой досега не излезе с официално становище защо, поради каква причина.

Не ми е ясно защо почти цял месец след началото на масовото унищожаване на животните се разпространи информацията?



"За да намериш правилния начин,
трябва да знаеш истинската причина." Оптимист


Тема приятеля ти очевадно не му пука за луда краванови [re: c@t]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.07.18 21:58







Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: moon_flower]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.07.18 22:24



Защото след месец продължават да убиват. Досега да са се изпотръшкали, ако са заразени. Първите са убити болни, имало е болно животно в първите села. Сега обаче няма такива, тези села са отдалечени и в тях няма болни, умрели животни. Това е причината да скочат хората, а след тях и медиите.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.