Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: tia9]  
Автор Neveja (osvoboden pich)
Публикувано17.07.18 17:14



Ние с братока продадохме вече нашите селски имоти, защото на едното място не стъпвахме, на другото място се нарои огромна циганска махала - абсолютно безконтролно прескачане на оградата и влизане съвсем невъзмутимо в двора ни... вервай ми опитвал съм се с огнестрелен пистолет да ги сплаша - не вдеват. Не искам да убивам или ранявам никой и само това ме е възспирало... да не си създавам неприятности с властите. И така - продадохме го. И сега ми е мъчно за там... Отивам отвреме навреме за гъби - там, където съм ги брал в детството си... горите са изсечени от циганите... какво да говорим - тотален погром и това на 35 км. от София.

Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.


Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: Neveja]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.07.18 17:57



Историята е същата..........в почти 90 процента от селата

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: tia9]  
Автор Neveja (osvoboden pich)
Публикувано17.07.18 18:03



За огромно съжаление.

Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.


Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: Crrafterr]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.07.18 06:19



Немой!
Сапът е по еднокопитните - конете и магаретата и удря в носоглътката, а шапът е по чифтокопитните и удря в нозете.
Шал и сал също звучат подобно, ама не е едно и също.



Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.18 07:38



Хващам се за това мнение, за да напиша (и на Джъмби също), че И ЕВРОПЕЙСКИТЕ власти, които специално дойдоха за целта, са дали мнение, че евтаназията е била единственият изход в този случай. Чух го преди малко. Детайли не знам.

Разбира се, винаги можем да влезем в конспирацията, и да продължаваме да твърдим, че и българските власти, и европейските, и световните (може би), а и Божествените (ако се наложи) са се сговорили или имат собствени интереси... да заселят Странджа.



Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.07.18 07:51



Щото там ще кацнат извънземните и са казали на световната конспирация да им се разчисти пистата ... и в никакв случай балканска държава световен шампион по футбол, ако трябва някоя дузпа да се измисли, пък те ще предоставят видеоматериалите ако се наложи



Тема Re: какво се случва в Странджанови [re: tuzlija-179435]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.07.18 09:56



о мерси, не знаех. Мислех, че е въпрос на диалект.



Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.07.18 10:04



Щото там ще кацнат извънземните и са казали на световната конспирация да им се разчисти пистата ... и в никакв случай балканска държава световен шампион по футбол, ако трябва някоя дузпа да се измисли, пък те ще предоставят видеоматериалите ако се наложи

Да бе, аз пък как можах в общия конспиративен фон да забравя ИЗВЪНЗЕМНИТЕ сили!





Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.07.18 11:48



Също така са обяснили (не е предадено на нашите селяни), че ще компенсират 70% процента. Става въпрос за цялата кампания. Сега се разчу и почнаха пазарлъци, 70% от дезинфекция, унищожаване на животни, цена на животни и пропуснати ползи. Потният министър продължава нагло да обяснява, че едно животно струва 179 лева, а те ще дадат 200............... Единствен изхоз без продължителна карантина, ваксинация е втори изход с дълга карантина. Те така.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Споко, Тиа.нови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано18.07.18 11:57



виж, то някога се е смятало за смешно и нереално това, че чернокожите са наистина човешки същества и че би трябвало да се третират като такива, но ...

Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.