Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Направихте ли си новата прическанови  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 10:26



боб



Кой от разните му варианти ви харесва. Аз въобще не мога да се ориентирам кое какво, но със сигурност не мога да си го направя. Може би е това ми харесва, но до там. Ще ме светнете ли кое точно е боб. Гледам черти разни и какво ли не





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.07.18 10:35



Боб е известна още като каре.
Има различни варианти дължина, до ушите, средна, дълга, смесена. Може да е права коса, може на букли, може на фукли. Последните биха ти отивали






Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 10:51





Ето ти линк за къси, средни и дълги косми

Карета викаш, букли и фукли

Тук на дългите косми де го виждаш това каре По таз логика всичко е боб.

Или нещо малко приличащо на каре все е боб, така ли?

Фуклите как се правят, обясни ми



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано11.07.18 11:12



О, тази прическа е много хубава! Бих си я направила веднага, ако можех да я обясня на фризьорката. То и да си я разпечатам мога и да я покажа, ама сто пъти ще забравя до тогава. Аз все на черта си нося косата в последните години, и тая е със същия фасон, но много по-хубава. Обаче сигурно няма да стои така след баня - то си е прическа и ще иска сешоари, четки и маши или де да знам какво за да се докара този обем. Не е за мен това - с две леви ръце съм, не е от мързел

Редактирано от shshtt на 11.07.18 11:13.



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: shshtt]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 11:24



Миеш си косата, връзваш си я горе на главата и лягаш да спиш, да съхне така. Тъй става обем

После някакъв продукт, 2 четки насам натам и готово.
Виж ако не можеш да я вържеш не знам



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано11.07.18 11:32



Щом като вече е лято и се търсят прически, то ето ви упътване за пълно обзавеждане по темата:




Не мога да се сдържа пък!


WALL·E

Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано11.07.18 11:32



Защо да не мога, тя не ми е много къса чертата, мога на върха да я връзвам!
Хм, ако се реша да си променя малко прическата, че май съм доста ретро, ще пробвам, мерси.
А какъв продукт? И на мократа коса ли да го слагам или на сухата?



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Naglets]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано11.07.18 11:37



тц,тц,тц, некои все към долната глава ги тегли мисълта





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.07.18 11:47



Така знам аз, така ти казвам. Ето и един


Това, което отличава тези прически е липсата на стъпаловидно подстригване, липсва и участие на филираща ножица. Всичките са равно подстригани и след това влиза в действие фантазията.

Фуклите се правят с фантазия от влюбени жени със самочувствие. Аз си ги правя ежедневно и съм ти казала как



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: shshtt]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 12:07



Продуктът зависи от косата. Аз слагам на мокра в момента арганово масло щото иначе не мога да я среша и после на суха някакъв спрей за фиксация би трябвало. Виж в някоя парфюмерия да те консултират. Иначе продукти разни, но по се интересувам от бои и блондори и тонери.
Ся тия карета много ме дразнят, но въобще не искам да си правя експерименти на каква маймуна ще заприличам. И друго, мани продуктите. Как се поддържа това каре ебаси, така мразя ножици






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.