Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: добре де,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.07.18 00:04



То какво има да се разбира в хороскопите, че даже и професионално... Безплодни брътвежи. В общи линии астрологията е изкуството да си проветряваш устата без да казваш нищо смислено.



Тема Re: добре де,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.07.18 00:04



Човек може да отиде навсякъде като си мисли, че ще избяга от себе си, но не става с ходене. Става с осъзнаване на себе си и действителността и намирането на хармонията в тях, защото всичко е в съзнанието.



Тема Re: добре де,нови [re: bombardier]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.07.18 00:04



ама моля ти се никога за нищо на Света не се взимай насериозно!!



абе, ти като ми пишеш сега дали се забърса от дъхавата сперма?! Щото съм гнуслива, не за друго...



Тема Re: добре де,нови [re: bombardier]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.07.18 00:05



а ти какво работиш?

освен духачка на тракторист, де!?



Тема Re: добре де,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.07.18 00:05



Ясно.



Тема Re: добре де,нови [re: bombardier]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.07.18 00:07



Абе, Димо, я си дай адреса! Да дойда да се видим, ей де я Италия.. верно, фалирала и нещастна, ама все ще мога да заредя някъде, надявам се.

Хем може да дойда с някой от приятлите ми тука. Единият е контролер, не е тракторист, ама предполагам, ще намери общ език с мъъжът ти, докато си говорим.

Сериозна съм!



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор c@t (пристрастен)
Публикувано14.07.18 00:09



Не ми се вярва това да е Димо.

По-скоро е някой, който те познава.



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано14.07.18 00:09



От километри си личи какво ти липсва, не е лесна твоята. Поръчай си нещо по телефона. В Германия този бизнес е добре развит





Тема Re: добре де,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.07.18 00:11



това е много ниска летва бе човек.. какво значи "секс".. окей, секс, секс, секс.. може би защото аз имах връзка с много хубав мъж.. ама.... окей, секс.. пари.. колко пари?!? .. колко са достатъчно? щото аз съм вадила много, и то в Бг.. ми, как да ти кажа, не е това.. его.. виж.. тук може би има нещо.. обаче.. егото е дефиниция на индивиди.. личностите нямат его.. та.. и тука не ме намираш.. какво ни липсва??!?



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано14.07.18 00:11



Вече за втори път днес ми слагате име и ник за които нищо не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.