Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.07.18 23:53



Секс, пари, его... Ето ти цели три причини.



Тема Re: добре де,нови [re: Lucky Eva]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано13.07.18 23:55



Да, както и всяка долна постъпка се вижда и се знае от кого идва.



Тема Re: добре де,нови [re: Lira Emerald]  
Автор c@t (пристрастен)
Публикувано13.07.18 23:55



Помня в основното училище (и после в гимназията, но по нанатък вече не са ми коментирали почерга) ми казваха че пиша грозно и след няколко стотин години ако археолози намерят моите писания, нищо няма да разберат



Сега като знам моите колеги как драскат, моя почерг е за прдпочитане.



Тема Re: добре де,нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.07.18 23:55



виж сега, аз ходя на училище всеки понеделник, сряда и събота, почти всяка... изучавам немското счетоводство, данъци /аз и миналата година правих данъчен курс, 4-месечен, уникален преподавател имах тогава/... на практика не скучая, защото ми е много интересно.. аз обожавам данъчното облагане, както знаеш, а немското данъчно право е просто благодат, защото има колкото правила, толкова и изключения и просто можеш да си учиш до припадък.. така, че, откъм интересен .. Животът ми е много интересен.. не е това.. освен това дето съм емигрант в анти-емигрантски устроена държава.. по-интересен няма накъде.. обаче аз винаги съм си мечтала за тази Земя и съм доволна, че съм тук..

не е това..



Тема Re: добре де,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано13.07.18 23:55



Най вече липса на реализация.



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.07.18 23:56



Звучиш като изгубена...



Но веднага ти предписвам рецепта: Замини за Париж - Париж винаги си заслужава...и си напомняй мисълта на Буковски, която ти написах



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано13.07.18 23:58



кой съм аз, за какво се боря, къде отивам? Какъв е смисълът?!

Аз съм павето, в което се спъва някой, избягвайки автомобилът, който би го блъснал, ако не се беше спънал в мен. По-малкото зло, или пък зло. Въпрос на интерпретация.
Може да съм дървото на пътя, под което се спират да пишкат, да хапнат, да седнат на сянка. Просто присъствам като свидетел или декор.
Може да съм непознатия, който е пратен на точното място в точното време, за да те измъкне. Мога да съм много Аз.
Аз съм необходимата част от картината.

Не искам да се боря, а да се предам от сърце.

Отивам натам, накъдето извива пътят.

Смисълът ми е да произвеждам обич.
В тази връзка, понякога се обезсмислям.:-)

Филип пък е с ролки и пълни чушки(2biri)


Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано14.07.18 00:00



И ти си видяла тънката разлика и тя е твоята приятелка е женена за един швейцарец, а ти си дърта мома.



Тема Re: добре де,нови [re: Lira Emerald]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.07.18 00:00



ама не ве, щото тя като че ли е тоне отдавна търсеният и неизвестен Шекспир.. "какво ще оставиш след себе си".. тя понеже само дъхави калинки, нали..

аз дотук имам 3 сертификата за чужд език, В2, вярно, ама все е нещо, една магистратура и едно обучение по немски данъци.. а това недоразумение какво?!? Дъщери имаме и двете, да не забравяме..

та, като ще си мерим пишките, аз имам и ташаци, за протокола...



овен това на мен никой никога не ми е плащал каквато и да е сметка! Разните му там държанки, със или без документ, могат само да ми носят куфарите, да ти кажа.. и то след като си измият ръцете! някои два пъти, че с тая дъхава сперма хич им нямам доверие!!



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано14.07.18 00:02



Типично за дъртите моми. Виждат призраци във всеки ъгъл.Неврастеничка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.