Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Добре де,нови [re: parvaty]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано14.07.18 12:07



Такова нещо не твърдя.
Мъжете (а и човешките същества като цяло) са много неща априори. Ако това в твоите очи ги прави идиоти, значи за теб са идиоти... пък те на повърхността може и да си струват интелигентни.



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор echr ()
Публикувано14.07.18 12:08



Много сте обсъждали снощи



То един въпрос и един отговор няма, колкото хора, толкоз въпроси, толкоз и отговори, ама аз за мене си съм така - винаги ме е водило някакво вътрешно усещане, не знам интуиция ли, какво, за това къде ми е мястото, къде ми е добре. И не става дума за географско място или за обкръжение, а така, като цяло. Не става дума и за щастие. Мотивация за движението ми е била винаги една и съща - Не съм за тук, не е това. Започва с усещане за задушаване, за недостатъчност, за липса на ... нещо. После - голямо желание за промяна, което може да се изрази и в амбиция за постигане на цел, но в същината си все е едно и също - преследване на "това", на вярното за мен.

Сега...сега е ок. Но не виждам по-далечно бъдеще, карам си ден за ден. И е ок. А виж, туй, че не виждам в далечното бъдеще, може да е от ЕГН-то

За мен периодът от 40 до 50 беше време на големи размествания на вътрешни пластове.



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор echr ()
Публикувано14.07.18 12:17



Я, аз писах преди да прочета това.

Искрата...към днешна дата си мисля, че може и без. Ако е ок като цяло, може даже и без искра да се живее. Колко дълго и защо - тия работи май няма да ги разберем, Шефът от горния етаж не дава

.



Тема Re: добре де,нови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано14.07.18 12:19



Аз пък ти се чудя какво му харесваш на Париж, налазен от евтини туристи и от мизерни имигранти, страшно скъп, с отдавна повехнал блясък. Само история можеш да гледаш вече там.



Тема Re: добре де,нови [re: Цар Из Род]  
Автор echr ()
Публикувано14.07.18 12:32



Гот, мерси!



Тема Re: Говориш глупости.нови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.07.18 12:38



Абе, Дарки, наистина говорип глупости. Ей ти еднофамилна къща в Бавария. Продава се, върви си я купи, ако можеш де...




ех, като с кафемашината и БМВ/то... ай стига ся, в Германия всеки самонает- фирмаджия, т.н. едноличен търговец има БМВ, както и някои служители със средна заплата... за БМВ-та на 1-2 години да не говорим, тях всеки който работи на нормална длъжност със заплата може да си ги позволи. Нашите фелдшери много ги тачат.А колко поршета и ферарита, ламборгинита мазератита се разхождат спокойно по тесните улички във всеки град да не говорим, а какви квартали с къщи за по няколко милиона има, да не ти говоря... точно немците, са страшно богати и то голяма част от тях... те просто не парадират с богатството си, протестантската им религия е такава. Живеят скромно в супер удобни къщи за поняколко милиона … ей, таз балканска завист и ей...



Тема Re: Добре де,нови [re: Цар Из Род]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано14.07.18 12:48



един мъж е в хармония ако има две неща:
- много пари
- голям кур


а до немско българската авторка на темата тези неща ги няма=> следствие среднощни драми и подозрения



Тема Re: добре де,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.07.18 13:01



Астрологията се базира на разположението на небесните тела, които се свързват със съдбата на всеки човек индивидуално чрез момента на раждането и положението, където се е родил.

И как точно разположението на небесните тела се свързва с твоята съдба да речем (или с моята), или казано с други думи, с какво ти влияе – встрани от фактът, че луната ти причинява приливи и отливи с нейната гравитация, и чат-пат малко по-светли нощи когато е в пълнолуние, и че съществува вероятност някой болид да те изджустира изневиделица?

После ще те питам и за останалите небесни тела как влияят, и те моля да не изхвърляш тези въпроси в кошчето за боклук с отговор от сорта на "Ами виж колко университета съм ти дала като пример, учи и ще разбереш".



Тема Е то това е яснонови [re: bombardier]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано14.07.18 13:15



Аз въпреки това съм мил и се опитвам да помогна, защото осъзнатият проблем е наполовина решен проблем.



Тема Re: добре де,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.07.18 13:35



После ще те питам и за останалите небесни тела как влияят

както баенето на баба Пена против уроки - никак.
а зодиакалните съзвездия от северното полукълбо
изобщо не изгряват в южното полукълбо.
така родените на юг от екватора си нямат зодия, хороскоп,
наричат ги антипатии и ходят с главата надолу.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.