Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: добре де,нови [re: c@t]  
Автор osvoboden pich (обикновен)
Публикувано14.07.18 08:10



Това е Пътника. Личи му от 10 км.



Елементарните частици всъщност съвсем не са елементарни.

Тема Re: добре де,нови [re: osvoboden pich]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано14.07.18 08:32



Това е жена или поне нещо, което е писало в женски род. Вероятно Гъркинята е по-права от теб.



Филип пък е с ролки и пълни чушки(2biri)

Тема Re: добре де,нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.07.18 09:11



"четвърти ще философстват на воля - те затова живеят!"
Комплимент е това голям. :-) Би трябвало да има такива хора, но едва ли.

Предполагам се сещаш, че като казвам "философстват" - нямам предвид нАучния смисъл на тази дума. А ей така - дрън-дрън... кат погледнеш - пишещите в такива клубове са ТОЧНО ТАКИВА хора. (В края на краищата - тя задава въпроса ТОЧНО на такива) Караш, вараш, работиш, секс правиш, деца правиш, умориш се, с тоя се скараш, оня напсуваш, някъде кеф някакъв си направиш...все "нещата от живота", дет ги правиш ЗАЩОТО ТРЯБВА или някой друг ги очаква от теб.... и като ти писне от всичко - ОТИВАШ И "ФИЛОСОФСТВАШ" НЯКЪДЕ...и ти олеква. Ако не го направиш - ти е тъпо и празно. А никой не те кара насила и никой не ти казва "ТАКА ТРЯБВА".

Такова нещо имах предвид.



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано14.07.18 09:31



Не виждам трагедия в тия неща, дето ги засягаш.
Човек може да се любува и да изпитва наслада винаги и при всякакви обстоятелства, стига да е надмогнал себе си.

WALL·E


Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано14.07.18 09:33



Минах през Бавария таз пролет, видях им къщите с ливадите, да, в сравнение с Люлин е много добре, ама само при това сравнение, ако идваш от другата посока си е направо зле ...

... бях с един тамошен от София, който се съдра да ми хвали колко е баровско наоколо, колко бил елитен квартала, каква била зелена тревата, какви дръвчета имало, колко било подредено ...
.... обясняваше ми все едно развеждаше слепец ...

накрая ми писна от дитирамбите му и му зададох риторичния въпрос защо на входа на всяка от китните баровски еднофамилни къщички има по 4 звънеца и по 4 пощенски кутии ... съвсем в тон със средно 10 годишните малолитражки шкодички и фордчета, напаркирани из тесните улички пред "баровските" къщички

чак като пристигнах в София, започнах да разбирам възхищението на нашенеца, всичко е въпрос на сравнение



Тема Нещата са прости,нови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано14.07.18 10:09



поетите, певците и режисьорите не се стремят да показват реалност, а да развълнуват. Изкуство, да му ебеш майката


Радвай му се, плачи от него, но не го следвай. Няма нищо лошо в мечтата за къща и окосена ливада, освен ако си Костурица и може би Джони Деп хахахахаха



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор The Ugly Duckling (World Story)
Публикувано14.07.18 10:16



Нищо не ти се разбира. Освен, че може би си в мензис или че не си си изпила апчетата.



Добре де!

Аз вярвам в това, че не сме 3D същества, а минимум 5D.

Има поне 100 теории за въпросите:
- Кой съм аз?
- откъде идвам?
- какъв е смисълът на живота?

Науката и Религията през XXI век си стиснаха ръцете и доказаха, че Теорията на Дарвин НЕ е никаква теория.

Няма да е лошо да си намериш най-после някой който да те сапунисва. Всяка вечер.

Ощо е Персона Нон Грата в поне 20 щата на САЩ. Не знаех, че си падаш по меко казано по перковци.

Истинските телевизори са само Хардуер. Днешните телевизори са си Компютри.

Никола Тесла твърди, че нашите тела са перфектни антени. Чрез подходяща медитация могат да се уловят всички видове сигнали.

Като човек претърпял "психична" повреда преди 5-6 години мога да ти казжа, че човекът е програмиран да се "роди" 2 пъти. Подобно на принципа на пеперудата. Или орлите.

Та я кажи ми облаче ли бяло, защо си ми плакалО?



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор The Ugly Duckling (World Story)
Публикувано14.07.18 10:19



Добре де - Отписвам те от книгата на МИЛФовете и те записвам в книгата на Кугерките.



(За патешкото нищо не казваш. )



Тема Re: добре де,нови [re: parvaty]  
Автор The Ugly Duckling (World Story)
Публикувано14.07.18 10:24



Хубави въпроси.

Отговорът на тях се намира в най-четената книга.

Аз си назначих Капитанка.



Не знам какъв мъж съм, но жена ми е Алфа жена. Невероятно съкровище!

Парвати, иди и хвърли мрежата си в дълбоките води! (Библейски мъдрост)



Тема Говориш глупости.нови [re: DarkSide]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано14.07.18 10:24



Не се съчетават "еднофамилни" с "няколко пощенски кутии", нито с "няколко звънеца". Дори е леко невъзможно с регистрацията по тоя начин.
Май не си наясно какво и къде си гледал изобщо






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.