Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Мдааа...нови [re: saksun]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано11.07.18 18:57



Личния ми гайдар, и личният ми майстор- строител.








Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано11.07.18 19:04







Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано11.07.18 19:11



Карето е добро за слаби жени с издължени лица. За придаване на обем.
Поддържа се лесно с лепкави големи ролки. Ако си мераклийка и майсторка, със сешуар и валяк.
Години наред (10) бях на червено каре, но бях и 40 кила по лека и 24-14 години по-млада.
Пример Понсе Пуерто Рико:




Валенсия Испания


Венецуела:




Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано11.07.18 19:21



Това и да искаш да го целунеш, щото може да е джентълмен, няма какво да му целунеш! Ако искам косми ще се разцелувам с кучето си. От мъжа до себе си очаквам малко повече грижи за външния си вид. Основно Са космите! Ако той спре да се бръсне горе, аз ще спра да се бръсна долу!
Баси талибаните дето мислят, че брадите ги правят мъжове.



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: pishmangreek]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано11.07.18 19:25



Значи, да го дебнем твоя да го видим брадясал, че да те усетим и тебе как си, а?



WALL·E

Тема Re: Мдааа...нови [re: tirtirlin]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 19:28



оф





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 19:34



Ако боб е ултра късо каре, това е чудесно. Веднага спирам да мисля за тая глупост, обаче не съм съвсем убедена. Ако имаш време и желание, дай ми снимка на боб какво е според теб, от нета обаче.
Иначе за дългата коса си права. Ако ми влиза неква къса коса във врата ще се побъркам или ако не мога да я вържа. Как ги поддържат тия къси коси, ебаси изтезанието





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано11.07.18 19:44



Попитай фризьорката си. Ще ти обясни какво е боб.
Не мисля, че ще ти утива. Не си с кръгло лице, но не си и с продълговато на които утива прическата.
Аз бях в някакъв момент ала Лайза Минели.


Много трудно за поддържане и се отказах бързо от този стил.



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.18 19:46



Въобще, ама въобще не съм съгласна, че издържа 15 мин. С разни работи косата може да стане като тел и да не си личи, ако си мераклийка.

За брадите пък нямам думи, това повече коса от късо каре ми изглежда. То сигурно се и суши





Тема Re: Мдааа...нови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.07.18 19:49



С подходящи стилизанти тази прическа не е трудна за поддържане. С матираща паста или някаква вакса и заспива. Но е за прави коси, а не като моята дивашка коса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.