Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: lipari]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано13.07.18 00:25



Хахаха, за съжаление мила твоето мозъче не е никак никак набръчкано

нещо специално ли пиеш, че го поддържаш така гладко или ти е такова по рождение



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: PYTnik]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано13.07.18 00:49



П.С. за разлика от теб аз имам име, с което да те класифицирам , даже няколко, които те характеризират точно! Ако много настояваш ще ти ги кажа, само ми напиши подобен пост още веднъж.Ти за разлика от нас публикуваш истински снимки на дементен дядка по долни гащи на плажа, чудя се защо

интересно какъв ефект, очакваш да постигнеш ? Всякакъв д уг, но не и естетическиУмиляваща до сълзи гледка, горкия човечец, няма ли кой да го прибере в къщи, сигурно се е изгубил на плажа и си е забравил панталоните някъде!
Знам, че наистина няма кой да те прибере в къщи, но не очаквай да ти съчувствам! Хайде, че много време ти отделих и на тебе и на твоите приятелки! От тук нататък само срещу заплащане и записан час

Редактирано от sladunka medunka на 13.07.18 00:57.



Тема в заключениенови [re: Albena l]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.18 06:07



Под опашката на най-красивия паун се крие обикновен пилешки задник.
Така че, по-малко патос господа
и госпожи ...



Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!

Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: sladunka medunka]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.18 06:09



чшшш, я по-полека

Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!


Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано13.07.18 08:27



И понеже не сте плешиви ви се налага да ни наричате талибани! И като ни предизвиквате да се държим като талибани ви се оправят прическите...ви еба твоческите женски способностти ...мъж до вас не можете да задържите за приятел за прическите си сте се разквакали...талибани сме били...фльорци



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: sladunka medunka]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.07.18 08:27



Тебе и с лайняна пръчка не де тоближавам - сама го поиска, съобразявам се.
Що повръщаш връз мен сега?



В тема за прически, предвид факта, че в момент на умопомрачение показа мутрата си - брррррр!, мога да те насера. Обаче, не се възползвам от удобния случай.

Къв ти е зорът сама да си просиш "комплиментите"?



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: sladunka medunka]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано13.07.18 08:37



Лайнярка медена орангутан горила

Парясница с параскиня медена...и с лайняна пръчка недокосвана

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Редактирано от PYTnik на 13.07.18 08:41.



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: PYTnik]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.07.18 08:45



И понеже не сте плешиви ви се налага да ни наричате талибани!
на мен не ми се налага.
аз потребявам нежни намеци като "таралежо-бежо" за четината по лицето, детой хит по всички известни чекиджии, че и по наш секси бате Гойко.
Мноу си падам и по вълнистомекобрадати типове, ама повече обичам нежната си кожа - таз тнарастваща любов към собствената кожа, коят измества любовта към космалаците на любимия мъжкар приижда естествено с годините.

Брадясалото е секси, ама ний дали сме секси с издран, зачервен, възпален и болезнен епидермис от талибанските и клошарските ви брадясвания и бради?
Аз лично, нито се чувствам секси, щото гори и боли, нито се харесвам одрана и изприщена пред огледалото. Пъ за улицата и навън да не говорим.

Затуй съм на страната на Гърки - който иска да еве, първо да се погрижи за фината ми кожа. Който не се съобразява с епидермиса ми, да се олабва с автентичен крокодил от зоопарка. Или рунтава овца, камила, крава, маймуна - секиму според вкуса.



Тема Re: Ъ?нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.07.18 09:01



Нещо не те разбрах що ми скочи...аз ти направих комплимент бре



п.с. Сигурна ли си, че някой не ти пише от профила?...щото не ми се вярва ти да си сътворила тез изречения



Тема Re: Ъ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.07.18 09:12



п.с. Сигурна ли си, че някой не ти пише от профила?...щото не ми се вярва ти да си сътворила тез изречения

БА!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.