Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано12.07.18 16:14



Като няма модератори, моя си е темата! Гледай си работата


Ей ся шсе изс.......в темата !




Прически !

"Мойта" фризьорка, много приказлива. С колежката до нея не им млъкват мимилайките. Виж го, ма, виж го па тоя /за някой друг клиент преди мен/ - Тя главата му крива, той претенция за прическата имал ! Вайй.... да е крива, да е крива колко да е крива една глава ? А и хептен да е кръгла ли главата ?

Стига с тия прически, - опишете формата на главата си !

Редактирано от tirtirlin на 12.07.18 16:19.



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: spunk]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.07.18 16:18



абе мацко, не съм по тая част. виж там другата алиса да пусне или ти, като ти е интересно толкова



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: tirtirlin]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.07.18 16:22



С главите при мъжете не е лесна работа бе, тва е изкуство направо да ви докарат

па и недоволни, нищо че грозни



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: sladunka medunka]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано12.07.18 16:25



Да не бъркаш овално лице с кръгло/окръглено такова.

Овалното лице е еталон и на него подхождат всякакви видове прически, очила, аксесоари.



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано12.07.18 16:28



Да си грозен е прекрасно ! Ше им предизвиквам аз естетическа наслада със всяка своя крачка ! Ай сиктир !





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: tirtirlin]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.07.18 16:40



виж се стегни бе човек, не всяка жена ще ти се върже на хумореските. вземи се изкъпи, парфюмирай се, епилирай се малко, това онова, направи си маникюра, па тогаз дрънкай глупости





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано12.07.18 16:52



виж се стегни бе човек, не всяка жена ще ти се върже на хумореските.

Не знаех че ми трябвало жина. Че аз може педерас да съм ма ! не ми отнемай това конституционно право.





Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: tirtirlin]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.07.18 17:08



е ти ако си гей, тогава пък как трябва да се стараеш, идея нямаш май, това дрешки, това моди, никакъв гей не си ти



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: Albena l]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано12.07.18 17:13



Асексуален съм. Тия сме по мръсни от геювете, щото не ни пука за външен вид ни за вътрешен.
Вия се се надявате да ви харесват, па на нас ний през кура. Грозен, страшен, неприятен !

Има си неудобства обаче, рибар не мож да станеш, на който и край на язовира да идеш, рибата бяга на другия.

Всъщност, не е важно какъв си, а как се изживяваш,- щото човек е само това както успее да се изживее. Що си тъпа маа... ?



Тема Re: Направихте ли си новата прическанови [re: tirtirlin]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.07.18 17:24



В голяма грешка си, ние не се надяваме някой да ни хареса

Не се заблуждавай. То само това остава А и да си рибар гадно ми звучи, кой знае на какво миришеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.