Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Възможно е. Това санови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор dymo ()
Публикувано09.07.18 23:52



Аз съм си на моето ниво, добро, лошо МОЕ си е


Просто се опитвам да ти покажа на теб и Фильо например, че всеки човек има своите позитивни качества, в този случай тук стана на въпрос за Кат, но , ако е за някой друг има винаги повече позитивно от негативно, даже и в Пишман Гъркинята има позитивни черти, та камо ли за Кат



Тема Ясно.нови [re: dymo]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано09.07.18 23:53



Ясно. Искаш всеки човек да си има принципи, които са дефинирани в енциклопедията като единствено правилните. Съвсем нормално желание.



~~~
«Тати ми даде гълъб да рисува косми.»

подочуто от детенце

Тема Рашкитенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано09.07.18 23:54



си харчат петорно още като нови, там не са и чували енергиен клас какво е. Затова винаги ти е харчел като за 5 свестни. Ако наистина е на 29 години, ти е изхабил в пари от преразход на ток като за 2-3 нови вече.
Бившата ми както винаги е некадърна, инак за 9 евро щеше вече да е забила китайски ватметър в контакта и да е наясно за 24 часа каква е ситуацията. Нерде Енерго, нерде 3 месеца, тъпа гъска





Тема Re: Ясно.нови [re: Phillip]  
Автор dymo ()
Публикувано09.07.18 23:56



Всеки човек...по принцип да, хубаво би било. Но когато се касае за Модератор или както е модерно тук да се казва Чистач това е силно необходимо условие, хайде говорете си за тока тук, водомерите и електромерите





Тема Re: Да не бинови [re: c@t]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.07.18 23:56



Иначе всичко става онлайн. Всеки отчита електро-и водомери сам и нанася данните в акаунта си.

и що тогава ви плясват изравнителни сметки?





Тема Re: Възможно е. Това санови [re: c@t]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.07.18 23:58



Знам че си тъпа и упорита, с мания за превъзходство, няма нужда да го доказваш повече.
Лошото е, че такива като теб, определят живота на останалите тук-там 0.01% хора с нормални мозъчни функции.



Тема Re: Рашкитенови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.07.18 23:59



Бившата ми както винаги е некадърна, инак за 9 евро щеше вече да е забила китайски ватметър в контакта и да е наясно за 24 часа каква е ситуацията. Нерде Енерго, нерде 3 месеца, тъпа гъска

ми такива си ги избираш, що квичиш сега?





Тема Не съм умрялнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.07.18 00:01



шъ знайш
за твойта слива миризлива
шъ знайш

Да се счита за серенада. И у лево, ти си по-тъпа и от нея.



Тема Re: Да не бинови [re: lipari]  
Автор c@t (пристрастен)
Публикувано10.07.18 00:02



Да не искаш всяка вечер да седя до електро-и водомера и като достигне дневната дажба да завъртам централния кран ?



Какво ме питаш сега? Дали като купя допълнителен уред веднага променям месечната вноска ли?



Тема Га попитал,нови [re: Phillip]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.07.18 00:02



получаваш отговор - да ни правите клоунадата е най-важно.
Знаеш ли какъв гот е като четеш поредната БГ новина-абсурд, да знаеш че няма начин да те засяга...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.