Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: c@t]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.07.18 21:44



За кой ли път не разбираш какво ти се говори.
Невъзможно - с големи букви ако трябва ще ти го напиша - АБСОЛЮТНО НЕВЪЗМОЖНО е увеличаването на сметката с 2000 евро, (които станаха сега "над хиляда", но и това е НЕВЪЗМОЖНО), колкото ще да е стар хладилника и колкото да е дефектирал.



Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: c@t]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.07.18 21:47



Ама аз нямам фризер. Имам хладилници с камери. Понякога не винаги затварям добре вратите. И се образува скреж. А и да не се образува, трябва да се почисти. Няма начин.
И празен шкаф да имаш, пак си трябва чат-пат чистене.

Иначе старият динозавър Зил се размразява за около час. Другият има-няма 10-15 минути. Вадя, чистя и затварям.

Фризер имам само на вилата, но го включвам като отида за повече от 10-ина дни през лятото.



Тема Re: Не.нови [re: pishmangreek]  
Автор dymo ()
Публикувано09.07.18 21:55



Не се ли усещаш, че ти пък пропищя ушите на клуба с твоите три деца, с твоите строежи и с това как успешно харчиш парите на гръка и не само ами му връткаш няма да казвам какви номера за здравей здрасти


Егати писна ни определено да ти четеме постингите, които разкриват само едно скуката на една харчеща парите на мъжа си домакиня, ами приела си тази роля, играй си я добре и спри да занимаваш клубеца с твоите "проблеми", някои клубари тук нямат 200 лева да се прекръстят и да си напълнят хладилника с храна, а ти опищя орталъка с твоите имоти, къщи и Поршета, супер харчи си ги, халал да са ти, успяла си да си ги заработиш като си била по млада, кротвай се сега и се стягай да ставаш баба, няма нищо лошо в това.

Редактирано от dymo на 09.07.18 22:06.



Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.07.18 22:16



Е, ти ще схванеш и без диаграми, от две приказки дето се вика, ама на други и диаграмите няма да им помогнат.





Тема Re: Не.нови [re: dymo]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано09.07.18 22:36



Какъв ти е проблема ма курво, че аз имам проблем с дечковците?
Да! Мама съм на 14 и половина годишно момиче, 17 годишно момче и двайсе и шест годишно момиче. И съм на 52 години.
Само ти недоволстваш от присъствието ми след като те изобличих като най-долнопробната лъжкиня в клубовете.
Не смей да заплашваш когото и да било за каквото и да било!
шундо спаружена измекярска



Тема Re: Не.нови [re: pishmangreek]  
Автор dymo ()
Публикувано09.07.18 22:53







Тема Възможно е. Това санови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано09.07.18 22:56



Това са поверия разпространявани от ел. компанията по Интернет. Почти всеки има някакъв древен уред вкъщи и те на случаен принцип му надписват сметката. Жертвата си мисли "Само ще е от уреда!", без да и мине през акъла да си купи измерител на мощност за 10-на евра и да го мери уреда ден-два непрекъснато. После за известно време гадовете го оставят на мира, понеже вероятно го е подменил с нов. Стар енергетичен трик.



~~~
«Тати ми даде гълъб да рисува косми.»

подочуто от детенце

Тема Re: Възможно е. Това санови [re: Phillip]  
Автор c@t (пристрастен)
Публикувано09.07.18 23:09



Ние отчитаме електромерите си сами и човек може да сравни какво е изразходил предната година.

Като ви чета какви сте електричари, направо не е за вярване





Тема Re: Възможно е. Това санови [re: c@t]  
Автор dymo ()
Публикувано09.07.18 23:16



Можеш ли да сравниш живота си в Германия с този на някои в България...безсмислени спорове не води





Тема Да не бинови [re: c@t]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано09.07.18 23:17



Да не би служителите на електрото да нямат достъп до електромерите ви?



~~~
«Тати ми даде гълъб да рисува косми.»

подочуто от детенце


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.