Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема понеже мернах плащания за токнови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.07.18 15:36



да спомена ЧЕ в нашият дом всичко е на ток
основните ни ел.уреди са най-висок клас
най-скъпото ни плащане на ток е по зимните месеци - мах 230лв(ако това не е далавера-здраве му кажи)


отделно не парадирам със стандарт - а споделям пореден проблем със скъп уред...който е купен единствено заради отделната ледарка ( един от плюсовете е че има два вида лед - нормални кубчета и натрошен лед + винаги студена вода!)

и ще помоля - разни психични деграданти...ако не драскат по темата...да си спестят коментарите към мен!:(



Тема Аконови [re: NUT]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.07.18 15:43



за двама сте платили 230 ток, далавера е! Ама за енергото.



Тема Re: понеже мернах плащания за токнови [re: NUT]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 15:47



да спомена ЧЕ в нашият дом всичко е на ток
основните ни ел.уреди са най-висок клас
най-скъпото ни плащане на ток е по зимните месеци - мах 230лв(ако това не е далавера-здраве му кажи)


у нас всичко е на ток, хапартаментът на 1 етаж над мазета, значи студен, около 65-68 квм без балконите, електроуредите куча марка, някои много стари, аз по-ниска температура от 25 градуса в целия апартамент не търпя, бойлерът и 2-3 компютъра работят нонстоп
и през зимните месеци най-скъпото плащане на ток беше 230 лв.

Ха!





Тема А така,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.07.18 15:51



втора жертва.
Ша излезе че в немско токът идва евтин, въпреки наглед тройно по-високата цена...



Тема Re: Аконови [re: Buduhcko npace]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.07.18 15:51



ами хората с парно - не спадат под 450лв на месец
+ всякакъв вид други консумативи!



Тема Говори ми още,нови [re: NUT]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.07.18 15:55



лекувай ме от носталгия. Не че я имам де


Живеем на 250м2, при по-ниски сметки.



Тема Re: А така,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 16:02



спрямо заплатите ви е евтин, да.

аз не търпя на студ, дан сме средностатистически китайци, че да стоим навлечени с кожусите и ушанките дОма за икономии на ток.
при това, денонощно сме в къщи, щото си работим в къщи, освен отоплителните, и кухненските електроуреди се ползват по всяко време, все пак се яде домашно приготвена храна.

тва, дето бачкатори някъде на трудов договор го икономисват за сметка на работодателя като електропотребление за 9 -12 часа извън дома, ние няма как да го спестим.



Тема Re: Говори ми още,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 16:06



Живеем на 250м2, при по-ниски сметки.

щото сте дзифтари.


при тройно по-скъп ток при вас, няма друго обяснение.



Тема Температуранови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано10.07.18 16:08



за бебета е 21С, на 25 човек ходи по бельо вкъщи, което не е особено естетично


Не обсъждаме заплати все още, а суми. И аз имах човек целодневно у дома доскоро, сметките ми са по-малки от тия в темата. Сигурно понеже не плащам и загубите на монополистите?



Тема Re: Аконови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.07.18 16:10



ами хората с парно - не спадат под 450лв на месец
Дрън-дрън, зависи от строителството, санировката и комшиите.

120 кв. Най-студените месеци плащам средно за парно и топла вода 200-230, отделно за ток не повече от 50-60 лева. Но целият апартамент е с постоянна темпуратура не по-ниска от 23-25 градуса.

Отбелязвам, че моят апартамент не е саниран. Само дограмата е сменена. Основно предимство-нямам изглед север. Имам останалите 3 посоки.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.