Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.07.18 01:03



Вече и в заглавията се надцаквате



А то всичката техника се разваля - кво значение дали е скъпа. Навремето си купих пералня 6тх сенс Върлпул - супер сайлънт - последният да затвори вратата. Няма такова малоумно нещо - все едно самолет излита, но пере добре иначе. За десет години един ремонт и няколко пъти по няколко ритника и работи още и пере добре. Хладилникът Горение току свири и пищи, че не е затворен подобаващо - на него пък му се чупат пластмасите постоянно - къде ръбче, къде рафтче, къде вратичка. И той е на 10. Вградената фурна Горение с 5 опции за някви екстри пече добре, но нито едната опция не е читава.

Най-устойчива е микровълновата Санг - тва е самальот. Даже в контакта, в който ТВ дава проблем, тя е пушка

Та с електроуредите е като с партньора в живота - както дойде. Човек никога не знае. Скъпото е само за престиж



Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 741 ()
Публикувано10.07.18 01:30



Компресорът на един хладилник харчи максимум 0.15 - 0.18 квч. Ако е хладилник + фризер, към 0.3 квч.

Освен компресор, вътре има и нагревател за размразяване. Сложи 200 вата нагревател със залепнало реле, сложи и 300 вата непрекъснато работещ компресор опитващ да поддържа температурата, и ето ти ги едни 1300 евро годишно по немски цени.



Тема сменяйте го бенови [re: NUT]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.07.18 06:31



един път всеки уред има право да се развали, втори път вече е червен картон.
а вие сигурни ли сте че изобщо е повреден? основна причина за течене на вода от съвременните хладилници е запушване на дренажния отвор, което не е повреда в истинския смисъл на думата




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: NUT]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано10.07.18 08:50



Ти парадираш че се кахариш за единият лед. Ами ако имаше бомбандировки над София ?



Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: lipari]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано10.07.18 08:54



Ти ква жина си да пушиш цигари ма !


Ако беше едно време щеш да си останеш стара мома, и да станеш мурва.



Тема Re: Не съм умрялнови [re: ad miral]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 08:54



Абе има и по-лошо, да ти кажа.
Аз пък все на доминантни попадам.
И после ме командорат.


А да се прайш на виртуален мъШкар на техен гръб?
Особено, ако делкате един клуб?





Тема Re: Да де, аманови [re: Phillip]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 08:59



А вие сте с претенции на блага страна

Тея с кресливите претенции, че живучкат в блага страна - щото има и хора по благите страни, които не се правят на интересни - с игла не мож ги изчовърка оттук заради претенциите. Кой и къде другаде ще се впечатли от тъпизмите им?





Тема Re: Възможно е. Това санови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 09:09



В грешка? Я си виж написаното последните месец-два. Не те ли хваща срам, като го четеш? Дори и момента държиш същия курс, в нивата си тема, в постовете си тук....

Не гази лука, че ще останеш на сухо.
Димка е любимка на Албенчиту.





Тема Re: Възможно е. Това санови [re: 2biri]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 09:11



Все пак е похвално, че си упражнява българския и той не е толкова лош.

Да, като ръси простотии на курортен български, всичко и се разбира.





Тема Re: писна ми от скъпият ни хладилник бош!нови [re: tirtirlin]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.07.18 09:17



Ти парадираш че се кахариш за единият лед. Ами ако имаше бомбандировки над София ?

Бе хората за 2-3 деца непълнолетни им иде да се обесят, басиипишлеменцата кат дадат дефект, ти с бомбардировки даваш пример.

пъ да не ти работи плювалникът за лед кат си купил най-скъпия плювалник на земното кълбо, си се голям сбръч за парвенюто. който не е такъв, той не знае.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.