Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Vtasahme q]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.04.18 11:35



Баш за клуба е, 45-ти президент.



Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: MilaO6]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.04.18 11:37



Стискай дупе и води в плен!





Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Lucky Eva]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано12.04.18 12:36



"става все по-интересно. потребителите са разгледали внимателно 'доказателствения материал', изпратен от джейш ал ислам за химическата атака в дума, извършена от асад, и са се натъкнали на много странни неща. пример - снимка на детски трупове. на първата снимка няма бебе, а на втората има.
въпрос 1 - кой е 'декорирал' сцената с атаката, добавяйки бебето?
въпрос 2 - ако наистина и имало химическа атака, кой стои зад нея? асад или онези, които са 'декорирали' снимките с деца?"

Снимките са особено гадни. Отваряте на ваша отговорност.





/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро

Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано12.04.18 12:36



Ний, простите потребители, хал хабер си нямаме какви ги вършим и точно как могат да ни ошматкат с едното "просто" излагане на лични данни.
Той и моят човек така ми вика, пък аз му се хиля и го наричам параноичен. Добре, че е благ човек, та не ми е рекъл още, че съм пача.



Но си признавам, че откакто прави опити да ме образова, съм станала малко по-разумна. Значи, има някаква чуваемост, бре. Говори! Думай овреме!



Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Vtasahme q]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано12.04.18 12:39



Ти Мажд знаеш ли го? Ако не, търси Мажд Алгафари в мрежата и го прочети/слушай. Малко джаса през просото, обаче е навътре в нещата. И гаранция не казва всичко... Има защо.



Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Vtasahme q]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано12.04.18 12:51



Айде, драги зрители! От вчера Дума и Източна Гута са наистина свободни. След малко ще намеря видео как хората от "обгазения" град, "пищейки, с ужас" посрещат правителствените войски на кръволока Асад, омерзени, че ги оттърва от доброволното положение на жив щит, ползван от ИДИЛ.

Въртеше ми се едно усещане преди два дни,



то да земело наистина да е тъй. Майка и баница, заради нея ше подпалят света.

/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро

Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Raf OFecin]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано12.04.18 12:57



Мадж го следя, но не ми е авторитет. Ще ти пратя профила на едно момче от Махарде - чисто християнско градче в Сирия. Това е човекът:-)

/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро


Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Vtasahme q]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано12.04.18 13:16



За авторитет, не е такъв, но поради естеството му на работа, има достъп до информации, до които обикновения зрител/читател няма.

Прати ми, моля!





Тема Re: Защо шибани времена?нови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.04.18 13:56



Нема далавера, нали?





Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Raf OFecin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.04.18 23:22



Да говориш на феисбук потребител против фейсбук е като на мен пушача да ми говориш против цигарите - абсолютно безсмислено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.