Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Lucky Eva]  
Автор DarkSide ()
Публикувано11.04.18 10:31



ако се вярва на пророците ...

некъде летото на 91-ва - страшна криза, нема нищо за ядене, купони, по телевизията спорят дали е криза дали е катастрофа имало ли е белене или не е имало, първи мутри и първи появи на беемветата по шосетата първи стрелби по ресторанти и дискотеки, режим на тока ли на водата ли, не помня веке

... садам напада кувейт и буш (тейкото на дубълве) му праска страховитий ултиматум ... оонето съ изпрая на нокти

инъ колежка имах, ама мноу вятърничава горканата, иде на гости и вика ама лелеий, ама малейй, ужасТ, края на свитЪ настанал ... начи по видиуто пуснали некъф филм за нострадамус, и у филмо настрадамусът да земе да рекне че 91-ва ще е края на света, че америка ке нападне арабите и че мадъ рашъ шъ съ намеси в техна закрила и ша завалят ракетите отсекъде

и онуй трепери у къщи и вика леле-мале кво шъ праим ся, шъ съ мре млади и зилени, ужасТ, ужасТ





Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Koftia]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.04.18 10:42



Бе ей, вий двамата не знайте като се включи "смъртоносния ни женски авиотряд"... на мат и маскара ще напрай сичко живо, дет се прай на солдатин безстрашний... само на руснаци, мериканци и левове безстрашни ше ми станете вий, сичките... Ей, що не съм на 20 да ва сразя с голи цици и баджаци и карабина в ръце





Тема А веднъж по ТВнови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано11.04.18 10:44



А веднъж по ТВ, беше малко преди 2008, бяха поканили някакъв изтупан западняшки гуру, спец по микро- и макроикономика. Някой от присъстващите сподели, че се носят слухове за наближаваща голяма икономическа криза. Гуруто отвърна намаано:
- Ха! Та вие вярвате ли на слухове!?
Тогава водещата, евала и правя, го сряза:
- Моите уважения, г-н професоре, обаче ние тук живеем в България, страна в която всеки лош слух неизменно се е оказвал верен!



~~~
«Виртуалът става по-реален от реала.»
клубарката echr

Тема Re: Главният принцип на войните енови [re: Phillip]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.04.18 10:47



Да гръмват бомбите и да са свършва веке... що да са мъчим агонически още някой и друг век, като по сичко личи, че сме бъгнат вариант... да си ни прибира господ целокупно и да са свършва





Тема Re: сега ще видим прав ли е нобелнови [re: zaphod]  
Автор thehuntermuster-231270 (ентусиаст)
Публикувано11.04.18 11:34



Що пък да влизат в директна война? Те затова си имат сателити и съюзници.
Турция например е много удобна и за двете страни, особено като се има предвид, че разбития Евросъюз е обща цел на основните съперници. Нали никой освен Ева не се заблуждава за причината за тези трескави обиколки из балканите на нашия тиквеник?
Шибани времена се задават.



Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: Koftia]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.04.18 11:47



Така е. Оня зад океана иска да запази стандарта на неговите.
Оня, съседа, големият брат, иска същото за своите


Че ако вземат да свикват на нещичко добро, кофти..ю

В крайна сметка и двамата, тримата с оня мушмул, турчина, играят своебразен "монополи "
- ай да съсипем ес...


не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано11.04.18 12:58



Зеления светофар пусна тема преди две седмици май, но той толко интелигентно, та даже аз мобилизирайки сичките си когнитивни мощности едва зацепих.

Ама какви са тия квалификации, "интелигентно" тва онова?! Лепите етикети, риш, на хората и така тръгват клюките?!
Освен това не се ли усещаш, че споделяш лична информация, аз като съм го пуснал тука тва в клуба, да не съм искал да се знаят тия работи на всеослушание?! С'образявай се малко, Цукърбърг!



Тема Re: Някак зловещо ми намирисванови [re: PYTnik]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано11.04.18 13:18



Сирия не е паднала!

Ама то и не е това целта. Целта е Европа да се срути.

да не кажете, че не съм ви предупредила.





Тема Re: Някак зловещо ми намирисва [re: Green Light]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано11.04.18 14:00



Освен това не се ли усещаш, че споделяш лична информация, аз като съм го пуснал тука тва в клуба, да не съм искал да се знаят тия работи на всеослушание?!

до 25 май има доста време....





Тема Не. По-различно ще се развие историята [re: MilaO6]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано11.04.18 14:36



Няма да гърмят бомби. Под претекст "война", ще ни връхлети нещо познато: бясна инфлация, изпразване на магазините, режим на тока и водата и готово.



~~~
«Виртуалът става по-реален от реала.»
клубарката echr


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.