Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:Опаааа....нови [re: lipari]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано27.03.18 21:48



Тамам от болдваната реплика ми светна лампичката.

Трийсет години си познат (не приятел, оказа се) с някой и му теглиш шута за две секунди. Не е логично да му реагираш толкова крайно. Значи има нещо, което не е разказано съвсем обективно.

Влязох в профила и, и видях публикацията за Пепеляшка. Ми не е цитирана изобще коректно, да не кажа, че смисълът е съвсем друг. Като видях, че Лира е реагирала с емотка "сърце" на думите на жената, съвсем ми се загуби логиката и истината.

Ти знаеш много добре колко е манипулативна, що приемаш думите на ангро?

Никога не се пуска тема без цел. Е, не баш никога, но в повечето случаи е послание.

Ние хОра на лайнаромазачите ли го играем?

/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро


Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано27.03.18 21:50



Гелосай са малко и вър и поискай 500 лева, че ми трябват. Нали си мъж, бе?!



/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро

Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: Vtasahme q]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.03.18 21:52



В момента съм ондулиран за сажаление






Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: Vtasahme q]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 21:52



Аааа преди да му ги дам, поне 3 месеца си трябва обгрижване, вечери на свещи, пътувания, посвещаване...трябва да мЪ Флюби у себе си...написала съм, да ме глезотка и да ми угажда





Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 21:55








Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано27.03.18 21:55



Смотан! Да беше оставил три косъма, да може се разчита на теб. Са обърна към истински мъж сега!



Ламбииии, Лира та обича! Земи ми петстин кинта от нея!

/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро

Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: Lira Emerald]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано27.03.18 22:05



Правилно си постъпила. Въпросите се задават от човек който има някакви съмнения дори и да не ги осъзнава.
Аз много рядко вземам пари на заем. Помня веднъж, но веднага съм ги връщала. Като цяло не съм и имала големи проблеми и с парите които съм давала. Виж като поръчител съм имала.
Така си преценила, така си направила.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Хмммм....нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.03.18 22:10



Значи така, а? Споделяш на ония, споделените, а тук си траеш? И нЕкви линкове размахваш??





Тема Re:Опаааа....нови [re: Vtasahme q]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано27.03.18 22:31



Ти знаеш много добре колко е манипулативна, що приемаш думите на ангро?

Коментирам лирическата героиня на Лира, не реалния човек, когото не познавам.
Ако е сгъстила и позачернила боята, получава коментар на художествено произведение, не анализ на реална ситуация.

А емоционално шантажиращи реплики не са ми изненада. Тва, че ще познавам някого от 30 години и изведнъж ще ми се фръцне и натякне нещо за "в тоз живот", за да ми е гадно, че не съм угодила - има хора, които са царе на тези реакции и познавам такива и по-отдавна.



Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: Lira Emerald]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано27.03.18 23:12



Е Лирке, кой знае какво я е разстресло твоята амика...след като и от мъжа си не е поискала тези 500 лева..от доктора...което е нормално да направи всъщност...добре си постъпила, иначе бъди сигурна нямаше да ги видиш тези 500 лева, аз си имам принцип по този въпрос...В миналото така помагах на една моя закъсала приятелка..но наистина закъсала....колко пари съм дала няма значение...минало заминало, така и не ги видях да ми ги върне...че и продукти и носех, абе ...живот, от тогава се зарекох заем давам до 50 лева, сега 50 евро това е и да не ми ги върнат след това...голяма работа, но повече от това не, за приятели, за близки и роднини е друго и зависи от случая пак, лека вечер , не се главоболи, жената си има съпруг, добра заплата за България, било е някакъв каприз!

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.