Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за заеми от физическо лиценови [re: jumbles]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 19:51



Защото когато някой ми поиска пари на заем на ръка, над 100 лева да речем, вече влиза в графа-"приятел" в кавички!



Докато има балъци ще има и тарикати...е, балъците вече са на изчезване...сори



Тема Re: В заключениенови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.03.18 19:52



Смятам, че твърде много внимание й отделяш в мислите си. Такива не заслужават внимание! Хем е по-добре материално от теб, хем те подлага на изпитания.



Тема Re: В заключениенови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 19:54



Не бе, днес ми е почивен ден, лежа си на диванчето и си драскам...че следващите 2 дни няма да имам време да припаря до компа

...а и мислите ще са ми заети с група датчани в хотела...



Тема Re:Опаааа....нови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.03.18 19:55



Факта обаче , че си е изтрила нейните неща от вайбъра, ме навеждат на мисълта, че си имам работа с измамница.

Боже Лира, как може от едни тъпи виртуални писания да вадиш заклюение, че си имала 30 години приятел-мошеник?

Вземи се у ръце, пиши си мейли от теб на себе си, чети си, обсъждай си, не изваждай всичко на мегданя.

Това е софтуер. може да е изтрито от невнимание (на мен ми се е случвало), може да изтрила, за да не прочете случайно съпругът (може да търси пари да му купи подарък и да не иска той да знае), може... просто телефонът да е попаднал в чужди ръце и да е изтрил друг човек.

Как може да реагираш толкова първосигнално и да заклеймиш човек от едното нищо?

Това 30 години... ТРИДЕСЕТ. Повече от половината ти живот. По-добре си кажи : но млъкни сърце ...

Виртуалната реалност ще развали толкова приятелства, колкото не са затрили световните и локалните войни взети заедно





Тема Re:Опаааа....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано27.03.18 19:55



Твоя воля е да правиш каквото си поискаш, аз за чистоплътността по принцип се намесвам:-)

Попитал те е приятел, или поне човек, с когото излизаш, споделяш, водиш на клубен купон (не ти знам критериите за приятелство, затова уточнявам), издразваш се, защото "С една дума не желая никой да ме занимава с това да му давам пари...както аз не искам от никой, не искам и от мен да искат!" и я наказа с тема?

Питаш дали си права. На 50 години нямаш морален ориентир, че трябва да подлагаш решенията си на общоклубна преценка и да даваш почва за храчки по приятел?
Знаеш как стават нещата тук. Ти ще кажеш "А", след теб ще се излее помия до "Я". Особено, когато си постлала с внушения на ръба на истината. Тъй. Намазахме приятелката с лайна, без да я познаваме. Така добре ли е или да продължаваме още?

Дано да е нямала спешна нужда от помощ, щото е нацелила баш най-правилната си другарка.

И аз тъй викам... а и ако я е чела още по-добре. Ще има файда и за двете ви.:-)

Ти имам идеята за приятелство. Ше си отрежа ръцете преди да напиша една грозна дума за мой приятел. Даже, преди да помисля да го разнасям във форум, си изкарам мозъка загубен.

/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро


Тема Re:Опаааа....нови [re: Vtasahme q]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.03.18 19:57



Ти имам идеята за приятелство. Ше си отрежа ръцете преди да напиша една грозна дума за мой приятел. Даже, преди да помисля да го разнасям във форум, си изкарам мозъка загубен.

+++++...



Тема Re: +нови [re: Vtasahme q]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 19:58



Колко доверие може да ти се има на теб?:-)

На мен може да се има 100% доверие щото от никой не искам и не съм взела пари...а в банките имам перфектно кредитно минало



Плащам си сметките до стотинка, не чакам никой да ме черпи и като ми е кеф плащам и чужди сметки...та никой копче не може да ми каже



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано27.03.18 20:00



За пари - да. Приятел, трудно бих ти вързала. Не си приятелски тип. За там се иска едно по-особено разбиране за лоялност и емпатия.

За кафе - ставаш:-)

/твоят интелект стърчи като продукта от акането на болно от тежък запек пес/ Киро


Тема Re:Опаааа....нови [re: Vtasahme q]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 20:03



С познанствата приключвам много бързо по принцип, когато нещо ме разочарова.

Темата е принципна, развълнувала ме е и затова съм си пуснала поста. Сега какво ще си държим сметка защо пускам едикаква си тема?

...че дори и имена не съм споменавала...абе вие съвсем се отнасяте на моменти



Тема Re: +нови [re: Vtasahme q]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.18 20:04



Аз пък да се натискам за повече от кафе и лаф?



аман от приятели дето се казва...мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.