Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 03.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Не четеш ли -нови [re: vesela64]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано26.03.18 11:47



Той е общ работник няма негови жени...има Шефка която му нарежда пасти да яде...и ряпа

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: тестътнови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано26.03.18 11:51



Значи ще има и сириусиански стол за разтваряне на души.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Цитатнови [re: PYTnik]  
Автор vesela64 (ентусиаст)
Публикувано26.03.18 11:55



Начи верно било! Можело. Смъкнах бая (до тази вечер - 20)килограми ( зимата винаги качвам по малко, ама тази май прекалих - страхотни готвачки са моите жени!
Чета написаното, пък колко е вярно не мога да кажа.





Тема Re: тестътнови [re: Crrafterr]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано26.03.18 12:01



Не е бърз тестът - което впрочем би било една хубава мечта.

Начи... преди 3 години правя аз едни симптоми, пък едни кръвни картини, пък ено чудо, дето крещи - бактериална инфекция. И ме прибират хората в болница, нахлузват ми ени антибиотици за всякакви бактериални инфекции и подобрение.

Обаче!!!! За чий хуй им беше да ми вземат материал за посявка! Мъ нали инфекцията така и така си ходи, откъдето е дошла! И този ми ти материал за посявка го чакаме да избуи 7-8 дни. Ку не бяха антибиотиците, дето са за общо изтребване, да съм умряла. След 7-8 дни резултатът е зелени стрептококи. Ми зелени, червени, голям праз! И да бях умряла, пак щеше да е голям праз. Пък като съм оздравяла с кво да е, подръчен антибиотик, също голям праз, нали са избити!

Ама на! Посяват там и гледат какво ще се пръкне от...20 възможности, примерно.
И досега не схващам целта на това лабораторно упражнение. Ква им беше далаверата на докторите да описват точно кой кок е изтребен от вездесъщия антибиотик.



Тема Re: Пазете се от новия грипнови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано26.03.18 12:36



Вече съм по-добре и трябва да ходя на работа, защото много се насъбра и няма кой да я свърши. Откакто спрях антибиотика - почуствах и глад и жажда и спрях да повръщам. Всъщност това е вторият антибиотик, който не ми понася... предния беше Клацид



Тема Re: Пазете се от новия грипнови [re: osvoboden pich]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано26.03.18 21:42



Как си?



Тема Re: Пазете се от новия грипнови [re: saksun]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано26.03.18 23:18



диагнозата В амбулаторни условия се извършва много рядко.

в централата на цибалаб го правят винаги, когато го поискаш.
"бързият тест" става за десетина минути, но трябва да се направи в първите часове след усетените симптоми на болестта. затова се нарича *бърз*, а не заради бързината на правенето.
бързият тес веднага показва имаш ли инфлуенца.

матрем легис его футуерам (новобългарска мъдрост)


Тема Re: тестътнови [re: Crrafterr]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано26.03.18 23:24



тестът е бърз и резултатът излиза за 10 минути.
повтарям - тестът е бърз и резултатът излиза за 10 минути

ти да не го знаеш е нормално, защото не ти е работа.
обаче лекар да не го знае - това е доста притеснително.

матрем легис его футуерам (новобългарска мъдрост)


Тема Re: Пазете се от новия грипнови [re: dionys]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано26.03.18 23:30



не, просто в Родината всички разбират от футбол и медицина...





Тема Re: Пазете се от новия грипнови [re: dionys]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано27.03.18 00:19



в централата на цибалаб го правят винаги, когато го поискаш.
"бързият тест" става за десетина минути, но трябва да се направи в първите часове след усетените симптоми на болестта.


направо си представих баба Гицка от Горно надолно как в 10 вечерта събота срещу неделя усеща първи симптоми, пали поршето и се набира до централата в София, за да си прай тест за инфлуенца.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.