Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема никакъв интернет, телефон или хоранови  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.18 09:44



с кой клубар\ка бихте останали тук за 6 месеца?




Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!

Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано03.03.18 09:46



С козата.
Не говори, дава мляко, и си има всичко останало, което ми е нужно.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.18 09:48



в този клуб кой го играе козата?

Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!


Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: jumbles]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано03.03.18 10:07



Лампата над входа е издайническа - има ток! Следователно, има интернет и телефон и след като свършат батериите


Обаче как са прокарали ток дотам, не е ясно. Може и да няма, а лампата да е на батерия, може и с някакъв соларен панел.

Дървеният кръст над прозореца ми подсказва, че не мога да взема мюсюлманка. Язък!
Но пък толкова нависоко е този прозорец, че явно има два етажа вътре. А бе много спретната къщурка! Направо кеф.

С jumbles би отишъл - ама за цели 6 месеца?! Една седмица както и да е, после се изчерпваме. Ако е една седмица, това са 7 дни х 12 часа говорене = 84 приказки, аз не мога толкова.



Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: jumbles]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано03.03.18 10:51



В такава тясна къщичка не бих живяла. Дай нещо по-просторно и ще си помисля с кой клубар или клубарка бих го споделила.



ad infinitum ...


Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: Crrafterr]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.18 10:53



Една седмица както и да е, после се изчерпваме.

а на мен това ми звучи абсурдно, вероятно защото ти измерваш времето в говорене, а аз в откриване на безкрайността и загадките, които са там под повърхността на всеки

иначе - Лампата над входа е издайническа - има ток! Следователно, има интернет и телефон - не, не, следователно има ток, но сме избрали да няма интернет и телефон :)

Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!

Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: Alice in WL]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.03.18 11:03



не давам пък



Мен ли наричаш Луд? Би трябвало да сляза от този Еднорог и да те зашлевя!

Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: jumbles]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.03.18 11:51



6 месеца...много бе



с клубар - ка...защо, не?!
всякакви откачалки сме виждали...

дай да пробвам. няма да деля на мъже и жени. даваме на принципа "приятелски начала".

значи с теб ще мога.
ще си събираме гъбки, тревички...ще си пеем...ок е.

с Ева става също. ще разучаваме небето. с осигуряването на храна, може и да се справим, може и не...

Тиртирлина...ок е. той е иноватор. в крайна сметка може да става и за ловец. аз уж мога да паля огън, готвя и т.н.

Геврека...градско чедо изглегжда, но предполагам, че неволята ще го научи. аз ще го обогатявам психологически (нищо, че има база), той мен икономически...сега, че ще млъкне след седмица не е много приятно, но става...

Липарска...става. малко дзвер е, но мисля, че няма да изостави човек в беда. тя ще е тартор, аз изпълнител в домакинстване. става. Уника и тя е тука в графата.

Ламбо...става. ще се скараме за политика на третия ден, но неговото чувство за дълг ще проработи. ако много ме нервира, ще го хипнотизирам. става.

Лира...става. аз ще готвя, ще и направим някакви натурални багрила, да прави гримове. Ако наблизо се зададе мъж, тя ще го прикотка...става.

Грийна става. Аз ще изляза ограмотена. Той някак. става. Важи и за Поручика.

Абе повечето стават. Даже почти всички като се замисля...Едно, две изключения не ги ща в периметъра си.
И аз ставам. Имам богат опит с всякакви откачалки

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: Baldrian]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано03.03.18 11:58



Едно, две изключения не ги ща в периметъра си - изключение ли съм?



Тема Re: никакъв интернет, телефон или хоранови [re: vozac]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.03.18 12:02



не.
и ти ставаш



даже май си доста добър екип за трудни условия.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.