Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: pishmangreek]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 22:30



Споко, не е точно така...този на Солунска е служебен, не собствен:)))...но избрах и заобичах него:))

...а сега де



п.с. Това с упоменаване на улиците бе шега...защото и аз се забавлявах как па се уцелиха баш в центъра...ако бяха на друго място темата щеше да е...Люлин-кооперативния или Младост до Деница



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: tirtirlin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 22:32



И аз това му казвам:))...и нека си има и друго дете, тамън дечка да си има повече роднини -братя, сестри



на мен си ми харесва да съм дърта...по-добре никога не съм се чувствала...и си прайкам квот си искам



Тема Re: Малък анализ на мъжете:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано02.02.18 22:33



Да. Наистина идва един такъв ден. Той е един много тъжен ден за всички в обкръжението.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано02.02.18 22:34



Писах и написаното изчезна.
Може би, не му е времето. Лира е на моите години и знай, че колкото повече човек остарява толкова повече се замисля за живота за своя живот и вярвай, че не си заслужава това.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано02.02.18 22:42



п.с. това ли е най-важното, че такава заинтересованост?...покриви бол:)))

Значи - бъдещият екссъпруг да си стяга куфара.
Естествено, че е важно - нали декларира, че решението за развод е твое, той не ще.
Тези селски изпълнения - ще сме разведени, ама ще си живеем в един апартамент и различни стаи - даже и ти не ги мислиш за възможни.
Една трета от апартамента ви е твое работно място, имате непълнолетно дете - то ясно кой трябва да си обере крушите след развода. Няма да е работещата грижовна мама с момиченцето си.

Как си го изрита човека...





Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: lipari]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано02.02.18 22:44



С кеф и по план...



WALL·E

Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано02.02.18 22:48



Ето виждаш ли? С упоменаване на апартаментите на централни столични улици
измести поантата от обекта на ухажване към местонахождението на недвижимия имот, реципрочно стойността.
Сега как да разбера кое те е развълнувало повече? Размера на члена или стойността на имота?



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: lipari]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 22:53



Е, той е с по-високи доходи, изтъкна ми го и нищо чудно да му поверя родителските права до 18-тата година, заради доброто на детето...това не ми е проблем.

А иначе той приема за развода, макар да ми играе театро как аз съм лошата...дълбоко у себе си и той го иска, последната година открито ме гонеше да съм си обирала крушите, че си имал планове....ето, аз не го спирам, нека да има планове



Обаче сега мълчи...не очакваше май такъв ход от мен...аз обаче си пуша спокойно, леко ми е бе...леко ми е



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: pishmangreek]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 22:56



Развълнува ме душата на човека...сходството на енергиите, отношението, допадането, магията...останалото с упоменаването е за да има интрига:))...знам как се прави постановка един вид





Тема Лирке , лирке...нови [re: Lira Emerald]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.02.18 22:56



Говорих за теб като да си ми дъщеря.
Тя нямаше да ми се обиди.
Радвам се, че е ти не ми се обиди.
За такива като теб мисля че сте много силни и това ви се явява като проблем.
Бих искал само да ти кажа, че ти си много повече от това за което се мислиш.
Назад връщане няма, а какво ще промениш в себе си, за да не се случва постоянно миналото, е главната ти грижа.
Скорпито в живота ти е холограма, измислена от теб за да се заловиш за нещо.
Много е вероятно холограмата останала без енергия да се стопи като сняг и това да те върне пак там където си сега.. ..ако е да имаш и тогава сили и възможности като сега, би било добре, но надали...времето ти безмилостно отминава...и пак като сега връщане назад няма.

Така че СЕГА си дай добра сметка с какво разполагаш в наличност-едно разбито минало, дете и бъдеще с измислена холограма.
Ти разполагаш само с дете и собственият ти живот до тук.
Всичко друго са измислици за които да се заловиш, но паяжини, не си струват.

Съвети не искаш и няма да ти дам, само ще споделя с теб, как аз бих постъпил в такъв случай.

Накратко:
На твое място, нямаше да се крия от дъщеря си, а щях като с равни да и разкажа целият си живот, да и призная че съм объркан, и че назад връщане няма...и да я помоля за съвет, в смисъл как тя би постъпила на мое място... да я предразположа да говори и много МНОГО внимателно да слушам какво ми казва и какъв смисъл му придава, и като не разбирам пак да питам, докато не разбера какво иска да ми каже.
И след това, да и обещая че ще направя всичко която тя ме съветва, предлага като решение...каквото и да е то и колкото и да ми струва...ще и кажа и ще го направя, че от днес аз ще живея за нея, може и не със нея, и без да я натоварваш, било с присъствие било с оплаквания.. или с каквото и да е друго.

Защото аз вярвам, че това време е времето на децата ни, и те независимо от възрастта си и без опит, са много по- наясно от нас. Освен това, съм сигурен че тя обича и двама ви...и ще търси и намери такова решение-добро за трима ви..


Много добре зная каква е разликата от постановката в темата и от истинският ти живот, а най- добре вие си го знаете.
Благодаря ти, че не ми се обиди до сега и имаше търпението да чуеш сериозното ми мнение по темата проблем.

Ти си много повече от това от което си мислиш за себе си. Запомни го!
Решения има още много много, нищо не е фатално, и аз вярвам че ще намериш най- доброто.. и не бързай за никъде..
Желая ви успех!

Забележи, че тук ти дават много добри съвети, анализи и коментари..колкото и да не ти харесват.
Не са за отхвърляне.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Редактирано от PYTnik на 02.02.18 23:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.