Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано02.02.18 21:20



Харесва ми да ме разбират от половин намек.

WALL·E


Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 21:24



еми...цял живот предизвикателства, какво да се прави...



благодаря Ева



Тема Малък анализ на мъжете:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 21:40



Четирите типа мъже в живота на всяка жена

В живота си всяка жена се влюбва в четири типа мъже. Ето кои са те…

1. Мъжът “плюшено мече” - да, имах го...ех, спомени!!!

Той е мъжът, в когото се влюбваш съвсем млада. Може да е от квартала ти, от класа ти или да го срещнеш на някой купон. Или по време на някоя лятна ваканция. Той е първата любов. Сладка, невинна, гушкаща, мека… Той ще ти купува цвете на всяка ваша среща, а после ще хапвате някъде сладолед. Ще ти подари плюшена играчка, за да си мислиш за него, когато не сте заедно. Ще се чувате всеки ден по телефона и ще си говорите с часове…
Но времето ще минава. И вие ще се променяте. Защото всичко се променя. И хората се променят. Променят се целите им, мечтите им, приоритетите им. Ще се променят и вашите. И лека-полека ще се отдалечите един от друг. Пред вас ще се очертаят различни пътища, различно бъдеще. И любовта ви ще отмине. Както отминава лятото… Ще отмине, но ще остави тръпчиво-сладък спомен върху устните. И в сърцето…

2. Мъжът “рицар пазител” - настоящият ми съпруг, с който ще се разведа!!!

Той е мъжът, чиято любов ти напомня за онази, първата. Той е грижов, нежен, чувствителен. Той те носи на ръце. Той е роден да те закриля. Той е рамото, на което се облягаш, когато ти слаба. Tой е смехът, който стопля очите ти, когато си тъжна. Toй е най-добрият ти приятел. И първият ти истински любовник. Той разкрива пласт след пласт от теб. И обича всичко, което вижда. Той иска да ти подари света си. И ти го подарява…
Но той е мъжът, от когото ще си тръгнеш. Просто защото нещо в теб ти казва, че нямаш нужда, че не искаш да бъдеш спасявана. Нещо у теб ти казва, че преди да свържеш живота си с някого, трябва да го свържеш със себе си. Да опознаеш себе си. Да се спъваш, да падаш, да се научиш да се изправяш. За да си повярваш. Че можеш и сама. Че просто… можеш. Той е мъжът, от когото ще си тръгнеш,… но винаги ще помниш.

3. Мъжът “диво сърце” - скорпи



Това е мъжът, в когото ще се влюбиш, докато тъсиш себе си. Любовта му е дива, изгаряща, страстна. Завихря те като ураган. Понася те. Отнася те. Променя те. Кара те да познаеш други лица на собственото си аз. Провокира те. Той е мъжът, с когото не си си мислила, че ще бъдеш, но ето, че си с него. И колкото повече опознаваш неговата дивост, неговата различност, неговата непредвидимост, толкова повече те привлича. Той е дивото момче, лошото момче, момчето, чието внимание те ласкае… Той е мъжът, когото се надяваш да “опитомиш”, но в крайна сметка ще осъзнаеш, че, без да разбереш, си започнала да опитомяваш себе си. Просто защото само ако превърнеш себе си в удобна за него, можеш да се задържиш до него. Временно.
Защото рано или късно ще прозреш, че тази връзка, тази любов, този мъж не са за теб. Ще прозреш, че сърцето ти никога няма да получи това, което дава. И което заслужава. Ще прозреш, че живееш в илюзия, която е обречена да си остане такава. И тогава ще си тръгнеш от него. Само за да разбереш, че всъщност никога не си била истински с него…

4. Мъжът… за теб...тоз не знам кой е......в клубен дух ще се пошегувам...а може би е ЛАМБИ?

Той е мъжът, когото ще срещнеш точно когато си се отказала да търсиш повече. Той е мъжът, на когото няма да вярваш, но който ще спечели доверието ти. И ще продължава да го печели всеки ден. Той е мъжът, в чиито думи ще се съмняваш, но той ще ги подкрепя ежедневно с делата си. Той е мъжът, който ще те накара да повярваш в любовта. Да познаеш любовта. Онази, истинската, осъзнатата, зрялата. Любовта, която те променя, но не за да те обезличи, а напротив – за да те направи по’ себе си. Той е мъжът, който ще излекува раните ти,… като ти помогне да ги излекуваш сама. Той е мъжът, който ще те научи какво значи споделяне, разбиране, прошка. Какво значи израстване, отдаване, свързване. Какво значи да обичаш и да бъдеш обичан. Той е мъжът, с когото ще разбереш, че да обичаш значи да приемаш. А да си обичан значи да си приеман. Той е мъжът, който ще те накара да разбереш защо с предишните мъже не се е получавало. Той е мъжът, с когото ще поискаш да споделиш живота си. Не за да запълни нещо лиспващо, а за да помогне на това, което вече е там, да стане още по-красиво. Той е мъжът за теб…

Редактирано от Lira Emerald на 02.02.18 21:42.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано02.02.18 21:45



чета те и си мисля колко сме различни хората

възпитана съм да нося отговорност, колкото и тежка и непоносима да е на моменти

и това не е само по отношение на брака

понякога съм проклинала това си възпитание, но то е така дълбоко изградено у мен от дете, че няма как да избягам от него, без да се съсипя физически и психически
и не става въпрос за това, има ли любов, няма ли...

отговорността е приоритет при мен
естествено, не се включват разни случаи като тормоз, насилие и подобни

ония думи " в добри, и в лоши дни" при мен са в действие.

желая ти да бъдеш спокойна и волна и да се освободиш от камъните в раницата




не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Munyta]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.02.18 21:51



Любопитното е, че не се питаме: КАК Я ДОКАРАХ ДО ТУК?

Чудя се, след като Лира ни сподели че отдавна не спят със съпругът в едно легло, чудя се как да я питам, тя ли избяга първа от общото легло или той?
Чудя се как да я питам, като отделиха леглата, не се ли усети, че вече и не се хранят заедно?
Чудя се как да я питам детето с кого се хранеше през това време?
Чудя се, това ли тя нарича любопитство какво ще стане?
Чудя се за обмяна на общи семейни енергии ли /сили за живот/ да и отговоря или за ебане?
Чудя се, чуденето ми любопитство ли е или е жажда за знание, и колко ще ми струва




Единственото което със сигурност зная е, че се чудя защото още нищо не съм пил тази вечер!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: PYTnik]  
Автор Munyta ()
Публикувано02.02.18 21:57



Няма угодия


Трима мъже й праща живота, а тя все не ги харесва и все бяга от тях.

Сигурно търси нероден мъж



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Munyta]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано02.02.18 22:00



Много яка-тежък товар и се полага.
Ако ме мен слабака така натоварят, на Минутата ще пукна.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Малък анализ на мъжете:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано02.02.18 22:01



виж кой ли е този, който ще стои до тебе, като си болна, да ти даде вода или да те нахрани. или да те заведе на лекар
по лъвски те разбирам
виж да не преиграеш
стига повтаря, че ти ще платиш, плащаш нещастни 500лева
иначе, ок, успех, ще следя развитието
напраних вече моя залог какво после ще стане



Тема Re: Не се чуди:)))нови [re: PYTnik]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 22:06



Чудя се, след като Лира ни сподели че отдавна не спят със съпругът в едно легло, чудя се как да я питам, тя ли избяга първа от общото легло или той?

Ние не спим заедно в едно легло още от 2006 година. Аз сама някакси инициирах уж заради детето да го завивам нощно време...и той се премести на отделно легло, а малката спеше при мен на спалнята. Бях доволна...откровена съм. Не ме привличаше...всъщност той никога е е бил някаква голямам моя тръпка, просто бях на 40 и исках още едно дете...имаше привличане, забременях и това ми беше достатъчно...е, исках да има и баща детето де...отдадох се на девойката и не мислех дали го обичам или не. Това е истината!

Чудя се как да я питам, като отделиха леглата, не се ли усети, че вече и не се хранят заедно?

Ние не се храним заедно от 2008 някъде...изключая официални празници...но последните 4 години и на тях ей така насила и бързаме да претупаме:)))...



Чудя се как да я питам детето с кого се хранеше през това време?

А детето се храни пред компа си...има си свое бюро и кабинетче...тя по принцип не обича да сяда на маса с хора, дори в ресторант:)))

Чудя се, това ли тя нарича любопитство какво ще стане?
Е, тръпката на неизвестното...каквото и да е то :)))

Чудя се за обмяна на общи семейни енергии ли /сили за живот/ да и отговоря или за ебане?

Бе давай философски...ебането е хамалогия...пренаситена съм:)))



Тема Re: Малък анализ на мъжете:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.02.18 22:09



Мисля, че идеализираш № 4. Ти си такъв характер, че като минат няколко години от връзката, всеки ти омръзва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.