Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.02.18 10:41



Имам чувството, че случваш събития в живота си само, за да ги тропнеш в дир-а. Всичко ти е забава на теб. Нищо свято ..




Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано03.02.18 11:35



Лирка...
Това са дълбоко лични територии, които ми е някак кофти да обсъждам..но има една истина..поне за мен.
Човек трябва да е щастлив, да за дава щастие, трябва да обича и да е обичан, за да дава обич..трябва да е в мир и хармония със себе си...за да раздава мир и хармония.
Това в "името на детето" някак винаги ми е било странно, защото когато нещата в къщи не вървят, детето първо усеща и то страда, като вижда отношението на родителите си един към друг. Другият вариант е лицемерието, но и това усещат децата.
Прочетох темата, всеки дава мнение и съвети минати през своя живот, но малко са хората, които помислиха или мислят...че крайна сметка човек сам се ражда и сам умира..и да най-хубавото нещо е когато има споделеност...ама споделеност..това да бъда с някого за да се грижи за мен ако съм болна или остарея..или знам ли...някак не мога да го разбера...но мога да бъда с човек завинаги, ако и двамата го искаме.


Ясно ми е, че не скорпито е причината за това, защото те видях на купона, колкото и да ти звучи странно си стабилен човек, а не влюбена хлапачка. Просто осъзнаваш, че не можеш да се преструваш и да лицемерничиш, когато изпитваш празнина.
Знам ли..каквото и да решиш, аз съм с теб...



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор esti ()
Публикувано03.02.18 13:27



Мога да бъда от помощ на всеки, който има двуомения за личен живот...не тук, по принцип в живота...защото аз израснах неимоверно много

Прости откровението ми, но пази боже да започнеш да помагаш на някого точно за личен живот.
Израснала си викаш.....нищо подобно - стопирала си някъде в пубертета, когато човек все още не знае сърби ли го или го боли.
Жена на 55 г. толкова да се е капсуловала само в едно единствено нещо - отношенията между мъж и жена, не е нормално.
Подчиняваш живота си само на това да бройкаш мъже и да се въртиш като хамстер само в тази тема отново, и отново, и отново...
Това е много тъжно.
Може би не го осъзнаваш, но тази твоя любима тема за теб, отдавна вече е изчерпана, но ти толкова си си ограничила кръгозора, че не го забелязваш.
Сложила си капаците на очите и цял живот се занимаваш само с това да анализираш задницата на коня и интервалите през които се изхожда, консистенцията, цвета, миризмата.....и си въобразяваш, че всеки път откриваш нови или потвърждаваш вече открити истини за живота.
И най-лошото - въобразяваш си, че препускаш напред с коня, а ти просто се въртиш в кръг бавно, мъчително и безсмислено.

И все пак има надежда.
Докато имаш и-нет и не ти се налага да обикаляш и да лепиш листовки по уличните стълбове с твоите истории, защото за теб това е по-важно и от самите истории (права е правилникова) има надежда да минаваш просто за лековата, забавна женица, която от скука си развява житието и битието пред непознати хора.





Тема Re:Честито Лиранови [re: Lira Emerald]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано03.02.18 14:32



Няма ли привличане, обич и привързаност...няма смисъл.

Това е! Лично аз уважавам хора, които не ги е страх да излезнат от...гнездото, където всичко е удобно и лесно, които се борят за щастието си, знаейки много добре каква цена ще платят. Това го казвам от опит и се радвам, че ти успя. Поздравление и с вдигната глава напред и само напред! Животът е един!

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Малък анализ на мъжете:)))нови [re: echr]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано03.02.18 14:33



на това се казва партньор..има мъже и жени, които просто го могат..

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re:Честито Лиранови [re: dymo]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано03.02.18 14:39



"Лично аз уважавам хора, които не ги е страх да излезнат от...гнездото, където всичко е удобно и лесно, които се борят за щастието си, знаейки много добре каква цена ще платят. "

И аз уважавам излизането от гнездато да става с вирнати крака..но заобикалям такива.


Ще бъда още по груб и точен. На мърша налитат само болни хищници!
Запомни го добре.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re:Честито Лиранови [re: PYTnik]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано03.02.18 14:56



Всеки има своят опит тук и своят житейски път.

От моята гледна точка е така:по добре откровенно нещата да се сложат на масата и да се кажат директно, да се живее в лъжа и недоизказаност е...лудост, болест, която те разяжда.

Аз съм за откровеността между хората.

Против ...двойнственият живот съм. Не съм била никога в живота си...играч или манипулатор, ето защо считам, че Лира е постъпила етично! Всичко друго ...са детайли и животът ще покаже.

А пропо...за връзката между един мъж и една жена, всъщност най голямо значение имат тези неща ...вдигането на краката и... възможността на мъжа да овладее страстите на една жена и да я постави добре на мястото й. Ако това не съществува в брака, то не е брак, та ако ще светът да се отвори



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Различни гледни точкинови [re: dymo]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано03.02.18 15:01



А от моята гледна точка, е много важно преди да предприемеш нещо ново да си зададеш въпроса: "Да се ебъ и у тъпата путка, как я докарах чак до тук!"

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Различни гледни точкинови [re: PYTnik]  
Автор Albena l (старо куче)
Публикувано03.02.18 15:08



как я докарах чак до тук

До къде се е докарала? До задушаването ли? Тя сама?

Не са ли го направили двамата



Тема Re: Различни гледни точкинови [re: Albena l]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано03.02.18 15:12



Не ми се вярва скорпито да е ебал и двамата!
Малко е вероятно това което питаш!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.