Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: pishmangreek]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.02.18 01:07



Лира е изключително добра майка. Да си добра майка въобще не означава, че си и добра съпруга и не се измерва в пари.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: ALONE911]  
Автор 2biri ()
Публикувано03.02.18 01:09



Не си ме разбрала - еднакво ужасни и прекрасни сме всички - както ни отърва за момента.

Ти може да си идея по-прекрасна, ако си имала комплекси и си избила. Аз моите си ги имам още барабар с манията за величие - пак както ми отърва за момента. Човещинка





Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri ()
Публикувано03.02.18 01:12



Имам чувство за хумор. Над себе си





Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: echr]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.02.18 01:13



Вземам си готови думи. Може би по приемливо е да следиш интонацията си.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: PYTnik]  
Автор 2biri ()
Публикувано03.02.18 01:13



Ти на мен - хич





Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: PYTnik]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.02.18 01:15



Май ще трябва да си проверявам постовете.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: 2biri]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.02.18 01:21



Време е вече за баланс. Малко късно, но нали се казва ” по-добре късно отколкото никога”.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Не знам до кого точно да адресирам поста си...нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.02.18 01:21



....защото се отнася за повечето хора, писали тук.

Хора, не забравяте ли, че ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА ИЗБЯГА ОТ СЕБЕ СИ? Човек е такъв, какъвто е, рядко се променя, а често НЯМА СМИСЪЛ да го прави, защото животът е един. Една жена е еднакво добра майка и когато е омъжена, и когато не е. Малко ли тук от вас са разведени? Лоши майки ли сте?

И по-добре ли е да има трима нещастни, отколкото нито един напълно нещастен?

Доколкото знам - с този последния брак Лира е положила ДОСТА ДЪЛГО ВРЕМЕ усилия да не бъде себе си. Не е успяла.

Оставете я на мира. Може би пък нейната отговорност към детето й и семейството й е ДА ГИ ОСТАВИ БЕЗ ПРИСЪСТВИЕТО СИ. Поне - не стандартното.

Не знам как ви звуча отстрани. В нито една от реакциите си не съм и не бих била като нея. Но отлично разбирам, че всеки е щастлив, живеейки живота си без да се гърчи в отговорности, които персонално на него му тежат толкова много, че пропилява живота си в тях.

Свят широк - хора всякакви...



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.02.18 04:09



Супер!



Тема Re:нови [re: 2biri]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано03.02.18 07:28



Да знаеш, че на мен ми липсваш и се радвам да те видя. Знам-знам, че не сме си говорили, просто ми допада как те бива да треснеш нещо, дето аз си го мисля /не коментирам тоя постинг, а по принцип/ и забелязвам, че те няма и се чудех дали си добре.
Само да ти се усмихна и да ти кажа, че животът е хубав, и да ти пожелая много късмет и да намериш онзи, на когото ще се покориш без да се чувстваш подчинена!






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.