Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано02.02.18 23:32



Понеже десет пъти почвам да пиша на Лира, обаче все размислям, после пък прочетох теб, после Пътника, който цитира разговор между Кришна и Арджуна и някак ми се дощя да ти го кажа... Думите ти напомнят невероятно на това, което в Хинду наричат карма-йоги. Накратко и без много задълбаване, това са хора, които просто живеят живота си под знака на дълга. Не питат какво, защо, как, няма искам, не искам, просто вършат това, което има за вършене и толкоз.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано02.02.18 23:39



блясъка на забавата ми е защитната мантия

Ей затова не мога да напиша нищо. Винаги съм имала това усещане.
Може би, понякога трябва да захвърляш тази мантия. Не е нужно да е тук или пред някой друг. Бръкни в себе си и разровичкай. Позволи си да си тъжна, истинска, бясна и с размазан грим.
Иначе не те мисля, знам, че ще оцелееш.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Raf OFecin]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано02.02.18 23:47



И ти много добре знаеш защо е така. Заради онова малко момиченце, което не е свикнало с емоционалното изоставяне от Госпожа Министершата.

Лиро, пич, не напускай винаги първа, за да не те напуснат. Време е да пораснеш и да разбереш, че тя е за себе си и нейното решение спира да влияе на теб и светът, който правиш около теб. Прекъсни веригата, за да не завържеш и твоето момиче със същите окови. Ти наистина си повече, отколкото мислиш за себе си.

Извинявай, че се бъркам там. Не е с лошо.:-)

Редактирано от Vtasahme q на 02.02.18 23:50.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано02.02.18 23:48



Тотален егоист си. Не знам оправяй се. Това е твояТ избор.
По моите наблюдения, житейски опит, никой не би ти причинил по-голяма вреда от тази, която причиняваш сама на себе си. Даже не забелязваш страданието на близките си. Съсредоточена си единствено в собствените си мисли и чувства. Изобщо не те интересува никой!
Поне за миг между тековете на скорпито замисли ли се как е 15-годишната дъщеря? В каква компания се движи? Кои са приятелите й? Как е бащата на дъщеря ти? Има ли нужда от нещо? Как е със здравето?



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Raf OFecin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 23:49



Позволи си да си тъжна, истинска, бясна и с размазан грим.

Мислиш ли че се лишавам от това?...след това обаче Феникса полита още по-нагоре...дълбоки потъвания и после прераждане, това го знам. Знам, че наранявам околните именно с това...но то е по-силно, не знам как да обясня...но знам, че ме разбираш



п.с. скорпа ме е виждал 2 пъти точно така...до болка истинска /дори няма да се опитвам с меки думи д апоясня какво се е случило/...но той е гадинка скорпионска и ме разбра. Друг щеше да ме обяви за луда и да избЕга набърже...а тоя ми бръкна в душата с нож , че и го завъртя и ме остави да хвана не настинка, а пневмония от студ и голота...и после ми се усмихва...какво толкова се случило /не е имало агресия, споко...не...думи и анализи само в равен и точен тон.../

Колкото по дълбоко потъвам на моменти, толкова блясъка на мантията след това е по- изкрящ и изгарящ



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: Lira Emerald]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано02.02.18 23:51



Е, той е с по-високи доходи, изтъкна ми го и нищо чудно да му поверя родителските права до 18-тата година, заради доброто на детето...това не ми е проблем.

значи ще го изриташ барабар с детето. хитро.





Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: PYTnik]  
Автор echr ()
Публикувано02.02.18 23:57



Бе ти, глупости, глупости, па току вземеш, че изтърсиш нещо гениално, без да искаш





Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: pishmangreek]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.02.18 23:57



Гърки, с щерката всичко е супер наред:)))...бъди сигурна. Ние с нея сме много дълбоко и силно свързани. Тя не е екстроверт...обича да си твори и да споделяме двете мигове, дори да не си говорим...

Бащата на щерката си е ...както си го направи. Със здравето е добре, не го мисля. Има си своите занимания...оцелява:)) Много е ревнив, потиска, обсебва...предполагам за друга ще е идеален, за мен е задушаващ. Но аз проявявам уважение и не му намилам и не търся под вола теле. Просто мълча. Няма смисъл вече от нищо...ние сме много далеч един от друг...много.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: lipari]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.02.18 00:02



Е защо да го изритам...може и аз да си тръгна:)))...но това е вариант 1%



Каквото и да е, трябва да си доволна, че постъпвам коректно ...не си играя с него. Нека му дам шанс за нов живот. Постъпвам честно, не го заблуждавам. Нали беше много възмутена как съм го разигравала...еми ето не го разигравам, поставих картите на масата. Има яснота.



Тема Re: На прага на честните решения!нови [re: echr]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано03.02.18 00:04



Никога не е без да иска:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.