Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема джордън питърсъннови  
Автор DarkSide ()
Публикувано29.01.18 17:26



ако все още не сте чули това име, надявам се в най-скоро време да го срещнете из новините, макар че едва ли ще е в официалните, щото човекът е нон-грата в пресата и телевизиите, особено откакто разгроми миналата седмица яростна надъхана феминстка журналистка от канал 4 в англия.

Това стана едно от най-гледаните видео от тогава, мисля че мина трите милиона и генерира стотици други видео, в които разискват и анализират събитието, което според мен е събитие на десетилетието

засега той е единственият, който дава публичен отпор на неомарксистките полит-коректни-джендъровски-и-прочие-идиотски-идеи защитници, насъскващи за нова класова борба, този път между набедени за жертви и набедени за тирани

единствен, но пък невероятно интелигентен и с все по-нарстваща бройка от последователи на здравия разум

следя го от около два месеца, откакто започна да се противопоставя на идиотите-джендърофили в родната му канада, устоя на невероятно подла медийна кампания, целяща да го изкара какво ли не, от фашист до ръководител на сатаничен култ, беше заплашен от уволнение от университета, в който преподава, обаче човекът ги разбива систематично един по един и колкото по-го атакуват, толкова повече им лъсват голите задници на първосигналните борци за равенство и политкоректност

онзи ден си купих новата му книга, току що излязла, пред мен разопаковаха пакета и ми дадоха първата





Тема Re: джордън питърсъннови [re: DarkSide]  
Автор Baldrian ()
Публикувано29.01.18 17:55



довечера ще го потърся.

баси света. ако досега беше ок да се питаш с леви убеждения ли съм? с десни ли?
нормален ли съм или не? и всякакви подобни, то следващите ще се питам - мъж ли съм? жена ли? някакъв друг джендър....?



Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Редактирано от Baldrian на 29.01.18 17:59.



Тема Re: джордън питърсъннови [re: Baldrian]  
Автор DarkSide ()
Публикувано29.01.18 18:02



той ти е колега, професор по клинична психология в университета в Торонто, лекциите му от последните години са професионално филмирани, свободно достъпни в ютюб и са невероятно интересни - аз вече изгледах два пълни курса - библейския и персоналити ... май скоро ще ти стана и аз колега



съвсем по комунистически тертип, след като не могли да го уволнят, университетът намерил чалъм да му сецне финасирането на научните изследвания, само че човекът започнал да се краудфъндва и да събира бая повече пари




Тема Re: джордън питърсъннови [re: DarkSide]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано29.01.18 18:29



Какво е "джендърофил"?



Тема Re: джордън питърсъннови [re: Baldrian]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано29.01.18 18:32



някакъв друг джендър....?





Тема Re: джордън питърсъннови [re: lipari]  
Автор DarkSide ()
Публикувано29.01.18 18:41



аз го измислих краткост, имам предвид идеолог, използващ различията между половете за да аргументира борбата за защита на едните (невинни жертви) от другите (демонични тирани)

когато имаше само два пола тва бяха феминистките, ама вече стана трудно да се говори дори - което също е резултат от тази класова борба



Тема Не е ли по-добренови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано29.01.18 18:46



Не е ли по-добре полиджендърофил? Значи, според Библията първоначално е имало само един джендър, Адам. После са станали два, наскоро три и практически няма горна граница. Представката поли- значи много.



~~~
«»


Тема Тези са от антарктическия джендърнови [re: lipari]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано29.01.18 18:48



Тези са от антарктическия джендър, значи пингвини.



~~~
«»


Тема Мерси. Джордетонови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано29.01.18 18:50



Джордето изглежда кораво момче, ще му следя творчеството.



~~~
«»


Тема Re: джордън питърсъннови [re: DarkSide]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано29.01.18 18:51



нещо като "герап-герап балканише супермен" значи.



а "джендърофоб" какво е?
Идеолог, използващ еднаквостите на половете, за да аргументира борбата срещу джендърофилите?

Ебахме му мамицата на английския вече!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.