Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Носталгично ми енови [re: c@t]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.01.18 23:23



"За мен не е важно да ходя да специално до някакви забележителности на архихектурата"

за мен е важно...не толкова като забележителност, колкото като атмосфера...с придружаващите ги детайли...

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Тема Re: Носталгично ми енови [re: KyleKatarn]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.01.18 23:24





Поздрави!

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Носталгично ми енови [re: esti]  
Автор Baldrian ()
Публикувано10.01.18 23:25



едва ли...

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Тема Re: Носталгично ми енови [re: Baldrian]  
Автор c@t (непознат )
Публикувано10.01.18 23:32



Вкусът другар няма, това е ок.

Подобни нагласи видях по Коледа във фейсбук.
Затрупани от сняг къщи в гората или голяма украсена елха, голям античен стол с възглавници до нея и камина отзад.
За мен абсолютен кич, за други....атмосфера може би.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: Vtasahme q]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.01.18 16:22






Брат ми така ходи на китара... Обаче, не мама, а аз, каката бях мнооого измамена... Щото аз го подготвих - тогава приемаха в курс по музикални инструменти в Музикалната школа с приемен изпит (за музикалност и слух). Научих го на една песничка, която току-що беше станала популярна по телевизията (Торбата с хитрини, вълщшебница е също, помага във злини на всяка бедна къъъщаааа...), очупих го така да се каже, не само музикално, но и аретстично, къде какви муцуни да прави, мимики, жестове и прочее... Е влезе хлапето - на 8 беше и един ден, след половин година се разбра, че не ходи... и как да не се разбере, като можеше само "Мила моя, мамо" да свири за 6 месеца

Разбра се, че парите отивали за Ескимо и на Луна-парка



Тема Re: Носталгично ми енови [re: c@t]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.01.18 16:35



Свадба се прави в авторемонтна база с голем тезгях с менгемета и шмиргели, музиката свири в каруцерията на ГАЗ-53. Това с корабите са нягви импотентни опити за създаване на ургинална атмосфера, тоест, китч.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: NUT]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано11.01.18 16:36



Тази участ с военното ме размина, не помня как.



Като спомена лагер, имаш ли носталгия към традиционното изискано гурме - ориз с домати, а?



Тема Re: Носталгично ми енови [re: MilaO6]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано11.01.18 16:39



Можело е да посвирваме по тротоарите "Мила моя мамо" - произведение за акордеон и китара, в изпълнение на двама непрокопсаника.





Тема Re: Носталгично ми енови [re: Vtasahme q]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.01.18 16:42



най противно ми беше - кисело мляко със захар


а за военното бях освободена...защото ми предстоеше европейско турне с народните танци!
НО сам си поисках да се правя на военна гърла!



Тема Re: Носталгично ми енови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.01.18 16:46



Бяха две-три коит ги евяха по всички новобрански и пристануши. Бараките за събитията се строяха се накрай село, отцепваше се по някоя ненатоварена уличка без асфалт. От тръби за поливни съоръжения се правеше скелето и се покриваше с брезент, масите и пейките се сковаваха. Можеха се съберат 300-500 души. Почва се от подиума за музиката, ако ти се наложи да дигаш такава барака може ме питаш.

И одзад, зад бараката - кукуруза, в него ги мембяха, а аз на едната и пишех стихотворения на листи от тетрадка-речник и ги парфюмирах. Ожениха се по другите села, в нашто село от мълвата им бяха излязли пъпки по аурата. После се разведоха, но романтикът в мене беше вече мъртав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.