Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Носталгично ми енови [re: Koftia]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано10.01.18 11:16







Тема Re: Носталгично ми енови [re: KyleKatarn]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.01.18 11:28






не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: Носталгично ми енови [re: esti]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано10.01.18 13:14



Същата е.
Онази която ни се похвали че у тях мият чиниите един път в месеца, за да се натрупат..и като я попитахме не се ли вмирисват, тя ни отговори че не, щото засъхвали и хващали коричка.



и сега решила и нас да научи на собствените си ценности..

Разчита на късата ни памет...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Носталгично ми енови [re: pishmangreek]  
Автор c@t (непознат )
Публикувано10.01.18 13:22



ах да, Пловдив е подходящ пример за това



п.с това е от сватбата





Тема Re: Носталгично ми енови [re: tirtirlin]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.01.18 13:37



Тирлине, помниш ли малките шоколадови десертчета Република? Видях и купих една кутия за да раздаваме на кварталната банда на Хелоуин, обаче се оказаха пълно менте. 14-15 годишен ходех на математика на Паисий и Графа. Слизам на Ботев, тръгвам по Графа към Паисий, спирам на една малка сладкарничка, купувам Република и продължавам. Много я харесвах тая Република, един цех от производството на мене се крепеше.
Принцеси също продаваха наблизо сега се сетих. Людмилки им викахме на майтап. Изял съм 200 килограма принцеси.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: KyleKatarn]  
Автор 741 ()
Публикувано10.01.18 13:56



"Тента" е в употреба от поне 10-15 години. На български значи точно навес от плат, а не палатка.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: Green Light]  
Автор 741 ()
Публикувано10.01.18 14:01



И аз нацелих наскоро от фалшивите републики, нищо общо с онези преди.
Също имаше едни чайки, вътре някаква бяла субстанция, отвън шоколадено покритие. Падах си и по тях, наскоро намерих нещо такова, оказаха се доста по-близко до оригинала в сравнение с републиките.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: lipari]  
Автор 741 ()
Публикувано10.01.18 14:07



Белият беше ананас и битер лимон.

Ананасът беше рядкост. Обикновено само грейпфрут или битер лимон от белите.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: Green Light]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано10.01.18 14:25



И аз ходех на извънкласна дейност, ама не на математика.
Четвърти - пети клас започвам да искам да свиря на пиано. Мама каза - голямо е, няма място вкъщи, ще свириш на акордеон! Същото е, с клавиши, само че обърнато.



Сурка ме лично до мястото на уроците и солфежа до първия концерт(забравих как се казваха периодичните представления пред гордите родители, на които малките им виртуози да разкрият напредъка си, май продукция?).
Ужасно преживяване. Заличката малка, душна и натъпкана до бабите на възпитаниците. Самотен стол на подиума. Аз във косместо плетено поло, горящи бузи, обрамчени в коса на "сасон", бретон надясно защипан с фиба, на коленете 80 басов акордеон, главата ми го застопорила като топлийка, надава се боязливо над него. Завършен идиот в тотален дискомфорт, от който се очаква да разкрие плозата от вложенията в него.

Толкос беше. Един път се подлагам на такъв позор. След това ми гласуваха доверие да ходя сама. Варненци знаят до бившето кино "Г. Димитров" какво хубаво стрелбище имаше навремето. Рай за малки измамници, които профукваха до стотинка парите за уроци.
Тва капачки, дъвки цигари, фибички - сичките бяха мои!

Е, нищо хубаво не остава неразкрито... Много крещя мама, ей. Да беше ме набила по-бързо щях да платя цената.



Тема Re: Носталгично ми енови [re: Vtasahme q]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.01.18 15:55



сетих се колко яко беше на военното


караш лада...стреляш с въздушна пушка и калашник...
даваш дежурство в стола и кухнята + наряд под флага...
баси свежите години И това в лагер с няколко училища - спахме в спални помещения над 22 момичета и с открити общи бани!
това не се забравя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.