Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Защо ми го цитатираш това?нови [re: Phillip]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.12.17 13:20



Аз пък се чудя дали настоящите научни среди в областта на медицината напълно умишлено не прикриват отдавна направени открития с търговска и печалбарска цел, защото са пряко свързани с търговците на лекарствени средства, а също така печелят доста пари от лечение, операции, престои в болници и процее медицински интервенции и манипулации.

Защото най-вероятно тази книга е наръчник за лечение на гинекологични болести чрез екстракти от билки, като е обвързана и с астрологичните особености на индивида.

Нали се сещаш колко би се стеснил кръга и усложнило лечението на дадена личност, ако се вземат предвид и астрологичните му особености. Нито фармацевтичните компании, нито лекарите имат полза от това на сегашния етап, да не говорим, че са абсолютно неуки в областта на астрологията и ако този метод се приложи, 90 процента от лекарите биха били без компетенция по въпроса. Индивидуален подход при пациентите, обаче, би помогнал на самите пациенти. Но кой да мисли за пациента? По-сладко за днешната медицина е да мисли за реализираната печалба от пациента, а не за най-благотворното му лечение. Да не говорим, че лекари има много в днешно време, а специалистите се броят на пръстите на едната ръка в определена област и много от лекарските намеси често повече вредят на пациента, отколкото да помагат и само тъпчат хората с лекарства, които имат достатъчно негативни показатели и уж помагат за едно, а всъщност цялостно увреждат организма.

Редактирано от Lucky Eva на 14.12.17 13:36.



Тема Re: Защо ми го цитатираш това?нови [re: Lucky Eva]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано14.12.17 13:41



Ама как, бе, те даже скърцат със зъби, задето не са успели да унищожат навреме ръкописа на Войнич, който, с всичките му дървета, храсти и животни вътре, ще да е само наръчник по гинекология (голи жени сепак), и сега треперят да не го разчете някой. ;)

Не е много сериозно според мен в тема за "истинска", рационална загадка като тази да намесваме и конспирации за Биг фарма, но на теб ти е любима тема, та разбираемо.

Редактирано от MupaM на 14.12.17 16:25.



Тема Мислил съм и за тованови [re: Lucky Eva]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано14.12.17 13:55



Луки Ева> дали настоящите научни среди в областта на медицината напълно умишлено не прикриват отдавна направени открития с търговска и печалбарска цел

Мислил съм и за това. Достатъчна е простичката истина: Няма идеално тайна организация! Във всяка такава има поне по един предател и хубавата новина би се разнесла светкавично, особено с днешните комуникации. И ако имаше надеждни и без странични ефекти лечения, грубо казано "народни", от някакви билки, пипане на "енергийни" камъни, специално себевглъбяване и пр., то сега вече фармацевтичните заводи щяха да представляват запуснати изтърбушени хамбари, в които тъжно вие вятърът.



~~~
«Открих паметта на топлата вода!»


Тема Re: Защо ми го цитатираш това?нови [re: Phillip]  
Автор Baldrian ()
Публикувано14.12.17 16:00



и невротичните кризи са психични.
освен това има богат емпиричен опит, че психотичните кризи пролет и есен зачестяват.
затова ти го цитирам



Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Защо ми го цитатираш това?нови [re: Lucky Eva]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано14.12.17 16:03



Нали се сещаш колко би се стеснил кръга и усложнило лечението на дадена личност, ако се вземат предвид и астрологичните му особености. Нито фармацевтичните компании, нито лекарите имат полза от това на сегашния етап, да не говорим, че са абсолютно неуки в областта на астрологията и ако този метод се приложи, 90 процента от лекарите биха били без компетенция по въпроса.

Евче, чупиш тъпомера.





Тема Re: Ръкописът на Войнич - една странна книганови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано14.12.17 17:54



Скоро чух, че учени успели да разчетат няколко думи.
Като цяло съм силно скептичен към подобни сензации. Все пак се пишат от хора тези неща - каквито и да са. Все едно сега да надавам ухо на всичко дето се пише в нета - дори и най-щурите неща. Безсмислено занимание - квото е написал някой - написал - голямо важно. Поне според мен





Тема Re: Защо ми го цитатираш това?нови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.12.17 21:24



Аргументирай се.





Тема Re: Мислил съм и за тованови [re: Phillip]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.12.17 21:30



Според мене, ефектни лечения, които биха имали тотален ефект и биха елиминирали печалби, свързани с традиционната медицина и фармация, се тушират още в зародиш. Чувала съм, че дори до убийства се стига, при положение, че изобретателят на някой лек не спре. Освен това се спира всякаква реклама в медиите. Такива хора се преследват от медицинската мафия.



Тема Re: Ръкописът на Войнич - една странна книганови [re: osvoboden pich]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.12.17 21:31



За теб може и да не е важно, защото не си жена и не страдаш от подобни проблеми, но за някоя жена в нужда може би е важно.

Редактирано от Lucky Eva на 14.12.17 21:37.



Тема Нещо си противоречишнови [re: Lucky Eva]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано14.12.17 21:53



Луки Ева> Освен това се спира всякаква реклама в медиите.

Нещо си противоречиш. Да, не съм видял реклама на чай против всякакви "паразити" за 150лв в най-гледаното време, преди прогноза за времето по ТВ. Обаче самата ти виждаш, че в мрежата е пълно с какво ли не с претенциите за лек, вкл. "древни странни книги" и пр. "загадки". И в жълти вестници и списания съм виждал реклами на шарлатании. Да не би лошата медицинска мафия да е успяла да ги спре!?



~~~
«Открих паметта на топлата вода!»



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.