Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.17 19:36



са изнасилени или сексуално тормозени.
Започна се от Харви Уайнстийн, та се стигна до.... до Бен Аш (за севте го чух преди малко, но бил много известен

), когото мъж облизал в метрото..............

Е сега гледах по новините и още редица известни, изредиха сума ти имена, то не беше Бьорк, та Рийз Уидърспун...

Мамка му, радвам се, че не съм известна

Очаквам да си признаят, че ходят на тоалетна, а някои че имат хемероиди



Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (алиса лиса)
Публикувано19.10.17 19:39



сексуалният тормоз е сериозен проблем на работното място.
требе да се говори за него.



Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.10.17 19:47



нека се говори...
това е до голяма степен стигма, която се крие поради страх от обществено отхвърляне - еле по нашите ширини...няма да говоря за психическите последствия, които могат да бележат цял живот след подобно насилие.
а то никак не е рядко.

за първи път се сблъсках с това, когато се случи на моя съученичка и приятелка в 6ти клас в селото на баба и. тя не искаше да сподели с родителите си тогава...

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: lipari]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.17 19:47



Така е, ама как така вкупом тръгнаха да си признават?
Ама така де, има повод, да си говорим.

Не са ме насилвали, не са ми давали нишан, абе изобщо никой не е проявил никакъв сексуален интерес към на работното ми място.
Чувствам се задръстеняк



Ама то е защото гледам лошо и тъпо



Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.17 19:48



хм, 6-ти клас?
Това е нещо повече, това е педофилия.
Това е отделна тема





Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.10.17 19:49



Мда. Сураттефтеря се е подпали напрао.



Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.10.17 19:55



във всяка възраст носи последствия...придружени с чувство за срам...
и именно заради това, нека се говори открито.

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: Baldrian]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано19.10.17 21:29



Интересно, 8 години я лекува, а тя след още три, изведнъж се сеща че не я е лекувал, а я чукал.

Трябва да се говори за това..и въобще не трябва да ви ебем ..и нататък отива работата...

И забележете, Тя била казала че е насилвана, а неговото мнение какво е, къде е? Да.. поговорете си за това..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано19.10.17 21:44



А когато ручаха жабетата, не ни информираха че ги насилват..

Ами то така лесно бе, фани го за кура, той се надърви, па я опъни както си му е редът, тя скимти от оргазми кеф... и като свърши риве..насилиха ме, невинна съм, не съм си тикала циците под носа му.. и не съм го фащала за уя!

Да бе за това трябва да се говори..абе.... ей жени, що се правите на ударени с парцал..след като добре знаете как се наебава жена която се стиска..ами тя само като се врътни и той излиза бе..ам как да влезе..тъз насилената да не е била разчекната с въжета.. е номера де...пак ще си останете ненаебани ако не ви изнасилим



Уууу... че съм лош тази вечер

Ади, казах квот имам да кажа, давам думата на сексуално насилените... недоебаните нямат думата, щото никой не ги е насилвал..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Модерно стана тия дни, жените да си признават, ченови [re: lipari]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано19.10.17 22:09



Вайнщайн ли беше оня, ама бил много настъпателен, искал да мембе. Ми иска бе, ти можеш по всяко време да откажеш! В природата е да е настъпателен, нямаше да просъществуваме ако не беше така. Поканил я да идат у тях да дискутирали ролята и, и виждаш ли, ох каква изненада, той поискал да се помембат там. Ти що отиде у тях мари? Да пиете чай? Не ти хрумна защо ти предлага у тях да дискутирате?

Ама разбираш ли, ако откажела той щял да не и даде ролята. Мутко задремала, ти какво мислиш е Холивуд? Ако ти беше уверена, че си актриса и половина, щеше ли се притесняваш, че няма да земеш тая роля? И да я земеш, ИСКАШ ли да работиш с тоя работодател който ще те избере за роля само ако му пуснеш? Ай какво ангелче, дейва, милото, което накой му изскочил изневиделица с гол муй в ръка. Ми ти си в Холивооод щото искаш да си известна, не щото искаш да си актриса. Тщестлавието е грях сам по себе си, естествено, че греховен е пътя към славата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.