Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ама не е у ред тая везнанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор 741 ()
Публикувано16.09.17 23:27



Наливай бавно водата докато чашата е върху везната и ще разбереш откъде идва. Прилича като да се пали от време на време по още един сегмент и вместо 5 да показва 9. Ако да, занеси я откъдето си я взела. Ако не - пак там я занеси.



Тема Re: Ама не е у ред тая везнанови [re: 741]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 23:40



Ще опитам утре.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За везнатанови [re: hubavka69-110043]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 06:53



Купи си един нашенец Фолкфакен Йетта, може да е Венто в Еуропа. Вика, много спортно окачване, твърдо, немска работа! На завой не помръдва. Карах я аз, не е в ред, заключавам. Онзи се обижда, нова кола - ти не уважаваш немско! Не бе, не е наред това.

Към четвъртия месец почна нещо да потропва. Отиде си при дилъра, дилър на ФВ, Ауди и Порше. Дали му кафе, донъти, прегледали, и казали всичко е наред. Пак я карах, ми никак не ми допада. Ходи в едикойси сервиз, му викам. Как бе, възмути се онзи, ми тя нова кола, гаранционна, как в едикойси сервиз, дилъра даже закуска без пари ми дава!

Ходи пак при долара, пак нищо и нямало. Не чух от него много време. По някое време отивам в едикойси сервиз по мои си работи. Понеже с боса сме приятели, той ме заговаря - бе онзи твоя приятел какво направи, компенсира ли го дилъра. Ма той не ти ли каза? продължава като ме видя че съм пуснал код за грешка. Ми те са забравили да махнат тампоните които се монтират при транспорт на колата да се не друса, той карал така докато покривил окачването.

Те така те, да не мислите че само по българско дилърите са каквито са.



Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 07:02



Колкото по-късно през деня започвам с яденето, толкова по-малко ям. Понякога, но рядко, ям само веднъж на ден, преди да легна. Повечето пъти закусвам и обядвам наведнъж към 14 часа, и после пак ям преди да легна. Така от поне 25 години и на всяко мерене съм +/- 1 кг от теглото си на 20 годишен. Почна ли да ям редовно, със закуска при ставане, качвам 6-7 кг за два месеца. Като се върна на моя си режим, всичко се стабилизира.



Тема Re: На диета съмнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано17.09.17 08:06



Аз се опитвам да дръпна вечерята най-късно до 18 ч. или въобще да я махна. От закуската не искам да се лишавам по други причини. Иначе да, това му е майката, да се яде с по-голяма междудневна почивка. Синът ми сега практикува някакво ядене само в 8 часа от денонощието. Няма значение кои, но трябва да е непрекъснат интервала. Примерно от 10 до 18. Понеже няма време да спортува, че има много работа. И е свалил килограми. Но определено моят проблем е, че досега изобщо не съм си броила калориите. Тазсутрешната закуска (реших да е филия ръжен хляб със сирене и две яйца) беше 800 калории. А обикновено без да се замислям изяждам две филии и то бял хляб. Та, аз съм си набавяла калориите за деня само от закуската. Добре че спортувам и благодаря на Оня горе, че ми е дал добър метаболизъм, щото иначе да съм станала 160 кг.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За везнатанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано17.09.17 08:09



Стига, бе! Добре, тези идиоти, дето са преглеждали, не са ли видели какъв е проблемът? Айде, аз съм индианец, ама те...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 08:27



Аз не мога да заспя гладен, дори се будя. Понякога ставам в 3 часа сутринта, ям, и пак продължавам. Било най-вредното така да се прави, ама баба викаше, организма ми го иска бе! Това по повод, като накара майка ми да и купи сухи пасти Балкан от града, че на село свършваха





Тема Re: За везнатанови [re: hubavka69-110043]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 08:29



Въобще не са гледали, друго обяснение нямам. Мислят си, нова кола, тоя е поредния откачен дето му се причуват неща, трябва му плацебото "прегледахме и всичко е наред".



Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано17.09.17 09:26



Аз не закусвам. Първото ми ядене е най-рано в 12. Хапна ли сутрин ми се доспива. Кафе, кафе, кафе и напоследък се уча да пия вода, че забравям, а не е хубаво. Вечерята е задължителна. Час не спазвам.
Бях качила десетина килограма преди 4-5 години, което на моя ръст е много. Чувствах се ужасно. Като се понаместиха хормоналните подскачания и килограмите се позакрепиха. Сега и тичането ми е малко в повече от преди. Ходя много пеша. Свалих 6 за последната година и смятам да е това. Така ми е добре.
Аз не се чувствам комфортно в режим. Няма начин да броя калории, да гледам часовник или да правя упражнения, недай Боже фитнес. Чувствам се принудена, репресирана и ядосана.
Повечко движение, вода, зеленчук и намаляш количеството без да го анализираш на атомно ниво.



Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.09.17 10:02



Е, ти пък много насериозно го взе



1600 калории за бързо отслабване са много... 1200 максимум трябва да са... а в по-драстични случаи 1000 или дори под ...

Гладът е свързан с мозъка, не толкова с останалата физиология. Тялото не гладува, а "мозъкът гладува" - там се крие поповото прасе... намери някакъв начин да излъжеш мозъка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.