Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Леле, майко!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано16.09.17 17:10



Във фейса току що видях група: Храни се правилно отслабвай бъди здрав: нисковъглехидратно хранене
виж какво пише админа там...между другото аз също престанах да закусвам от близо 2 години и хапвам чак малко около 12 часа или 13 часа...много подкрепям това с незакусването

като цяло съм минала на 2 пъти хранене на ден, точно както прочетох и там...ако нещо ми се дъвче през другото време вкарвам ядки или ябълка или активия-кисело мляко или плодова някаква салатка, ама по малки количества

от бебешките магазини си купувам прахообразна оризова каша...няма глутен и мляко...мачкам си банан или друг плод, малко от сместа за каша+топл аводичка и с блендера...става супер кремче



ЗА НОВИТЕ В ГРУПАТА!

Хранене!!! -2 пъти на ден. ЖЕЛАТЕЛНО е да пропускате закуската (до 12 организма чисти).
Фастинг!!! -2 пъти седмично, по 24 часа, в 2 НЕПОСЛЕДОВАТЕЛНИ дни! Който не може, поне по веднъж🙂 Дайте известно време на организма, да свикне с режима и тогава започвайте с фастингите! Не от днес за утре!!!
Позволени храни!!!!: - всякакъв вид меса, (при необходимост, като ппи телешко или пилешко месо, добавяйте мазнина, защото те са по-сухи!), сланина, дреболии, карантии, домашно приготвени продукти!
Риба! - хубаво е поне 2 пъти седмично,(сьомга, пъстърва, скумрия и др), морски дарове.
Мляко и млечни продукти!!!: - с висока масленност, сирена и кашкавали - узрели,
сметана - също с висока масленност-20% поне, ако намерите и повече, кефир.
Яйца, маслини, зехтин, мас, масло!
Зеленчуци!!! - чушки, краставици, домати, гъби, марули, айсберг, зеле, зелен боб, аспержи, спанак, лапад, лук, праз, броколи, карфиол, тиквички, патладжан и др. Всички растящи над земята🙂

Плодове!!!: - за предпочитане по кисели (боровинки, малини, зелена ябълка, лимони, грейпфрут) другите в умерено количество!!!
Който има за сваляне доста килограми, да не консумира плодове до достигане на желаното тегло!!!
Кафе, чай, може чаша вино(не винаги😄), вода - 2-3 литра на ден!!!
Шоколад!!! - с висок % какао - 60, 72, 74%(има в ЛИДЪЛ и БИЛЛА) - Малко!!!
Ядки!!! - сурови, умерено!!!
ЗАБРАНЕНИ!!!!!
Захар, брашно и всякакъв вид тестени, картофи, ориз, маргарин, олио, зърнени, сокове, газирани, алкохол!
Яжте докато се наситите!
Не бройте калории и не теглете храната!
И все пак, който иска - МОЛЯ!😄
УСПЕХ!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ обаче!!!!
ТОВА НЕ Е ДИЕТА!!!!
ТОВА Е РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ!!!!
ТОВАЕ НАШИЯТ ИЗБОР ЗА ЗДРАВЕ!!!!!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️



Редактирано от makeover на 16.09.17 17:12.



Тема Re: Леле, майко!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.09.17 18:10



аз пък нямам апетит - само вечерям...някой път само таратор с 1 филия хляб...
но след менопаузата напълнях - само на корем и паласки...
Нутчо ми вика диня със забодени 4ри клечки...т.е. ръце и крака...които наистина са като клечки!





Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.09.17 18:46



Пълнете щото не следвате логиката, а се водите по ум и наука..щом ще е хумористично казване на сериозно мнение.

Логиката-НАПЪЛНЯВАНЕТО е следствие, че уплашеният ви организъм ЗАДЕЛЯ ЗАПАСИ от мазнини за гладни дни.
Следователно напълняването е следствие от това че организмът ви е уплашен.
...и колкото повече го плашите с измислени диети толкова повече заделя--ти не ядеш, а той, мисли си че ще настъпи световен глад и заделя...заделя..мазнини на дупетата ни

Терапията: Намерете начин да успокоите организма си, Излъжете го, яжте често по малко... ако трябва-яжте по половин хапка на всяка минута, за да го убедите че храна има много..за съжаление той ОРГАНИЗМЪТ реагира чак след вторият месец, но реакцията му е много кефска, убеден ли е че има много храна за вас, той спира да заделя запаси и вие вече може да ядене каквото и колкото си искате..и той няма да заделя запаси върху вас.. има и няколко жлези които се грижат за тези функции, на вашата наука не ги познава още

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Леле, майко!нови [re: NUT]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.09.17 18:49



"само вечерям"-от това е

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: На диета съмнови [re: PYTnik]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 21:01



Е, на мен проблемът ми е, че това с малкото хич не го мога. Моето малко е филийка с нещо си, примерно. Не мога да изям една ябълка и да не ям два часа. Ябълката ми отваря един апетит такъв, че слон мога да изям. Сега опитвам да пия повече вода, но и нея с триста зора я поглъщам. Трябва спешно да се върна в спортен режим.
И аз не правя драстични диети, че чак пък толкова да уплаша обичното си тело.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 16.09.17 21:34.



Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано16.09.17 21:05



Яяя, гледай ти... аз - тоже... Мойта е обаче, заради здравословни проблеми, но като страничен или по-скоро допълнителен ефект има и сваляне на кила...

На житния режим съм с лимец. Той се прави февруари, но на мен сега ми трябва, а през февруари пак...

Ма така, както те гледам ти пак бая лапаш, ква е таз диета... то си е живо освинване

Как ше отслабнеш при тва положение, не та знам... Ако си се закучила и не щеш да сваляш, само глад-бой, глад-бой те оправя... но пък гривата и тя опадвала

Наскоро прочетох някакво интервю на Д-р Емилова по повод на житения режим и там мярнах един израз, на който много ме досмеша, Не е кой знае колко оригинално, но просто си представих как го ръси на отлабващите в дебелариумите си

„Ябълките са полезни за сърцето, орехите за мозъка, а меда чисти кръвта. Както виждате, всичко необходимо се съдържа в храната ни. И нека никой да не мисли, че ще умре от глад. Да се тъпчеш, както сме свикнали, не означава, че се храниш. Ти просто си прасе.“



Тема Re: На диета съмнови [re: MilaO6]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 21:32



Е, чак пък освинване... Все пак 2000 калории на ден са нормални, а сега опитвам да ги направя към 1600. Като се има предвид, че преди поглъщах по над 3000. А на Емилова много не и вярвам, защото не познавам човек, който да е отслабнал трайно при нея. Ако успея да се вместя в тази храна, която писах, ще отслабна, но истината е, че съм си постоянно гладна.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: На диета съмнови [re: hubavka69-110043]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано16.09.17 21:50



Аз от 40 години насам не помня да съм закусвал, с редки уикенд-изключения. Не 500, а 0 калори

Как не съм се стопил още, не знам.



Тема Re: На диета съмнови [re: Crrafterr]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 22:15



Ми, то и аз преди не закусвах, обаче тогава пък имах храносмилателни проблеми. И не бях много по-слаба. Така като се замисля, в периодите, в които съм била най-слаба, съм закусвала.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Ама не е у ред тая везнанови [re: hubavka69-110043]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 22:18



Меря чашата за вино 300 гр. С вино е 900 гр. Излиза, че виното е 600 гр. Наливам вода от мерителна чашка в същата чаша за вино, същото количество и излиза, че това са 200 гр. Няма как разликата в плътността на виното и водата да е толкова голяма. Тази везна се подиграва с мен.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.