Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Предполагам (цитатьорско) [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано16.09.17 10:16



Предполагам, нещо като диетата на Фред Флинтстоун:




~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Обаче колегата Айнщайн [re: sladunka medunka]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано16.09.17 10:21



Обаче колегата Айнщайн в своята Специална теория на Относителността доказа, че едно материално тяло, колкото по-бързо се движи, толкова повече нараства неговата маса.



~~~
Малко почивка на сигнатурата.


Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: UnicaDonna]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано16.09.17 10:25



мнееееее...пътувам си където си искам и с който си искам и не давам обяснения:)))

Насмогвам на повече работа и поръчки



И най-важното, преди също си имах моя кола и си джитках...обожавам да шофирам. После дойде съпружето номер 3 в живота ми и лека-полека ми окупира живота и любимите ми неща, разположи се по турски...завзе ми и колата, стигна се до там да се откажа да карам, оставих му я...просто ме обсеби. После моята кола замина за скраб, а той си купи негова...която не ми даваше да карам, абе всъщност я даваше , но със 100 уговорки, а аз не обичам забележки и отказах да я ползвам. Затънах и в депресията и на него му беше гот, защото имаше контрол над мен по всички параграфи, зависех от него да ме закара тук и там...вътрешно трупах гняв.

И сега от 2 години като се пораздвижих /да е жива и здрава силата на енергията на лИбоФта/...тудно става излизане от подобно депресивно състояние, но не е невъзможно - първо фиксирах себе си полека-лека, работата...а сега си върнах и възможността да си купя моя си кола...е, на него хич не му е гот, но вече не ми дреме...правя си каквото си искам и ми е супер. На който не му харесва-прав му път...следващият ход, който обмислям, ако ми се бърка все още в живота е да се изнасям от него окончателно!

Тоест пак си имам вече и кола-пак червена...Фолксваген Поло с две врати...казвам и Червеният дракон Поли...днес ще се снимам с нея, вече я постегнах, тунинговах, напарфюмирах и най-важното сложих и яка музика-бичи чуден саунд и радио НОВА гърми на 6...както си харесвам:))...Ше ми прави той забележки колко силно и каква музика да си слушам, как ли па не




Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: makeover]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.09.17 10:31



Странна ми се вижда тази философия. Не познавам друг човек с такова разбиране. 100% от хората казват - качих се на колата и качих 20 кила. И то си е разбираемо... освен ако имаш воля да трамбоваш пеша въпреки изкушението да скочиш в колата и "за 5 минути" да си там, където иначе ти отнема половин час.

Разбира се - съществуват и съвременни методи за неутрализиране и елиминиране на този ефект като фитнес и всЕкакви други противности от този сорт, но това е друга тема.

Докато още не са ми отнели и възможността ДА СИ РЕДАКТИРАМ собствените постове - да ви уведомя, че въпреки махането на ВИП достъпа - МОЙТА МИЛОСТ Е ОЧЕВИДНО с отнет такъв, или с бан. Нямам възможности да пиша друго в клуба, освен редакция на мои постове.

Кой прочел преди да изтрият и това - ПРОЧЕЛ.

Да, вече е ясно. Ако искаш в тези клубове да ти отнемат ВИП достъпа - трябва не само да СПАЗВАШ стриктно правилата, а и да ги ЗАЩИТАВАШ със зъби и нокти... Благодарността се изразява с бан!


Редактирано от UnicaDonna на 16.09.17 16:23.



Тема Re: Обаче колегата Айнщайн [re: Phillip]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.09.17 10:38



...хахахаха. ако е постоянно в движение... ние говорим за придвижване от една точка до друга... време и постоянство, два фактора, които забравяш...



Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: UnicaDonna]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано16.09.17 10:50



При мен не става, налага ми се от едно място да съм на друго...ползвам таксита/по-скъпо излиза/...застопорих се събот аи неделя да не излизам по разходки-манастири, градчета наблизо, защото господина не искаше да ме закара...а аз мразя да се моля.
А така сега с дечка си направихме вече 2 тура насам -натам по женски и тя се чувства чудесно. Успявам да поемам и повече поръчки. Абе друго си е, знаеш:))

И най-важното е усещането за свобода, което обожавам, че ей на ако искам ще се метна и в 1 през нощта и ще отпраша където искам...



Тя нека си стои паркирана и нека ми дрънкат ключовете в джобчето-моето джобче, па аз пак мога и пеша да си ходя като реша...това е едно друго психологическо освобождаване, че си държиш нещата в своите ръце-дава тонус!


Редактирано от makeover на 16.09.17 10:58.



Тема Re: На диета съм [re: hubavka69-110043]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.09.17 14:41



Не помня. Сигурно съм плеснал нещо, то де що има куцузи около дието все на мене ще се случат, обаче съм забравил вече.
Аз обаче този път (отново) се включвам в диетата. Освиних се, не мога да си връзвам връзките, болят ме коленете, не ми стават едни готини панталони и освен това пак имаме някви млади колеги, техната верица. До Коледа ще съм пич та дрънка.
Кроасанке, тва въглихедраттите не са хубава работа, много време бях на плодове и само лоши неща мога да кажа. Ти закусваш с две лъжици захар, вари го, печи го, това е. Изгарят за няма два часа и после почват разни кофти неща да стават, хем си и гладна. Избери си нещо друго, което те кефи.



Тема Re: На диета съм +снимка доказателство! [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано16.09.17 15:21







Тема Леле, майко! [re: hubavka69-110043]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 15:26



Само 15,15 е. Излязох с детето в парка на среща с децата от градината, а там имаше само сладки, кифлички и т.н. Е, изядох една мини кифличка, две соленки и една курабийка. Около 100 грама- 400 калории. По дяволите! Това изобщо не ме нахрани. Закуската поне държи влага до обяд.
Продължих с 200 грама мусака. Е, не знам колко калории е баш, ама май в това количество е около 500, щото беше с повече тиквички и патладжан и по-малко картофи. Не мога да повярвам, че вече запълних 1400 калории за деня. А обикновено ям два пъти по-голяма порция мусака. Сега до вечерта ще трябва да гладувам, което просто няма как да стане. При това се въздържах от чашата вино. Отчаяна съм.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: На диета съм [re: Green Light]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.09.17 15:35



Ами, там е работата, че друго сутрин не ме кефи много. Овесените ядки са ми задължителни защото само те ми оправят перисталтиката, а със сирене не са ми вкусни, пък то и сиренето е калорично. Ще трябва да наблегна на салатите след това, но още се подготвям за шока, когато премеря количеството салата, което изяждам обикновено, щото то зеленчук, зеленчук, ама като изядеш едно кило...

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.